یادگیری کامل انگلیسی بدون اتلاف وقت

شاید همیشه دنبال این بودی که بهترین کلاس زبان رو پیدا کنی تا بتونی یک بار برای همیشه انگلیسی رو استارت بزنی و تا آخرش بری. شاید هم از خوندن کتاب‌های قدیمی درسی و نکاتی که به دردت نمی‌خورن خسته شدی. و یا شاید هم حجم زیاد اطلاعات و منابع موجود در اینترنت ترسوندتت. 
ولی دیگه جای نگرانی نیست. 
دوره‌ی جامع انگلیسی لینگمی با متدی اصولی و کاملا کاربردی دقیقا برای کسی مثل تو طراحی شدن که کمکت کنند بدون اتلاف وقت و با دسترسی به بهترین اساتید زبان و محتوای اختصاصی در سریع‌ترین زمان همه‌ی مهارت‌های زبانیت رو عالی کنی.

پخش ویدیو

اساتید حرفه‌ای و الهام‌بخش

اساتیدی که با لینگمی همکاری می‌کنن از بین صدها نفر دست‌چین شدن و  از حرفه‌ای‌ترین‌ها هستن. این حساسیت بالا به خاطر این بوده که می‌دونیم یک معلم خوب چقدر می‌تونه در آینده‌ی زبان‌آموزی تاثیر داشته باشه. 


دوره‌ی جامع انگلیسی در یک نگاه

دوره‌ از ده سطح تشکیل شده که از مبتدی تا پیشرفته ادامه داره. طول هر سطح ۶ هفته‌ست که به صورتی طراحی شده که بدون اتلاف وقت بتونید در یک الی یک و نیم سال به انگلیسی مسلط شید.  هر ترم شامل جلسات آنلاین نیمه‌‌خصوصی٬ محتوای جامع اختصاصی٬ تمرین٬ فیدبک و پروژه‌ست. برای دقیقه به دقیقه‌ی ترم و جلسات‌ آنلاین برنامه‌ریزی کردیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشن. شما در جلسات آنلاین مدام در حال تمرین٬ اشکال‌گیری و گرفتن فیدبک از استادتون هستید. 

تعداد جلسات آنلاین و زبان‌آموزان در کلاس

بر خلاف بیشتر موسسات، ما کلاس‌ها رو با تعداد حداکثر هشت زبان‌آموز برگزار می‌کنیم تا هر کس زمان کافی برای یادگیری٬ تمرین مکالمه و اشکال‌گیری در کلاس رو داشته باشه. دوره‌ی ما در دو مدل برگزار می‌شه: بیسیک و پریمیوم. تفاوت این دو مدل در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی نیمه‌ خصوصی ۹۰ دقیقه‌ای خواهید داشت یعنی به عبارتی یک جلسه در هفته در ترم ولی در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه‌ی آنلاین نیمه خصوصی دارید یا به عبارتی دو جلسه در هفته در هر ترم. در صورتی که فرصتش رو دارید پیشنهاد می‌کنیم در مدل پریمیوم شرکت کنید چون هر چقدر تمرین بیشتری داشته باشید بهتر و سریع‌تری زبانتون پیشرفت می‌کنه. تقویم آموزشی رو هم میتونید در پایین این صفحه مطالعه کنید.

«طراحی تمرین و روند مطالعاتی کلاس‌ها به نظرم خیلی خیلی عالی بود و اگر جزء دانش آموزان منضبط و با پشتکار زبان انگلیسی باشیم بسیار می‌تونیم بیاموزیم و با کمک مدرسین خوب‌مون پیشرفت کنیم. ولی قطعا نظم و پشتکار در مطالعه کلید اصلی پیشرفت و بهره وری از تمرینات مدرسه هست. چون تمرینات هوشمندانه تعریف شدند اینکه ما ازشون بهره ببریم به خودمون وابسته‌ست!»

محتوای اصولی و اختصاصی کلاس‌ها

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی ما نیازی به خرید کتاب درسی ندارید و بعد از ثبت‌نام در کلاستون می‌‌تونید به محتوای دوره از داشبوردتون دسترسی داشته باشید. محتوایی بسیار جامع و متفاوت طراحی کردیم تا دقیقا مناسب نیازهای زبان‌آموزی شما باشه. تمرکز محتوای هر سطح بر روی انگلیسی کاربردی و سناریوهای روزمره‌ در آمریکا و کاناداست که شامل ساعت‌ها فایل ضبط شده٬ متن مکالمات کاربردی، ویدئو، سوال و تمرینه. برای ضبط خیلی از فایل‌های صوتی از همکار ایرانی آمریکایی تیممون کمک گرفتیم که متولد و بزرگ‌شده‌ی آمریکاست. هزینه‌ی بسیار زیادی برای طراحی و ضبط و ادیت محتوا شده چون کیفیت برای ما حرف اول رو می‌زنه.

پوشش‌‌دهی تمامی مهارت‌های زبانی به صورت کامل

در دوره‌ی جامع انگلیسی٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی لازم از جمله گرامر٬ تلفظ٬ نگارش٬ ریدینگ و لیسنینگ به صورت کامل و کاربردی آموزش داده شده. همچنین در هر ترم لیست بلندی از لغات مورد نیاز در انواع موضوعات رو هم یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید. در کنار این مهارت‌ها حتی نکات مهمی از انگلیسی برای بیزنس یا کسب و کار رو برای کسایی که قصد کار با شرکت‌های ‌خارجی دارن و یا به تازگی مهاجرت کردن پوشش دادیم.  

فیدبک مستمر در طول ترم

یکی از مهم‌ترین بخش‌های زبان‌آموزی گرفتن فیدبک یا همون بازخورده. بدون فیدبک گرفتن مستمر ممکنه وقت شما تلف شه و نکته‌ای که اشتباه برداشت کردید رو در ذهنتون نهادینه کنید. در طول هر ترم شما یک سری تمرین مکالمه دارید تحت عنوان Action Plan که برای انجامشون باید صداتون رو ضبط کنید و برای معلمتون ارسال کنید تا فیدبک بگیرید. در کنار اکشن پلن‌ها٬ در انتهای هر جلسه‌ی آنلاین هم معلم بهتون فیدبک عملکردتون در اون جلسه رو می‌ده و در کنارش بهتون راهکار هم ارائه می‌ده که چطور دفعه‌ی بعدی حضور بهتری داشته باشید. در کنار همه‌ی این‌ها٬ در انتهای ترم و همچنین برای  پروژه‌ نیز بازخورد می‌گیرید. معتقدیم فیدبکی که در طول ترم‌های ما دریافت می‌کنید از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردارند و بسیار موثر هستند.

«مدرس محترم خیلی با حوصله و دقیق حواسشون به تک تک‌ بچه‌ها هست، تکالیف رو خیلی جزئی بررسی می‌کنن و کامنت‌های راه‌گشا میدن، تمرین‌ها و طرح‌واره دروس خیلی فکر شده و درسته. مرور همه جای کلاس و سایت هست خوشبختانه و مشکلی تا به حال ندیدم.»
حسین اسکندری
زبان‌آموز لینگمی

سخت‌گیری در نمره‌ی قبولی

برای قبولی در هر سطح باید نمره‌‌‌ی خوبی کسب کنید که جزئیاتش رو بعد از ثبت‌نام در کلاس خواهید دید. همه‌ی عملکرد شما در طول ترم با ارزش و مهمه و شامل بخشی از نمره‌ی قبولی شما می‌شه. معلم‌های ما از این نظر سخت‌گیر هستن تا مطمئن شیم کسی که به سطوح بالاتر می‌ره واقعا از نظر آموزشی پیشرفت کرده باشه. این سخت‌گیری به نفع زبان‌آموزه چون باعث یک‌دست شدن کلاس‌ها و بالاتر رفتن کیفیت آموزشی می‌شه و هم کمک می‌‌کنه زبان‌آموز تمرین بیشتری در طول ترم داشته باشه و تمرکز و استرسش از امتحان پایان ترم برداشته بشه. 

تیم پشتیبانی و ساپورت همه جانبه

رضایت زبان‌آموز برای ما از همه چی مهم‌تره. به همین خاطر سعی کردیم در طول ترم همیشه همراه زبان‌آموز باشیم تا اگه مشکل فنی و یا آموزشی داشت بتونیم کمکش کنیم. بعد از ثبت‌نام در کلاس‌ می‌تونی از طریق ارسال تیکت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشی. تیم پشتیبانی ما هر روز هفته و در اکثر ساعات روز فعال هستن و در سریع‌ترین فرصت مشکلات شما رو پیگیری می‌کنن.

برای شرکت در این دوره به چه چیزهایی نیاز دارم؟

یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر

برای بالاتر بردن کیفیت زبان‌آموزیت نیازه حتما از یک سیستم مناسب برای شرکت در کلاس‌ها و مطالعه‌ی درس‌ها استفاده کنی. پیشنهاد ما یک لپ‌تاپ و یا کامپیوتره. خوبه که در کنار سیستمت یک کاغذ و قلم هم داشته باشی تا از نکاتی که معلمت سر کلاس می‌گه نوت‌برداری کنه. 

آیا برای شرکت در جلسات آنلاین نرم‌افزار خاصی باید نصب کنم؟

کلاس‌های لینگمی روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن و از داخل صفحه‌ی کلاس در سایت لینگمی برگزار می‌شن. برای ورود به جلسات فقط کافیه وارد سایت بشید و نیازی به نصب اپلیکیشن خاصی ندارید. اگه برای شرکت در جلسات مشکل فنی داشته باشید، پشتیبانان ما آنلاین هستن و باهاتون در ارتباطن تا مشکلتون رو سریع پیگیری کنن.

اینترنت مناسب

متوجه اختلالات اینترنت ایران هستیم و به همین خاطر از سرویس‌های داخل ایران استفاده کردیم تا زبان‌آموزانمون مشکلی از این بابت نداشته باشند، اما در صورتی که مشکل اینترنت سراسری نباشد و فقط مختص اینترنت شخصی یک زبان‌آموز باشد، کمکی از جانب ما برنمی‌آید و کلاسی کنسل نمی‌شود، بنابراین قبل از شرکت در کلاس‌های آنلاین از سرعت اینترنتتون مطمئن بشید. برای تست سرعت کافیه ببینید آیا در باز کردن سایت‌های ایرانی و ویدئوهای سایت‌های ایرانی مشکل دارید یا نه؟

محیطی ساکت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین لینگمی باید وب‌کم خودت رو روشن کنی و در جلسه صحبت کنی، بنابراین حتما باید در فضایی آروم در کلاس حاضر شی که تمرکز خودت و هم‌کلاسی‌هات به هم نخوره و کیفیت بالای کلاس حفظ شه. 

شرکت در تعیین‌سطح لینگمی

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی اول باید در تعیین‌سطح ما شرکت کنید.

تعیین‌سطح لینگمی آنلاین برگزار می‌شه و از یک سری سؤال تستی، جای خالی، صوتی، و ضبط‌ کردنی تشکیل شده. سؤال ضبط کردنی در واقع سؤالیه که برای جواب دادنش یه فایل صوتی برای ما ضبط می‌کنید. این موضوع به ما کمک می‌کنه از نتایج تعیین‌سطح مطمئن‌تر بشیم. این بخش برای سنجیدن بهتر مهارت حرف‌زدن و تلفظ شماست.

تعیین‌سطح حدوداً نیم‌ساعت زمان می‌بره و بعد از اتمامش تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد نتیجه‌ش مشخص می‌شه که می‌تونید از داخل داشبورد ببینید.

در حال حاضر، فقط برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی باید تعیین‌سطح بشید و برای تهیه‌ی بسته‌های آموزشی خودخوان نیازی به تعیین‌سطح ندارید.

برای شرکت در تعیین‌سطح باید اول در سایت عضو شید و بعد از داشبورد روی شرکت در تعیین سطح بزنید. هزینه تعیین سطح در لینگمی 50 هزار تومانه.

سطح‌بندی کلاس‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

هر سطح یا گرید در یک ترم فشرده‌ی شش هفته‌ای آموزش داده ‌می‌شه. 

تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها

برای اینکه تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها رو ببینید کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

تقویم آموزشی سالیانهبرنامه‌ی کلاس‌های ترم پیش رو

پریمیوم

تومان 2,370,000 برای هر سطح
 • پیشنهاد لینگمی
 • ‌ ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • پروژه‌ی ترم
 • بخش‌های ویژه‌ی آموزشی
 • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌های ماهانه
 • دو جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

بیسیک

تومان ۱,۳۷۰,۰۰۰ برای هر سطح
 •  
 • ۷ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • یک جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

ورکشاپ‌های پریمیوم لینگمی

ورکشاپ‌های لینگمی مخصوص شاگردهای کلاس پریمیوم جامع انگلیسیه. هزینه شرکت در این ورکشاپ‌ها به صورت عادی 200 هزارتومنه اما با ثبت‌نام در کلاس پریمیوم لینگمی میتونید از محتوای اختصاصی این ورکشاپ‌ها هم استفاده کنید و در ورکشاپ مربوط به سطح خودتون به صورت رایگان شرکت کنید. کافیه بعد از ثبت‌نام در کلاس‌های ترم پیش رو، ورکشاپ انتخابی خودتون رو از برنامه زیر از طریق پشتیبانی سایت اعلام کنید تا در این ورکشاپ‌ها ثبت‌نام بشید. ظرفیت این ورکشاپ‌ها محدوده و اولویت با کسانی‌ست که زودتر ثبت‌نام میکنند.

سوالات متداول

در کلاس‌های جامع انگلیسی  همه‌ی مهارت‌های زبانی رو  از صفر تا صد از جمله مکالمه پوشش دادیم. برای مشاهده‌ی جزئیات کلاس‌ها اینجا رو کلیک کنید. 
بله‌٬ می تونید در دوره‌ی جامع انگلیسی ما شرکت کنید و از سطح مبتدی شروع به یادگیری کنید. برای دیدن جزئیات بیشتر اینجا رو کلیک کنید.
خیر. در حال حاضر تمامی کلاس‌ها و سرویس‌های لینگمی آنلاین ارائه می‌شن.

هر کلاس‌ دوره‌ی جامع انگلیسی ما حداکثر هشت نفره و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شه.

بله٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی از جمله گرامر٬ نگارش٬ متن‌خوانی٬ شنیداری و تلفظ به صورت کامل آموزش داده می‌شوند.

 اینترنت پرسرعت و ترجیجاً لپ‌تاپ به جای گوشی یا تبلت.

شما می‌توانید در دوره‌های رایگان ما شرکت کنید تا آماده‌ی سطح یک کلاس‌های جامع انگلیسی بشید.

برای برگزاری جلسات‌‌آنلاین هر کلاس از سرویس بیگ‌بلو‌باتن استفاده شده که توی سایت لینگمی اجرا می‌شه و نیازی به استفاده‌ از یه نرم‌افزار جدا نیست.

خیر، همه‌ی محتوای مورد نیاز دوره به همراه تمرین‌٬ تکلیف و پروژه توسط تیم ما طراحی شده و در اختیارتون قرار می‌گیره.

فعلا‌ً خیر، اما پیشنهاد می‌کنیم بعد از اتمام همه‌ی سطوح هدفتون رو شرکت در یک آزمون بین‌المللی مثل آیلتس و گرفتن نمره‌ای بالا قرار بدید که از مدرک پایان دوره معتبرتره.

Grade 1:  A1.1/Grade 2: A1.2/Grade 3: A2.1/Grade 4: A2.2/Grade 5: B1.1/Grade 6: B1.2/Grade 7: B2.1/Grade 8: B2.2/Grade 9: C1.1/Grade 10: C1.2

تدریس همه‌ی مهارت‌ها در به صورت فایل صوتی و تصویری٬ به همراه تمرینات مختلف، آموزش لغات و اصطلاحات در قالب مکالمه و دیالوگ، آموزش تلفظ، رایتینگ٬ تمرین متن‌خوانی و نکات مهمی در خصوص انگلیسی برای کسب و کار و یادگیری بهتر زبان.

همگی توسط تیم ما طراحی و ضبط شدن و در ضبط محتوا هم از همکار آمریکایی‌ایرانی استفاده شده.

بله. از طریق بخشی از سایت به اسم گروه گفت‌وگو که مثل یه گروه واتس‌اپی هست امکان ارتباط برقراره. توی گروه گفت‌وگوی کلاسی اشکالاتتون رو بپرسید تا استادتون با بررسی اونها، در رفع اون مشکل و یادگیری کامل اون مورد بهتون کمک کنه.

تفاوت اصلی در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی آنلاین دارید و در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه. پیشنهاد ما شرکت در دوره‌ی پریمیوم هست تا تمرین بیشتری داشته باشید. 

بله٬ لینگمی در کانادا ثبت شده و ثبت‌نام کلاس برای مهاجران به زودی شروع می‌شه. 

نظرات زبان‌آموزان لینگمی

نمایش 1 - 25 از 344

Mitra Abdolmaleki

Mitra Abdolmaleki

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

من راضی بودم هم از معلم مون و هم از مطالب و تشکر از زحماتتون فقط ای کاش تعداد کلاس ها بیشتر بشه مثلا هفته ای دو روز در هفته .

الهام تفکری

الهام تفکری

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

همه چیز عالی

فرزانه یوسفیان

فرزانه یوسفیان

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

سلام
خیلی ممنونم بابت فرصتی که در اختیارم گذاشته شد😍
تمام مطالب و تمرینات و کلاس ها با برنامه ریزی طراحی شده و در کنار مکالمات ، کلاس های لینگمی رو از هر دوره دیگه ای متمایز میکنه
علاوه بر این تدریس و فیدبک منتورها در جلسات واقعا عالیه
خسته نباشید به تیم خوب لینگمی و یاسی عزیز

Zahra Mahdavi

Zahra Mahdavi

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

سلام:) کلاس‌های انلاین لینگمی خیلی آروم و عمیق مطالب رو به شما یاد میدن و با خوندن مطالب هر جلسه قبل از شروع کلاس باعث میشن مباحث به خوبی در ذهن شما موندگار بشن.

Negin Sousani

Negin Sousani

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با سلام
من یک ترم هست که با لینگمی زبان خوندن رو شروع کردم واقعا به تیم حرفه ای لینگمی تبریک و خسته نباشید میگم. شیوه تدریس بسیار عالی و پر متحوا بوده و اینکه مدرس زبان آموزان را ترغیب میکنه سر کلاس بیشتر صحبت کنند که یکی از نکات مثبت مجموعه لینگمی می باشد. فیدبک های مدرس بسیار مفید و کاربردی برای زبان آموز می باشد. خیلی خوشحالم که لینگمی رو انتخاب کردم.

armin Pourmandan

armin Pourmandan

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

من در دوره اول شرکت کردم و تا به اینجای کار برای من خیلی خوب و موثر بوده.

پیام نجفی

پیام نجفی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

بنظرم باتوجه به مشغله کاری و نیاز افراد به ارتقا سطح زبان، در حال حاضر در داخل کشور لینگمی بهترین گزینه برای یادگیری زبان انگلیسی میباشد.

سحر رسولی

سحر رسولی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

شرکت در کلاس‌های جامع لینگمی یکی از بهترین تجربه‌های من بود
نحوه‌ی تدریس، ارتباط استاد با زبان اموز، تمرین‌های منظم بعد از هر جلسه، تمرین‌های هفتگی وبسایت، بخش سناریو (بخش مورد علاقه‌ی من )...همه چیز حساب شده ،حرفه ای و دقیق بود.
به نظرم برتری کلاس آنلاین نسبت به روش خودخوان،فیدبک گرفتن در هر جلسه‌ست.
در پایان، تیم خوب لینگمی عاشقتونم🥰💙🌻

Shakila Habibi

Shakila Habibi

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

Lingemy courses are quite good. The main thing that attracted my interest was the more frequent practice of vocabulary compared to other classes I have experienced. Additionally, unlike other courses, Lingemy teaches daily life routines and focuses on improving general English skills in the early stages. The writing and speaking components helped me gain self-confidence, and the drag and drop exercises in the weekly homework assignments helped me concentrate on understanding the concepts rather than following routines.

atieh Hooshmand

atieh Hooshmand

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

عالیه ، من در رابطه با سناریو ها چالش دارم و ترجیح میدم در مکالمه مورد یه موضوع مشخص باشه تا سناریو. همین
باقی مطالب و روال کلاس عالیه..

جابر ثابتی

جابر ثابتی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

رابط کاربری لینگمی واقعا عالیه مخصوصا تقویم کلاس ها و فعالیت های پیش رو

fereshteh abdoli

fereshteh abdoli

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

good

مهشید رهبر

مهشید رهبر

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

سلام به تیم لینگمی عزیز.
کیفیت کلاس‌ها خیلی خوبه و برای من راضی کننده است. ولی پیشنهاد می‌کنم در کنار کلاس‌ها توضیحات کوتاه برای کمک به افزایش هرکدوم از مهارت‌های زبانی قرار بدید. خیلی وقت‌ها از طریق ایمیل بعضی از خبرنامه ها و توضیحات میاد ولی پیشنهاد میکنم بخشی در داشبورد قرار بگیره که به همه‌ی این‌ها دسترسی داشته باشیم.
مرسی از تیم لینگمی

Faezeh Fahimi

Faezeh Fahimi

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

با سلام کلاس های جامع انگلیسی برای من بسیار مفید بود به دلیل اینکه کلاس ها در محور مکالمه هست و مدام در حال مکالمه هستیم و من اعتماد به نفس به زبان انگلیسی صحبت کردن رو نداشتم ولی با کلاس ها این مساله کمی بهتر شده.ممنون

مسعود مونسان

مسعود مونسان

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس جامع انگلیسی برای شاغلین مناسب می‌باشد. البته به نظرم کارایی کلاس به استاد دوره بسیار وابسته است. در دوره ای که من شرکت کردم عملکرد استاد بسیار عالی بود. به نظرم خوب می‌شد که امکان انتخاب استاد دوره میسر بود. در ضمن هر قدر تعداد نفرات در کلاس کمتر باشد در حدود ۵ نفر کارایی دوره بهتر خواهد بود.

متینه غدیری پور

متینه غدیری پور

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

مدل کلاس و محتوای آموزشی نوآورانه است و برای من خیلی کارامد بوده. اسپیکینگ محور بودن کلاس خیلی عالیه و توی این سه ترم واقعا خیلی توی این زمینه پیشرفت داشتم. هر مبحث به اندازه کافی تمرین و تکرار میشه و پشتیبانی کلاس ها خیلی خوبه.

Nastaran Makaremi

Nastaran Makaremi

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

I found Lingemy's flipped-classroom approach to be very effective. The interactive environment and activities made learning feel natural and enjoyable. Overall, I had a great experience with this teaching method.

سمیرا کاشانی

سمیرا کاشانی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
شرکت نکردم

در ترمی که پیش رو داشتم متوجه شدم جناب آقای حسین سیفی راد از استادید مجموعه سفیر بودند. بنده هم چندین سال برای یادگیری زبان به موسسه سفیر می رفتم. و از اونجا آقای سیفی راد رو میشناختم. توانایی و تسلط ایشون و محتوای کلاس به نظرم عالی بود. فرصت صحبت کردن برای همه محیا بود و از همه جالب تر اینکه در هر سری از مکالمات پارتنرها تعویض می شدند. در مجموع گروه لینگمی فضای خوبی برای یادگیری زبان به روش آنلاین فراهم کرده است. از تیم خوب لینگمی بسیار سپاسگزارم و امیدوارم در ترم آینده هم همه چیز به خوبی پیش بره.

مهدیس رئوفی

مهدیس رئوفی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس ها خیلی خوب برنامه ریزی شدن و اتلاف وقت نداره، میشه سریع پیشرفت کرد، بعد از یه ترم تاثیری که روی زبان داره کاملا مشخصه

عماد ملازائی

عماد ملازائی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با توجه به مشغله فراوانی که در طول روز دارم، اولش ترس این رو داشتم نتونم بهره کافی رو از کلاس ها ببرم اما بعد از حضور در اولین جلسه انقد جو کلاس صمیمی و دوستانه بود، خیلی سریع با لینگمی و تیم دوستداشتنیش ارتباط برقرار کردم. منتورهای قوی، صبور و مشوق چیزیه که اشتیاق یادگیری زبان رو برام دو چندان کرد، از انتخاب لینگمی بسیار خرسندم.

اذین شیشه ساز

اذین شیشه ساز

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

بسیار عالی و کاربردی

تانیا عطایی

تانیا عطایی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

سلام
کلاس ها عالی، مکالمه محور، منتورها عالی و پر انرژی، کلاس درس گرم و صمیمی، self-study ها کامل و پر از نکات مثبت، یاد گرفتن نکات مهم گرامری، لحجه و … حین مکالمه 👌🏻
ممنون از تیم حرفه‌ای لینگمی❤️

yeganeh ghasivand

yeganeh ghasivand

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس خیلی خوبه و استاد بسیار پر انرژی و بااطلاعات بودن اما مشکل من با درس های آفلاین بود که بسیار سطح ساده و زمان بری داشت.

سمیرا علیرضایی

سمیرا علیرضایی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

کلاسهای لینگمی برنامه خوب و جامع ای دارد.

shirin changaie

shirin changaie

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

سیستم لینگمی بسیار منظم و دقیق برنامه ریزی شده. محتوای هر ترم واقعن در سطح اون ترم هست و مناسبه. بیشتر تایم کلاس ها به اسپیکینگ اختصاص داره که این خیلی خوبه و گرامر و اصطلاحات و کلماتی که در هر جلسه آموزش داده میشه کمک کننده است.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
 • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد