کد تخفیف 40% دوره آیلتس به مدت بسیار محدود: IELTS40

دوره‌های خودآموز لینگمی

دوره‌های خودخوان، محصول دیگه‌ای از استارت‌آپ لینگمی، با هدف آموزش زبان به روش امروزی برای افرادی تهیه شدند که امکان شرکت در کلاس‌های ترمیک رو ندارن و می‌خوان از یک محتوای آموزشی مدون و با برنامه‌ریزی شخصی پیش برن. این دوره‌ها پشتیبانی دارن و به شکلی طراحی شدند که پاسخگوی نیازهای زبان‌آموز امروزی باشن.
که دو تا از این دوره‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی با اهداف مختلف طراحی شدن. بیا با هر کدوم از این دوره‌ها بیشتر آشنا بشیم.

دوره‌های خودخوان

دوره‌ی لغات آیلتس

این دوره مرجع شماست برای لغت و اسپیکینگ آزمون آیلتس. برای طراحی این دوره از ۶ کتاب برتر لغت استفاده شده و لغت‌های خوب و مورد نیاز هر کدوم از این کتاب‌ها در قالب سوال‌ وجواب و در کانتکس مناسب آموزش داده شدن تا شما با یه تیر دو نشون بزنید: هم لغت‌ها رو کاربردی یاد بگیرید و هم مهارت اسپیکینگتون قوی‌ شه.

مجموعه دوره‌‌های English Activated

این مجموعه شامل ده دوره‌ست که همه‌ی مهارت‌های زبانی رو از صفر تا صد پوشش می‌ده. با کمک این مجموعه می‌‌تونی انگلیسی رو یک بار و برای همیشه اصولی و کاربردی طبق زمان‌بندی خودت یاد بگیری. مباحث گرامر و مکالمه خیلی مبتکرانه و در قالب مکالمات و سناریوهای روزمره‌ی ‌آمریکای شمالی طراحی و ضبط شدن و یه خط داستانی جذاب رو دنبال می‌کنن.

دوره‌ی لغات۵۰۴

این دوره با یه نگاه متفاوت به کتاب «۵۰۴ واژه» بهتون کمک می‌کنه لغات کاربردی مناسب برای رسیدن به سطح متوسط رو یاد بگیرید.

دورهٔ ۵۰۴ شامل ۶۰ درس می‌شه و توی بخش‌های مختلف، علاوه‌بر لغات اصلی کتاب، نکات گرامری موردنیاز برای مطالعهٔ این دوره رو هم یاد می‌گیرید. کلمات این دوره در متن درس و در قالب جدول کلمات آموزش داده شدن.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد