تقویم آموزشی کلاس‌های پریمیوم و اکسپرس

کلاس‌های اکسپرس در یک نگاه

کلاس‌های اکسپرس برای کسانی مناسب است که بزودی در شرف مهاجرت هستند و می‌خوان زودتر مسیر زبان آموزی‌ رو طی کنند. این کلاس‌ها در ۱۰ ترم، از مبتدی تا پیشرفته طراحی شدن تا ریز و درشت نکات زبانی مورد نیاز یک مهاجر ایرانی رو پوشش بدند. تمرکز اصلی ما در این کلاس‌ها روی مهارت گفتاری (اسپیکینگ) است. هر ترم ۴ هفته‌ست که شامل ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌‌ای (۳ جلسه در هفته‌) با حداکثر ظرفیت ۴ نفر و محتوای اختصاصی، تمرین، پروژه پایانی و Review Tasks هفتگی، و ورکشاپ می‌شه.

چه ویژگی‌هایی کلاس‌های اکسپرس لینگمی رو متمایز می‌کنند؟

۱. محتوای منحصربه‌فرد

منابع آنلاین یادگیری زبان بی‌شماره، ولی چیزی که محتوای ما در لینگمی رو متمایز می‌کنه اینه که یه تیم از خبره‌های این حیطه دور هم جمع شدن، صدها ساعت زمان صرف تحقیق و آماده‌سازی کردن، و محتوایی رو طراحی کردن که جوابگوی شما مهاجر ایرانیه. حالا چرا می‌گیم ایرانی؟ چون، برای مثال، به‌عنوان یه مهاجر ایرانی خوبه که بتونی دربارهٔ ایران صحبت کنی. همچنین، شوک‌های فرهنگی و نیازهای یه مهاجر ایرانی به‌طبع با یه مهاجر برزیلی فرق می‌کنه. ما همهٔ این جوانب رو در طراحی و چینش محتوا در نظر گرفته‌ایم، و همین باعث شده نمونه‌ای نداشته باشه.

۲. مدرسین ویژه

اساتیدی که با لینگمی همکاری می‌کنن از بین صدها نفر دست‌چین شدن و  از حرفه‌ای‌ترین‌ها هستن. این حساسیت بالا به خاطر این بوده که می‌دونیم یک معلم خوب چقدر می‌تونه در آینده‌ی زبان‌آموزی تاثیر داشته باشه. 

۳. ورکشاپ‌های اکسپرس

در کنار کلاس‌ها ورکشاپ‌هایی طراحی کرده‌ایم که با توجه به نیازهای روز زبان‌آموزهامون در اون فصل یا ترم متفاوت و کاملاً به‌روزند. برای مثال، می‌دونیم مهاجرین ایرانی ممکنه در یافتن دوست یا پارتنر، پیداکردن کار، و مسائل فرهنگی دیگه به مشکل بخورن. در این ورکشاپ‌ها دقیقاً به همین موضوعات می‌پردازیم. در هر ترم یک  ورکشاپ خواهیم داشت.

۴. پشتیبانی آنلاین

ازاونجایی‌که از سرتاسر دنیا زبان‌آموز داریم، تیم پشتیبانی ما به‌صورت شبانه‌روزی فعال هستن تا هم روی کلاس‌ها نظارت داشته باشند و هم در سریع‌ترین زمان به سؤالات و مشکلات زبان‌آموزها رسیدگی کنن.

۵. جلسات باکیفیت

ما برای لحظه‌به‌لحظهٔ جلسات آنلاین برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا هدفمند سپری بشند و شما بیشترین میزان یادگیری، تمرین، و اشکال‌گیری رو داشته باشید. حداکثر ظرفیت این کلاس‌های آنلاین هم ۴ نفر در نظر گرفته شده تا هر شخص فرصت کافی برای صحبت‌کردن داشته باشه. کلاس‌ها باکیفیت و بدون هرگونه مشکلی برگزار می‌شند.

۶. صرفه‌جویی در زمان

ازاونجایی‌که سیستم لینگمی بسیار منظمه و هر بخش از محتوا و جلسه با برنامه‌ریزی دقیق طراحی شده، وقت شما در هر لحظه از ترم مفید و هدفمند سپری می‌شه. هر اونچه یاد می‌گیری و تمرین می‌کنی به شکلی بهینه شده تا وقت شما تلف نشه. همچنین، به خاطر تقویم آموزشی سالیانه و مشخص‌بودن برنامهٔ کلاس‌ها و ساختار هر ترم، به‌راحتی می‌تونی برای یک سال آیندهٔ خودت برنامه‌ریزی کنی و کلاس‌های لینگمی رو در برنامهٔ زندگی خودت بگنجونی.

۷. سیستم فیدبک‌دهی و مشاوره

ما معتقدیم بازخورد سازنده یکی از مهم‌ترین بخش‌های یادگیری زبانه. به همین خاطر، در سیستم کلاس‌ها توجه ویژه‌ای به این قسمت شده، و هر زبان‌آموز هم در انتهای هر هفته و هم در طول ترم و برای هر تمرین، Review Task، و پروژه پایانی بازخورد دریافت می‌کنه.

تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها

برای اینکه تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها رو ببینید کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

تقویم آموزشی سالیانهبرنامه‌ی کلاس‌های ترم پیش رو

قدم بعدی برای شرکت در کلاس اکسپرس

قدم بعدی چیه؟

قبل از اقدام به ثبت‌نام باید در نظر داشته باشی که برای یه تجربهٔ کاربری خوب و راحتی پاسخ‌دادن به تمرین‌ها بهتره از یه لپتاپ یا کامپیوتر شخصی به جای گوشی برای شرکت در کلاس‌ها استفاده کنی.

بعد از اطمینان از موضوع بالا، باید در تعیین سطح لینگمی شرکت کنی تا سطح دانش زبانت مشخص بشه. بعد از این مرحله در صفحهٔ ثبت‌نام در کلاس‌ها جزئیات کلاس‌ها رو ببین، کلاس‌ موردنظرت رو انتخاب کن، و درنهایت در اون ثبت‌نام کن.

تعیین سطح هوشمند لینگمی

پیش‌نیاز شرکت در کلاس‌های اکسپرس انجام تعیین سطحه، که آنلاین و در همین سایت برگزار می‌شه. برای شرکت در تعیین سطح ابتدا وارد حساب کاربری‌ات بشو و در از صفحه تعیین سطح شرکت بزن، یا در همین صفحه روی دکمهٔ زیر کلیک کن تا با شرایط تعیین سطح آشنا بشی.

سطح‌بندی کلاس‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

هر سطح یا گرید در یک ترم فشرده‌ی چهار هفته‌ای به صورت 3 جلسه در هفته آموزش داده ‌می‌شه. 

اکسپرس

کلاس 12 جلسه آنلاین در 4 هفته
تومان 4,740,000 در هر ترم
 • سه جلسه در هفته
 • طول ترم: 4 هفته
 • سه جلسه در هفته
 • ظرفیت حداقل 2 نفر
 • ظرفیت حداکثر 4 نفر
 • 12 جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • Review Task برای مرور مطالب درسی هر هفته
 • پروژه‌ی ترم به صورت مکالمه
 • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌های ماهانه
جدید

پریمیوم

کلاس 12 جلسه آنلاین در 6 هفته
تومان 2,620,000 در هر ترم
 • دو جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 • دو جلسه در هفته
 • ظرفیت حداقل 5 نفر
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • ‌ ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • پروژه‌ی ترم به صورت نگارشی
 • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌های ماهانه

سوالات متداول

اگر جوابی که دنبالشید رو پیدا نکردید، کافیه با ما تماس بگیرید.

هر ترم 4 هفته‌ست، شامل ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای نیمه‌ خصوصی، محتوای اختصاصی، پروژه،‌ تمرین، و ورکشاپ. کل دوره هم ۱۰ ترمه، که از سطح یک (مبتدی) شروع می‌شه تا سطح ۱۰ (پیشرفته). در هر هفته هم 3 جلسه‌ی آنلاین برگزار میشه.

با توجه به سرعت بالاتر کلاس‌های اکسپرس (هر ترم 4 هفته)، زبان آموزان به مرور بیشتری احتیاج دارن. به همین دلیل ما در کلاس‌های اکسپرس تکالیفی رو به نام Review Task برای مرور هرچه مفیدتر محتوای آفلاین طراحی کردیم که در پایان هر هفته قرار گرفتند و زبان آموزان ما با انجام اون‌ها از معلم خودشون فیدبک دریافت می‌کنند.
در کلاس‌های اکسپرس تمرکز اصلی ما روی مهارت گفتاری یا اسپیکینگ هست و به همین دلیل اکثر Review Task ها از زبان‌آموزان می‌خوان که صدای خودشون رو ضبط کنند و به سوالی که ازشون پرسیده شده جواب بدن و برای ما بفرستند.
همچنین پروژه پایانی ترم هم یک سوال کلی در قالب گفتاریه که به مرور کل مطالب ترم می‌پردازه. در قالب پروژه پایانی ترم زبان آموزان به کل مسیر یادگیریشون در اون ترم فکر می‌کنند و و به ما میگن که محتوایی که در اختیار اون‌ها قرار گرفته چطور می‌تونه در آینده بهتر به یادگیری اون‌ها کمک کنه و در زندگی روزمره و رشته های تحصیلی و کاری خودشون ازش استفاده کنن. علاوه بر این تفاوت‌های دیگه‌ای هم هست، که شامل موارد زیر می‌شه.

محتوای کلاس‌ها

در طراحی محتوای هر کدوم از کلاس‌ها تمرکز روی هدف زبان‌‌‌آموز بوده. زبان‌آموز مهاجر نیاز داره از همون ابتدای زبان‌آموزی با مکالمات روزمره‌‌ای مثل خرید آشنا بشه و مثال‌های ملموس ببینه و بشنوه. بعضی از قسمت‌ها—مثل آموزش گرامر—مشابهن، ولی بر اساس نیازسنجی‌ای که شده سایر قسمت‌های محتوا متفاوتن.

مدرسین

مدرسین کلاس‌های اکسپرس، از بهترین مدرس‌های لینگمی و به جرات ایران هستند.

ورکشاپ‌های اکسپرس

ورکشاپ‌های مهاجرها متفاوتن و برای زندگی بهتر در کشور جدید طراحی شدن. این ورکشاپ‌ها شامل مواردی مثل پیداکردن دوست، خرید خونه و ماشین، استخدام، و موارد این‌چنینی می‌شن.

خبرنامه اکسپرس

یکی دیگه از سرویس‌هایی که در کنار دسترسی به محتوای اختصاصی و شرکت در کلاس‌ها و ورکشاپ‌ها دریافت می‌کنید خبرنامهٔ اکسپرسه. این خبرنامه به‌صورت ماهیانه برای زبان‌آموزهای اکسپرس ارسال می‌شه و شامل جدیدترین نکات زبانی، اخبار مهم فرهنگی و بین‌المللی، و پیشنهادهای ویژهٔ لینگمیه. برای طراحی و جمع‌آوری خبرنامه زمان زیادی صرف می‌شه تا زبان‌‌آموزها همواره در جریان جدیدترین ابزارها و روش‌های یادگیری زبان باشن و اطلاعاتشون به‌روز باشه.

بله، امکانش وجود داره، منوط به این که خودت یا شخصی در ایران پرداخت ریالی رو انجام بده. متأسفانه، امکان پرداخت دلاری برای کلاس‌های ایران‌محور وجود نداره. از طرف دیگه، با توجه به این که سرور کلاس‌های پریمیوم و اکسپرس داخل ایران قرار داره و برای زبان‌آموزهای داخل ایران بهینه شده، درصورتی‌که از خارج از ایران در این کلاس‌ها شرکت می‌کنی، لینگمی مسئولیتی در قبال کندبودن، اختلال، یا قطعی کلاس قبول نمی‌کنه. اگه تمایل به شرکت در کلاس‌های مخصوص ایرانی‌های خارج از ایران دارید بهتره که در سایت کانادا لینگمی ثبت‌نام کنید:

https://lingemy.ca

کافیه بعد از ساخت حساب کاربری در لینگمی، تعیین سطح بدید، بعد از مشخص شدن سطحتون، میتونید روی «ثبت‌نام در کلاس‌های اکسپرس» بزنید تا لیست کلاس‌های اکسپرس رو ببینید و بعد از انتخاب کلاس مورد نظرتون ثبت‌نام کنید.

خیر. محتوای اختصاصی دوره بسیار جامعه و هر اونچه رو که نیاز داری شامل می‌شه.

تیم پشتیبانی ما همیشه پاسخگوی سؤالات شما هستند. کافیه یک ایمیل به آدرس info@lingemy.com بزنید تا درخواستتون رو سریع پیگیری کنیم. همین‌طور از طریق تیکت از داشبوردتون می‌تونید با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

هر کلاس به‌صورت نیمه‌خصوصی و تا سقف 4 نفر برگزار می‌شه.

خیر. هیچ‌ هزینه‌‌ای بابت خدماتی که همراه کلاس‌ها دریافت می‌کنید—مثل محتوا، ورکشاپ‌ها، و خبرنامه—پرداخت نمی‌کنید.

تصحیح تعیین سطح ما به‌صورت خودکار انجام نمی‌شه بلکه تیم کارشناس‌های ما فایل‌های ضبط‌شده‌ رو بررسی و نتیجهٔ نهایی تعیین سطح رو ثبت‌ می‌کنند. بنابراین، در کنار هزینه‌های سایت، حقوق کارشناس‌ها هم باید پرداخت بشه.

خیر. درصورتی‌که فقط امکان پرداخت دلاری رو دارید، پیشنهاد می‌کنیم در کلاس‌های سایت کانادا شرکت کنید.

https://lingemy.ca

تمامی مدرسین ما دست‌چین‌شده و حرفه‌ای‌اند و بعد از طی‌کردن مراحل طولانی گزینش استخدام می‌شند. ما در لینگمی مهارتشون در تدریس رو تضمین می‌کنیم. موقع انتخاب کلاس می‌تونید مدرس اون کلاس رو هم ببینید و کلاستون رو انتخاب کنید.

نظرات زبان‌آموزان لینگمی

برای دیدن نظرات بیش 1000 نظر زبان‌آموزان لینگمی کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.