کد تخفیف 40% دوره آیلتس به مدت بسیار محدود: IELTS40

صفر تا صد زبان با کلاس‌های لینگمی

کلاس‌های لینگمی در ده سطح برگزار می‌شن تا انگلیسی رو به صورت جامع از صفر تا صد یاد بگیری. این کلاس‌ها بر طبق یک متد خلاقانه طراحی شدند تا دقیقا مناسب زبان‌آموزی آنلاین باشن. محتوای دوره هم به صورت کامل توسط تیم لینگمی و بر مبنای مکالمات و سناریوهای روزمره در آمریکای شمالی طراحی شده و کاملا به روز و کاربردی هستن. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کن. 

کلاس‌های لینگمی در یک نگاه

جلسات آنلاین نیمه‌خصوصی

هفت جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای نیمه‌خصوصی با ظرفیت حداکثر شش نفر برای تمرین و رفع اشکال

محتوای جامع

۵ هفته محتوای جامع طراحی اختصاصی لینگمی بر اساس سناریوهای کاربردی انگلیسی در آمریکای شمالی شامل گرامر، مکالمه، لغت و تلفظ

تمرینات کلاس

صدها سؤال و تمرین گرامر و لغت و ده‌ها تمرین خلاقانه‌ی مکالمه و تصحیح توسط منتور

پشتیبانی آموزشی

۶ هفته پشتیبانی همه‌ جانبه که شامل مشکلات و سوالات آموزشی و فنی می‌شه. 

تمرکز روی مکالمه

کلاس‌های لینگمی جامع هستند و روی همگی مهارت‌ها کار می‌شه اما تمرکز اصلی مکالمه‌ست و ده‌ها تمرین خلاقانه‌ی مکالمه طراحی شده تا زبان‌آموزها در جلسات آنلاین و با همکلاسی‌ها مدام تمرین کنند.

معلم حرفه‌ای

هر کلاس یک معلم حرفه‌ای داره که بهش منتور می‌گیم. منتور در طول ترم همراه شاگرد پیش میره بهش آموزش می‌ده تمریناتش رو تصحیح می‌کنه بهش فیدبک می‌ده و در انتها بهش نمره می‌ده.

قدم اول ثبت‌نام در کلاس‌های لینگمی

تعیین سطح

قدم اول: بر اساس نتیجه‌ی تعیین‌سطح می‌تونید در یکی از ده سطح کلاس‌ها ثبت‌نام کنید.

تعیین‌سطح ما کاملاً آنلاین برگزار می‌شه و از یک سری سؤال تستی٬ جای خالی٬ صوتی٬ و ضبط‌ کردنی تشکیل شده. سؤال ضبط کردنی در واقع سؤالیه که برای جواب دادنش یه فایل صوتی برای ما ضبط می‌کنید. این موضوع به ما کمک می‌کنه از نتایج تعیین‌سطح مطمئن‌تر بشیم. این بخش برای سنجیدن بهتر مهارت حرف‌زدن و تلفظ شماست.
تعیین‌سطح حدوداً نیم‌ساعت زمان می‌بره و بعد از اتمامش تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد نتیجه‌ش مشخص می‌شه که می‌تونید از داخل داشبورد ببینید.
در حال حاضر، فقط برای شرکت در کلاس‌‌های لینگمی باید تعیین‌سطح بشید و برای تهیه‌ی بسته‌های آموزشی خودخوان نیازی به تعیین‌سطح ندارید.

سطح‌بندی کلاس‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

هر سطح یا گرید در یک ترم فشرده‌ی شش هفته‌ای آموزش داده ‌می‌شه. 

انتخاب کلاس مورد نظر

در حال حاضر کلاس‌ها به صورت فشرده و در ۶ هفته برگزار می‌شوند. هر کلاس یک روز در هفته یک جلسه‌ی آنلاین تمرین داره که می‌تونید انتخاب کنید چه روزی باشه. بعد از ثبت‌نام در کلاس مورد نظر برنامه‌ی درسی کل گریدتون رو توی داشبوردتون می‌بینید که شامل ۶ هفته‌ی آموزشیه. این ۶ هفته‌ی آموزشی شامل محتوای خودخوان (که روی سایت در اختیارتون قرار می‌گیره)  ۷ جلسه‌ی آنلاینه و صدها تمرین و پروژه‌ی ترمه.

گرامر و مکالمه

مباحث گرامر و مکالمه در قالب مکالمات کاربردی و بسیار خلاقانه و موثر به صورت خودخوان آموزش داده شدن. در کنار آموزش گرامر صدها تمرین دارید که انجام می‌دید و سوالاتتون رو هم از منتور می‌پرسید. برخی از تمرین‌ها باید برای منتور ارسال شوند تا فیدبک بگیرید و در نمره‌ی کلتون هم لحاظ بشه. 

محتوای درس‌ها و تمرین‌هاتون توسط تیم لینگمی به صورت کاملا جامع طراحی شدن تا دیگه نیازی به مطالعه‌ی منابع آموزشی متفرقه نداشته باشید.

جلسات آنلاین

 معمولا کلاس‌‌های موسسات به جای کیفیت کار روی تعداد جلسات تمرکز می‌کنند و کلا‌س‌ها رو با تعداد زیادی زبان‌آموز برگزار  می‌کنند که متاسفانه در این شرایط کسی فرصت کافی برای تمرین مکالمه نخواهد داشت. اما ما در لینگمی جلسات آنلاین رو حداکثر با ۶ نفر به صورت نیمه‌خصوصی برگزار می‌کنیم تا هر کس زمان کافی برای صحبت کردن و تمرین داشته باشه. هر کلاس فشرده شامل هفت جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای می‌شه که یک منتور یا همان معلم حرفه‌ای زبان از تیم لینگمی اداره می‌کنه.  تمام فعالیت‌ها، تمرین‌ها و حضورتون توی جلسات آنلاین اهمیت داره و در پایان ترم برای هرکدوم از اینها نمره‌ی مشخصی درنظر گرفته می‌شه و به نمره‌ی آزمون فاینال اضافه می‌شه.

نرم‌افزار برگزاری جلسات آنلاین

کلاس‌های لینگمی روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن و از داخل داشبوردتون در سایت لینگمی برگزار می‌شن. برای ورود به جلسات فقط کافیه وارد سایت بشید و نیازی به نصب اپلیکیشن خاصی ندارید.
اگه برای شرکت در جلسات مشکل فنی داشته باشید، پشتیبانان ما آنلاین هستن و باهاتون در ارتباطن تا مشکلتون رو سریع پیگیری کنن.

هزینه تعیین سطح و کلاس‌ها

هزینه‌ی انجام تعیین سطح

هزار تومان80
هزار تومان 50
  • برای ثبت‌نام و شرکت در کلا‌س‌های لینگمی، ابتدا باید در تعیین سطح شرکت کنید.

هزینه‌ی ثبت‌نام در کلاس‌

تومان 1,270,000
  • تعیین سطح برای ثبت‌نام الزامی‌ست.

سطح مبتدی

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 1

پس از اتمام این سطح می‌تونین به صورت ساده به انگلیسی ارتباط برقرار کنین، اما با سرعت پایین و احتمالا با تکرار. همچنین می‌تونین درباره موضوعات آشنا، سوالات بسیار ساده بپرسین و به اونها به صورت کوتاه پاسخ بدین.
 

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 2

پس از اتمام این سطح می‌تونین با کمک طرف مقابلتون درباره موضوعات ساده و مشخص ارتباط برقرار کنین. همچنین می‌تونین در مورد موضوعات روزمره، سوالات کوتاه بپرسین و پاسخ‌های کوتاه بدین. در حیطه این موضوعات می تونین بدون ورود به جزییات از پس صحبت های ساده بربیاین.

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 3

پس از اتمام این سطح می تونین با استفاده از مجموعه‌ای از کلمات و جملات ساده، خانواده و دوستان، زندگی روزمره، اتفاقات در حال رویداد، شغل و تحصیلات خودتون رو توصیف کنین. همچنین می تونین با جزییات اندک این موضوعات رو بسط بدین.

سطح متوسط

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 4

پس از اتمام این سطح می تونین جمله‌های مختلف رو درک کنین و از اصطلاحات پرکاربرد استفاده کنین. با جملات ساده به تبادل اطلاعات مورد نیازتون بپردازین و ارتباط برقرار کنین. همچنین می تونین خصوصیات مربوط به گذشته خودتون و شرایط زندگی و کارتون رو به راحتی بیان کنید.

 

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 5

پس از اتمام این سطح می تونین در سفر به یک کشور خارجی، در موضوعات عادی و روزمره گلیم خودتون رو از آب بیرون بکشین. می‌توانید بدون آمادگی قبلی در موضوعات آشنا شروع به صحبت بکنین و با طرف مقابل به گفتگو و تبادل نظر بپردازین. درباره‌ی موضوعاتی نظیر خانواده، سرگرمی‌ها و علایق، کار و وقایع جاری صحبت کنید.

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 6

پس از اتمام این سطح می تونین به صورت ساده و نسبتا روان، جملاتی درباره موضوع مورد علاقه خودتون بسازین و اون رو بسط بدین. می تونین برای نظرات و افکار خودتون، توضیح و دلیل بیارین. همچنین گنجینه‌ی زبانی کافی برای بیان نظرات خودتون با کمی مکس و تفکر خواهید داشت.

 

سطح نیمه پیشرفته

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 7

پس از اتمام این سطح می تونین به آسانی درباره موضوعات متفاوت با دیگران صحبت کنین و از واژه‌های رسمی هم در صحبت‌های خودتون بهره بگیرین. می تونین با افراد native ارتباط برقرار کرده و در مورد موضوعات نه چندان دشوار با اونها به بحث و گفتگو بپردازین.

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 8

پس از اتمام این سطح می تونین به روشنی و با ارائه جزئیات، درباره موضوعاتی که روی آنها تسلط دارین صحبت کنین. دیگه شما می تونین گفت‌وگو را شروع کنین، هر وقت لازم دیدین مکالمه را با ظرافت پایان بدین. گستره‌ی کارآمدی از زبان خواهید داشت تا توصیفات روشنی ارائه بدین و دیدگاه‌های خودتون رو درباره‌ی اغلب موضوعات عمومی بدون مکس بیان کنین.

سطح پیشرفته

کلاس آنلاین انگلیسی - سطح 9

پس از اتمام این سطح می تونین میزان بالایی از دقت رو بصورت پیوسته در جملاتتون حفظ کنید و به ندرت اشتباه می کنین. اشتباهاتی که به سختی می شه تشخیصشون داد و عموماً بعد از بروز اصلاح می‌شن. می تونین دیدگاه‌های خودتون رو در گستره بزرگی از موضوعات روان و روشن بیان کنین. همچنین می تونین عبارات مناسب رو بی‌درنگ انتخاب کنین و به شکلی ماهرانه مقابل دیگران گفتگو کنید.

زمان انتشار سطح دهم در سایت لینگمی

 

0%

زمان انتشار: بزودی

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد