تا 15 مرداد می‌تونید با کد premium15 در کلاس پریمیوم با 15 درصد تخفیف ثبت‌نام کنید.

یادگیری کامل انگلیسی بدون اتلاف وقت

شاید همیشه دنبال این بودی که بهترین کلاس زبان رو پیدا کنی تا بتونی یک بار برای همیشه انگلیسی رو استارت بزنی و تا آخرش بری. شاید هم از خوندن کتاب‌های قدیمی درسی و نکاتی که به دردت نمی‌خورن خسته شدی. و یا شاید هم حجم زیاد اطلاعات و منابع موجود در اینترنت ترسوندتت. 
ولی دیگه جای نگرانی نیست. 
دوره‌ی جامع انگلیسی لینگمی با متدی اصولی و کاملا کاربردی دقیقا برای کسی مثل تو طراحی شدن که کمکت کنند بدون اتلاف وقت و با دسترسی به بهترین اساتید زبان و محتوای اختصاصی در سریع‌ترین زمان همه‌ی مهارت‌های زبانیت رو عالی کنی.

پخش ویدیو

اساتید حرفه‌ای و الهام‌بخش

اساتیدی که با لینگمی همکاری می‌کنن از بین صدها نفر دست‌چین شدن و  از حرفه‌ای‌ترین‌ها هستن. این حساسیت بالا به خاطر این بوده که می‌دونیم یک معلم خوب چقدر می‌تونه در آینده‌ی زبان‌آموزی تاثیر داشته باشه. 


دوره‌ی جامع انگلیسی در یک نگاه

دوره‌ از ده سطح تشکیل شده که از مبتدی تا پیشرفته ادامه داره. طول هر سطح ۶ هفته‌ست که به صورتی طراحی شده که بدون اتلاف وقت بتونید در یک الی یک و نیم سال به انگلیسی مسلط شید.  هر ترم شامل جلسات آنلاین نیمه‌‌خصوصی٬ محتوای جامع اختصاصی٬ تمرین٬ فیدبک و پروژه‌ست. برای دقیقه به دقیقه‌ی ترم و جلسات‌ آنلاین برنامه‌ریزی کردیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشن. شما در جلسات آنلاین مدام در حال تمرین٬ اشکال‌گیری و گرفتن فیدبک از استادتون هستید. 

تعداد جلسات آنلاین و زبان‌آموزان در کلاس

بر خلاف بیشتر موسسات، ما کلاس‌ها رو با تعداد حداکثر هشت زبان‌آموز برگزار می‌کنیم تا هر کس زمان کافی برای یادگیری٬ تمرین مکالمه و اشکال‌گیری در کلاس رو داشته باشه. دوره‌ی ما در دو مدل برگزار می‌شه: بیسیک و پریمیوم. تفاوت این دو مدل در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی نیمه‌ خصوصی ۹۰ دقیقه‌ای خواهید داشت یعنی به عبارتی یک جلسه در هفته در ترم ولی در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه‌ی آنلاین نیمه خصوصی دارید یا به عبارتی دو جلسه در هفته در هر ترم. در صورتی که فرصتش رو دارید پیشنهاد می‌کنیم در مدل پریمیوم شرکت کنید چون هر چقدر تمرین بیشتری داشته باشید بهتر و سریع‌تری زبانتون پیشرفت می‌کنه. تقویم آموزشی رو هم میتونید در پایین این صفحه مطالعه کنید.

«طراحی تمرین و روند مطالعاتی کلاس‌ها به نظرم خیلی خیلی عالی بود و اگر جزء دانش آموزان منضبط و با پشتکار زبان انگلیسی باشیم بسیار می‌تونیم بیاموزیم و با کمک مدرسین خوب‌مون پیشرفت کنیم. ولی قطعا نظم و پشتکار در مطالعه کلید اصلی پیشرفت و بهره وری از تمرینات مدرسه هست. چون تمرینات هوشمندانه تعریف شدند اینکه ما ازشون بهره ببریم به خودمون وابسته‌ست!»

محتوای اصولی و اختصاصی کلاس‌ها

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی ما نیازی به خرید کتاب درسی ندارید و بعد از ثبت‌نام در کلاستون می‌‌تونید به محتوای دوره از داشبوردتون دسترسی داشته باشید. محتوایی بسیار جامع و متفاوت طراحی کردیم تا دقیقا مناسب نیازهای زبان‌آموزی شما باشه. تمرکز محتوای هر سطح بر روی انگلیسی کاربردی و سناریوهای روزمره‌ در آمریکا و کاناداست که شامل ساعت‌ها فایل ضبط شده٬ متن مکالمات کاربردی، ویدئو، سوال و تمرینه. برای ضبط خیلی از فایل‌های صوتی از همکار ایرانی آمریکایی تیممون کمک گرفتیم که متولد و بزرگ‌شده‌ی آمریکاست. هزینه‌ی بسیار زیادی برای طراحی و ضبط و ادیت محتوا شده چون کیفیت برای ما حرف اول رو می‌زنه.

پوشش‌‌دهی تمامی مهارت‌های زبانی به صورت کامل

در دوره‌ی جامع انگلیسی٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی لازم از جمله گرامر٬ تلفظ٬ نگارش٬ ریدینگ و لیسنینگ به صورت کامل و کاربردی آموزش داده شده. همچنین در هر ترم لیست بلندی از لغات مورد نیاز در انواع موضوعات رو هم یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید. در کنار این مهارت‌ها حتی نکات مهمی از انگلیسی برای بیزنس یا کسب و کار رو برای کسایی که قصد کار با شرکت‌های ‌خارجی دارن و یا به تازگی مهاجرت کردن پوشش دادیم.  

فیدبک مستمر در طول ترم

یکی از مهم‌ترین بخش‌های زبان‌آموزی گرفتن فیدبک یا همون بازخورده. بدون فیدبک گرفتن مستمر ممکنه وقت شما تلف شه و نکته‌ای که اشتباه برداشت کردید رو در ذهنتون نهادینه کنید. در طول هر ترم شما یک سری تمرین مکالمه دارید تحت عنوان Action Plan که برای انجامشون باید صداتون رو ضبط کنید و برای معلمتون ارسال کنید تا فیدبک بگیرید. در کنار اکشن پلن‌ها٬ در انتهای هر جلسه‌ی آنلاین هم معلم بهتون فیدبک عملکردتون در اون جلسه رو می‌ده و در کنارش بهتون راهکار هم ارائه می‌ده که چطور دفعه‌ی بعدی حضور بهتری داشته باشید. در کنار همه‌ی این‌ها٬ در انتهای ترم و همچنین برای  پروژه‌ نیز بازخورد می‌گیرید. معتقدیم فیدبکی که در طول ترم‌های ما دریافت می‌کنید از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردارند و بسیار موثر هستند.

«مدرس محترم خیلی با حوصله و دقیق حواسشون به تک تک‌ بچه‌ها هست، تکالیف رو خیلی جزئی بررسی می‌کنن و کامنت‌های راه‌گشا میدن، تمرین‌ها و طرح‌واره دروس خیلی فکر شده و درسته. مرور همه جای کلاس و سایت هست خوشبختانه و مشکلی تا به حال ندیدم.»
حسین اسکندری
زبان‌آموز لینگمی

سخت‌گیری در نمره‌ی قبولی

برای قبولی در هر سطح باید نمره‌‌‌ی خوبی کسب کنید که جزئیاتش رو بعد از ثبت‌نام در کلاس خواهید دید. همه‌ی عملکرد شما در طول ترم با ارزش و مهمه و شامل بخشی از نمره‌ی قبولی شما می‌شه. معلم‌های ما از این نظر سخت‌گیر هستن تا مطمئن شیم کسی که به سطوح بالاتر می‌ره واقعا از نظر آموزشی پیشرفت کرده باشه. این سخت‌گیری به نفع زبان‌آموزه چون باعث یک‌دست شدن کلاس‌ها و بالاتر رفتن کیفیت آموزشی می‌شه و هم کمک می‌‌کنه زبان‌آموز تمرین بیشتری در طول ترم داشته باشه و تمرکز و استرسش از امتحان پایان ترم برداشته بشه. 

تیم پشتیبانی و ساپورت همه جانبه

رضایت زبان‌آموز برای ما از همه چی مهم‌تره. به همین خاطر سعی کردیم در طول ترم همیشه همراه زبان‌آموز باشیم تا اگه مشکل فنی و یا آموزشی داشت بتونیم کمکش کنیم. بعد از ثبت‌نام در کلاس‌ می‌تونی از طریق ارسال تیکت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشی. تیم پشتیبانی ما هر روز هفته و در اکثر ساعات روز فعال هستن و در سریع‌ترین فرصت مشکلات شما رو پیگیری می‌کنن.

برای شرکت در این دوره به چه چیزهایی نیاز دارم؟

یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر

برای بالاتر بردن کیفیت زبان‌آموزیت نیازه حتما از یک سیستم مناسب برای شرکت در کلاس‌ها و مطالعه‌ی درس‌ها استفاده کنی. پیشنهاد ما یک لپ‌تاپ و یا کامپیوتره. خوبه که در کنار سیستمت یک کاغذ و قلم هم داشته باشی تا از نکاتی که معلمت سر کلاس می‌گه نوت‌برداری کنه. 

آیا برای شرکت در جلسات آنلاین نرم‌افزار خاصی باید نصب کنم؟

کلاس‌های لینگمی روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن و از داخل صفحه‌ی کلاس در سایت لینگمی برگزار می‌شن. برای ورود به جلسات فقط کافیه وارد سایت بشید و نیازی به نصب اپلیکیشن خاصی ندارید. اگه برای شرکت در جلسات مشکل فنی داشته باشید، پشتیبانان ما آنلاین هستن و باهاتون در ارتباطن تا مشکلتون رو سریع پیگیری کنن.

اینترنت مناسب

متوجه اختلالات اینترنت ایران هستیم و به همین خاطر از سرویس‌های داخل ایران استفاده کردیم تا زبان‌آموزانمون مشکلی از این بابت نداشته باشند، اما در صورتی که مشکل اینترنت سراسری نباشد و فقط مختص اینترنت شخصی یک زبان‌آموز باشد، کمکی از جانب ما برنمی‌آید و کلاسی کنسل نمی‌شود، بنابراین قبل از شرکت در کلاس‌های آنلاین از سرعت اینترنتتون مطمئن بشید. برای تست سرعت کافیه ببینید آیا در باز کردن سایت‌های ایرانی و ویدئوهای سایت‌های ایرانی مشکل دارید یا نه؟

محیطی ساکت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین لینگمی باید وب‌کم خودت رو روشن کنی و در جلسه صحبت کنی، بنابراین حتما باید در فضایی آروم در کلاس حاضر شی که تمرکز خودت و هم‌کلاسی‌هات به هم نخوره و کیفیت بالای کلاس حفظ شه. 

شرکت در تعیین‌سطح لینگمی

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی اول باید در تعیین‌سطح ما شرکت کنید.

تعیین‌سطح لینگمی آنلاین برگزار می‌شه و از یک سری سؤال تستی، جای خالی، صوتی، و ضبط‌ کردنی تشکیل شده. سؤال ضبط کردنی در واقع سؤالیه که برای جواب دادنش یه فایل صوتی برای ما ضبط می‌کنید. این موضوع به ما کمک می‌کنه از نتایج تعیین‌سطح مطمئن‌تر بشیم. این بخش برای سنجیدن بهتر مهارت حرف‌زدن و تلفظ شماست.

تعیین‌سطح حدوداً نیم‌ساعت زمان می‌بره و بعد از اتمامش تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد نتیجه‌ش مشخص می‌شه که می‌تونید از داخل داشبورد ببینید.

در حال حاضر، فقط برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی باید تعیین‌سطح بشید و برای تهیه‌ی بسته‌های آموزشی خودخوان نیازی به تعیین‌سطح ندارید.

برای شرکت در تعیین‌سطح باید اول در سایت عضو شید و بعد از داشبورد روی شرکت در تعیین سطح بزنید. هزینه تعیین سطح در لینگمی 50 هزار تومانه.

سطح‌بندی کلاس‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

هر سطح یا گرید در یک ترم فشرده‌ی شش هفته‌ای آموزش داده ‌می‌شه. 

تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها

برای اینکه تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها رو ببینید کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

تقویم آموزشی سالیانهبرنامه‌ی کلاس‌های ترم پیش رو

پریمیوم

تومان 2,370,000 برای هر سطح
 • پیشنهاد لینگمی
 • ‌ ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • پروژه‌ی ترم
 • بخش‌های ویژه‌ی آموزشی
 • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌های ماهانه
 • دو جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

بیسیک

تومان ۱,۳۷۰,۰۰۰ برای هر سطح
 •  
 • ۷ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • یک جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

ورکشاپ‌های پریمیوم لینگمی

ورکشاپ‌های لینگمی مخصوص شاگردهای کلاس جامع انگلیسیه. هزینه شرکت در این ورکشاپ‌ها به صورت عادی 200 هزارتومنه اما با ثبت‌نام در کلاس پریمیوم لینگمی میتونید از محتوای اختصاصی این ورکشاپ‌ها هم استفاده کنید و در یکی از ورکشاپ‌های مربوط به سطح خودتون به صورت رایگان شرکت کنید. کافیه بعد از ثبت‌نام در کلاس‌های ترم جاری پریمیوم، کد تخفیف 100 درصدی رو از طریق تیکت پشتیبانی در سایت لینگمی، تقاضا کنید (این کد تخفیف به شاگردان لینگمی ایمیل میشه، ولی اگه دریافت نکردی، میتونی از پشتیبانی ما تقاضا کنی). ظرفیت این ورکشاپ‌ها محدوده و اولویت با کسانی‌ست که زودتر ثبت‌نام میکنند.

سوالات متداول

در کلاس‌های جامع انگلیسی  همه‌ی مهارت‌های زبانی رو  از صفر تا صد از جمله مکالمه پوشش دادیم. برای مشاهده‌ی جزئیات کلاس‌ها اینجا رو کلیک کنید. 
بله‌٬ می تونید در دوره‌ی جامع انگلیسی ما شرکت کنید و از سطح مبتدی شروع به یادگیری کنید. برای دیدن جزئیات بیشتر اینجا رو کلیک کنید.
خیر. در حال حاضر تمامی کلاس‌ها و سرویس‌های لینگمی آنلاین ارائه می‌شن.

هر کلاس‌ دوره‌ی جامع انگلیسی ما حداکثر هشت نفره و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شه.

بله٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی از جمله گرامر٬ نگارش٬ متن‌خوانی٬ شنیداری و تلفظ به صورت کامل آموزش داده می‌شوند.

 اینترنت پرسرعت و ترجیجاً لپ‌تاپ به جای گوشی یا تبلت.

شما می‌توانید در دوره‌های رایگان ما شرکت کنید تا آماده‌ی سطح یک کلاس‌های جامع انگلیسی بشید.

برای برگزاری جلسات‌‌آنلاین هر کلاس از سرویس بیگ‌بلو‌باتن استفاده شده که توی سایت لینگمی اجرا می‌شه و نیازی به استفاده‌ از یه نرم‌افزار جدا نیست.

خیر، همه‌ی محتوای مورد نیاز دوره به همراه تمرین‌٬ تکلیف و پروژه توسط تیم ما طراحی شده و در اختیارتون قرار می‌گیره.

فعلا‌ً خیر، اما پیشنهاد می‌کنیم بعد از اتمام همه‌ی سطوح هدفتون رو شرکت در یک آزمون بین‌المللی مثل آیلتس و گرفتن نمره‌ای بالا قرار بدید که از مدرک پایان دوره معتبرتره.

Grade 1:  A1.1/Grade 2: A1.2/Grade 3: A2.1/Grade 4: A2.2/Grade 5: B1.1/Grade 6: B1.2/Grade 7: B2.1/Grade 8: B2.2/Grade 9: C1.1/Grade 10: C1.2

تدریس همه‌ی مهارت‌ها در به صورت فایل صوتی و تصویری٬ به همراه تمرینات مختلف، آموزش لغات و اصطلاحات در قالب مکالمه و دیالوگ، آموزش تلفظ، رایتینگ٬ تمرین متن‌خوانی و نکات مهمی در خصوص انگلیسی برای کسب و کار و یادگیری بهتر زبان.

همگی توسط تیم ما طراحی و ضبط شدن و در ضبط محتوا هم از همکار آمریکایی‌ایرانی استفاده شده.

بله. از طریق بخشی از سایت به اسم گروه گفت‌وگو که مثل یه گروه واتس‌اپی هست امکان ارتباط برقراره. توی گروه گفت‌وگوی کلاسی اشکالاتتون رو بپرسید تا استادتون با بررسی اونها، در رفع اون مشکل و یادگیری کامل اون مورد بهتون کمک کنه.

تفاوت اصلی در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی آنلاین دارید و در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه. پیشنهاد ما شرکت در دوره‌ی پریمیوم هست تا تمرین بیشتری داشته باشید. 

بله٬ لینگمی در کانادا ثبت شده و ثبت‌نام کلاس‌های اکسپرس مهاجران شروع شده، کافیه برای ثبت‌نام و توضیحات بیشتر به آدرس lingemy.ca مراجعه کنید.

نظرات زبان‌آموزان لینگمی

نمایش 1 - 25 از 751

آذر تیموری

آذر تیموری

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

برای بار سوم در کلاس های جامع لینگمی ثبت نام کردم. چون واقعا از متد آموزش لینگمی راضی بودم؛ کمترین اتلاف وقت و بیشترین بازده رو داره و در کنار محیط صمیمی و دوستانه پکیج کاملی برای هر آنچه واسه یادگیری زبان لازمه دارا هست. مرسی از تیم لینگمی!

Amirhossein Sadeghian

Amirhossein Sadeghian

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

با سلام و احترام
امیدوارم حالتون خوب باشه. کلاس ها به صورت قانون مند و نواورانه برگزار میشه و شما به صورت فعال در مباحث شرکت می کنید.
سپاس از مجموعه لینگمی

Maedehakbari

Maedehakbari

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

کلاسها واقعا جامع هست و لغات و گرامر رو در قالب مکالمه خوب یاد میگیرید من که کاملا راضی ام

مرضیه نمازیان

مرضیه نمازیان

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

خیلی زیاد تحقیق کردم تا با لینگمی آشنا شدم و دقیقا همون چیزی هست که دنبالش بودم . محتوای دقیق و برنامه ریزی شده،تمرین های زیاد در سایت،تیچیر های عالی،تمرکز روی اسپیکینگ و..
پایدار باشید.

hanie tajali

hanie tajali

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

کلاس محتوای خیلی خوبی داره .

فاطمه محمدی

فاطمه محمدی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

سلام وقت بخیر..
بهترین کلاس زبانی که من شرکت کردم
بی نظیر
آموزش های خودخوان عالی
به همه پیشنهاد میکنم که کلاس آنلاین موسسه لینگمی رو شرکت کنید
نکات مهم و کلیدی تمرینات گفته میشه
من خودم کلاس های آنلاین بسیاری رو ثبت نام کردم
ولی هیچ کدوم کیفیت کلاسای لینگمی رو نداشتن
با آموزش های لینگمی نیازی به هیچ کتابی نیاز ندارین...

بهناز قاضی زاهدی

بهناز قاضی زاهدی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با توجه به اینکه تازه با مدرسه لینگمی آشنا شدم و شناخت کافی ندارم اما از کلاس ها راضی هستم و حس خیلی خوبی دارم. فقط اگر امکان صحبت تلفنی با مجموعه وجود داشت عالی میشد.
با سپاس از مدرسه لینگمی

ARYANA

ARYANA

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

به نظر من لینگومی می تونه جای خوبی برای افرادی باشه که می خوان به انگلیسی صحبت کنند و اشکالات خودشون رو پیدا کنند .
همچنین برای بدست اوردن اعتماد به نفس در صحبت کردن می تونه مؤثر باشه و دیدن پیشرفت بچه های دیگه میتونه در حفظ روند پیشرفت کمک کنه.

مهدخت کلانتری

مهدخت کلانتری

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

از خوبی های کلاس های لینگمی اینکه شما درس هفته رو قبل از جلسه آنلاین می خونین و تمریناتشو حل میکنین و بعد سر کلاس ها به مرور و مکالمه می پردازین که این باعث میشه درس ها به خوبی تثبیت بشن. درسته که کلاس ها آنلاین هست ولی به همه وقت داده میشه واسه صحبت کردن و به نظرم با کلاس های حضوری تفاوتی نداره هر چند که خودم قبلا کلاس های حضوری رو بیشتر ترجیح می دادم.

مسیح مجلسی

مسیح مجلسی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس حساب شده و برنامه ریزی شده بود،محیط صمیمی و متمرکز روی اشتباهات رایج و رفع آنها بود. ممنون

رضا واحدی

رضا واحدی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس ها بسیار عالی و جذاب

بابک ستارتبار

بابک ستارتبار

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

پوشش مکالمه های ضروری روزمره و کاربردی بودن مطالب کلاس بسیار خوبه...همچنین فرصت فراوانی برای انگلیسی صحبت کردن در هر جلسه فراهم است

Mohammad Nazarian

Mohammad Nazarian

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

اولین ترمم بود که در دوره های لینگمی حضور داشتم از دوست عزیزم ممنونم که شما رو بهم معرفی کرد . فیدبک های معلم عزیزم خانم هنرمند باعث پیشرفتم تو دوره بوده. امیدوارم مشغله کاری اجازه ادامه مسیر رو بهم بده و سپاس بیکران از عوامل محترم لینگمی.

آروین برزنجی

آروین برزنجی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

بهترین انتخاب بر اساس برنامه ی روزانه ی من،کلاس های لینگمی هستن، زیرا که آموزش ها و تمارین به صورت آفلاین ارایه شده و هر زمان که بتونم از آموزش ها استفاده کرده و همچنین مرورشون می کنم. کلاس های آنلایم که برای مرور و رفع اشکال و تمرین اسپیکینگ عالی هستن.

مائده امینی

مائده امینی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

لینگمی این فرصت رو به من که تجربه بدی از سیستم های زبان آموزی گذشته داشتم و سال‌ها باهاش قهر بودن داد تا دوباره با انگلیسی آشتی کنم:)

زهرا فخیمی

زهرا فخیمی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

کلاس ها واقعا عالی و جامع هستن و تمامی مهارت ها رو پوشش میدن از تیم لینگمی سپاسگزاریم و خسته نباشید میگیم.

فاطمه ولایتی

فاطمه ولایتی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

نحوه تدریس بسیار روان و عالی است.

یاسمین عنافجه

یاسمین عنافجه

امتیاز:
بی تفاوت (3 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

بهترین دوره ای که تا حالا داشتم، مخصوصاً از نظر پویایی.

سعیا زندی

سعیا زندی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس های بسیار مفید و خوب هست و به گونه ی طراحی شده که یادگیری زبان راحت باشد و بطور کلی سیستم آموزشی خوب و مناسبی هستش لینگمی برای انتخاب یک کلاس زبان 👍🏻

زهرا

زهرا

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

محتوای خودخوان کامل و خیلی خوبی داره و درکنار ش شرکت در کلاس ها ،خیلی کارگشا است و مطالب رو تثبیت میکنه

شبانه باقری

شبانه باقری

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

سلام. راستش خیلی نمی تونم هنوز در موردش نظر بدم. ترم پایین هستم و هنوز ترم رو به پایان نرسوندم. اینکه سعی می کنیم صحبت کنیم با زبان آموزان دیگه تاثیر مثبتی داره. در کل خوب بوده اما حجم بالایی داره و باید وقت درستی براش گذاشت .

مریم حاجی ها

مریم حاجی ها

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
شرکت نکردم

از قسمت فیدبک کلاس خیلی راضی بودم. این که کاملا حس میکنید در طول کلاس دیده میشید و نه تنها نقطه ضعف ها تون بلکه نقاط قوت تون هم دیده میشه و مورد توجه منتور است. تمرینات آفلاین هم خیلی کافی و مناسب و کاربردی بود. مشخصه که زمان و دقت زیادی صرف آماده کردنشون شده.

فرشته درویشی

فرشته درویشی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

بسیار راضیم، کلاسها بیشتر حول محور اسپیکینگ هست، گرمر خیلی قابل فهم تدریس میشه و لابه لای تمرینات جا میفته.فضای کلاس دوستانه و شاد هست و همه فرصت صحبت و مشارکت دارند،تا اخرش ادامه میدم💪

Niloufar p

Niloufar p

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

محتوای آموزشی بی نظیر و فوق العاده هست

طه اعظمی

طه اعظمی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

خیلی روش موثر و پویایی رو واسه یادگیری زبان با لینگمی تجربه میکنم...

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
 • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد