تقویم آموزشی کلاس‌های پریمیوم و اکسپرس

تعیین سطح آنلاین پریمیوم و اکسپرس

قبل از اقدام به ثبت‌نام باید در نظر داشته باشی که برای یه تجربهٔ کاربری خوب و راحتی پاسخ‌دادن به تمرین‌ها بهتره از یه لپتاپ یا کامپیوتر شخصی به جای گوشی برای شرکت در کلاس‌ها استفاده کنی.

بعد از اطمینان از موضوع بالا، باید در تعیین سطح لینگمی شرکت کنی تا سطح دانش زبانت مشخص بشه. بعد از این مرحله در صفحهٔ ثبت‌نام در کلاس‌ها جزئیات کلاس‌ها رو ببین، کلاس‌ موردنظرت رو انتخاب کن، و درنهایت در اون ثبت‌نام کن.

شرایط تعیین سطح آنلاین

تعیین‌سطح لینگمی کاملا آنلاین برگزار می‌شه و از سوالای مختلفی مثل تستی، جای خالی، صوتی و ضبط‌ کردنی تشکیل شده. سوال ضبط کردنی در واقع سوالی هست که برای جواب دادنش، یه فایل صوتی (ویس) ازت ضبط می‌شه تا صدات رو داخلش داشته باشیم. این بخش، علاوه بر این که بهمون کمک می کنه که از نتایج تعیین سطح مطمئن ‌تر بشیم، برای سنجیدن بهتر مهارت حرف زدن و تلفظت هم در نظر گرفته شده. اگه به هر دلیلی مثل اختلال در اینترنت در این قسمت مشکل داشتی و فایلت آپلود نشد نگران نباش، کارشناسان ما اون سوال رو برای ریست میکنند که بتونی مجدد ضبط کنی..

مدت زمان در نظر گرفته شده برای تعیین‌سطح حدود ۳۰ دقیقه هست و اگه زمانت تموم بشه سوالاتی که جواب ندادی رو دیگه نمیتونی جواب بدی و تعیین سطحت براساس سوالاتی که جواب دادی اتفاق میفته. پس حواست به تایم امتحان باشه. بعد از اتمام تعیین سطح، حداکثر تا 24 ساعت آینده می تونی نتیجه اش
رو در سایت ببینی، که در این صفحه علاوه بر نتیجه تعیین سطحت، یک کد 25 درصدی مخصوص خودت قرار داره که می‌تونی در اولین ثبت‌نامت ازش استفاده کنی. بعد از انجام تعیین‌سطح و دریافت نتیجه، می‌تونی توی کلاس‌های انگلیسی لینگمی یعنی پریمیوم و اکسپرس ثبت‌نام کنی.

لطفا این نکته مهم رو به خاطر داشته باش که امکان انجام یکبار تعیین سطح رو داری. بعد از تکمیل تعیین‌سطح و گرفتن نتیجه ات باید یک ماه صبر کنی تا دوباره امکان تعیین‌سطح مجدد برات فراهم بشه. ما فکر می کنیم این محدودیت به نوعی کمک کنه که نتایج تعیین‌سطح ارتقا پیدا کنه.

هزینه تعیین سطح آنلاین

هزینه تعیین سطح: ۵۰ هزار تومان

بعد از ورود به سایت، از منوی سمت راست، روی تعیین سطح بزنید، بعد از پرداخت تعیین سطح شما شروع می‌شه.