کد تخفیف 40% دوره آیلتس به مدت بسیار محدود: IELTS40

سوالات کلاس‌های جامع انگلیسی

یک میلیون و دویست و هفتاد هزار تومان. هر کلاس مکالمه‌ی یک روز در هفته‌ی ما شامل ۷ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای، ۶ هفته محتوای خودخوان اختصاصی، گروه گفت‌وگو برای پرسش و پاسخ و پروژه‌ست.
در کلاس‌های یک روز در هفته، ما زبان انگلیسی رو از سطح مبتدی تا پیشرفته در ۱۰ گرید آموزش می‌دیم و هر گرید در یک کلاس ۶ هفته‌ای تکمیل می‌شه. بنابراین برای روون صحبت‌کردن حداقل باید به گرید ۷ برسید که حدوداً یک سال بدون وقفه زمان می‌بره.
خیر. کلاس‌های جامع انگلیسی لینگمی آنلاینه.

مباحث گرامر رو توی محتوای خودخوان مطالعه می‌کنید و یاد می‌گیرید. ابتدای جلسه‌ی آنلاین با مرور منتور و همراهی شما شروع می‌شه. مطالب قبلاً در محتوای خودخوان هفته به شما تدریس شدند. اگه جایی نیاز به تدریس مجدد و مرور باشه حتماً انجام می‌شه.

 اینترنت پرسرعت و ترجیجاً لپ‌تاپ به جای گوشی یا تبلت.

اگر با حروف الفبای انگلیسی آشنا باشید، مناسبه. می‌تونید از گرید ۱ کلاس‌های مکالمه‌ی ما رو شروع کنید.

برای برگزاری جلسات‌‌آنلاین هر کلاس از سرویس بیگ‌بلو‌باتن استفاده شده که توی سایت لینگمی اجرا می‌شه و نیازی به استفاده‌ از یه نرم‌افزار جدا نیست.

خیر، پیش رفتن با محتوای خودخوان کلاس‌ها کافیه.

فعلا‌ً خیر، اما پیشنهاد می‌کنیم بعد از اتمام ۱۰ گرید هدفتون رو شرکت در یک آزمون بین‌المللی مثل آیلتس و گرفتن نمره‌ای بالا قرار بدید که از مدرک پایان دوره معتبرتره.

محتوای آکارئون

تدریس گرامر با فیلم و فایل صوتی و متن، تمرینات مختلف و متنوع همراه با تصحیح، آموزش لغات و اصطلاحات در قالب مکالمه و دیالوگ، آموزش تلفظ، آموزش رایتینگ در بخش پروژه، گروه گفت‌وگوی کلاس برای پرسش و پاسخ.

این محتوا به صورت کاملاً اختصاصی برای لینگمی تهیه شده. یه تیم بزرگ شامل اساتید نیتیو، بیش از یک سال روی این محتوا کار کردند.

بله. از طریق بخشی از سایت به اسم گروه گفت‌وگو که مثل یه گروه واتس‌اپیه. توی گروه گفت‌وگوی کلاسی اشکالاتتون رو بپرسید تا منتورتون با بررسی اونها، در رفع اون مشکل و یادگیری کامل اون مورد بهتون کمک کنه.

این جلسه به مرور اختصاص داره. نمره‌ی این جلسه با بقیه‌ی جلسات یکیه. چیزی تحت عنوان آزمون کتبی در جلسه‌ی فاینال وجود نداره.

به شماره‌ی 09219785589 روی واتس‌اپ پیام بدید تا همکاران ما راهنماییتون کنند.

Grade 1:  A1.1/Grade 2: A1.2/Grade 3: A2.1/Grade 4: A2.2/Grade 5: B1.1/Grade 6: B1.2/Grade 7: B2.1/Grade 8: B2.2/Grade 9: C1.1/Grade 10: C1.2

سوالات دوره‌های خودخوان

بله. می‌تونید از طریق نرم‌افزارهای مدیریت دانلود (مثل Internet Download Manager) فایل‌ها رو دانلود و روی کامپیوتر یا گوشیتون ازشون استفاده کنید.

همچنین فایل PDF دوره‌ها رو می‌تونید به‌راحتی روی گوشی یا کامپیوتر دانلود کنید.

بله، تمام دوره‌های خودخوان پشتیبانی دارن و می‌تونید سؤالاتتون رو به دو روش بپرسید: ۱. از طریق سایت و در حساب کاربریتون تیکت جدید ایجاد کنید و سؤالتون رو اونجا مطرح کنید. ۲. از طریق دایرکت اینستاگرام صفحه‌ی لینگمی سؤالتون رو بپرسید.

برای شروع، می‌تونید هفته‌ای دوجلسه رو برای مطالعه درنظر بگیرید و خودتون رو مقید کنید که طبق اون برنامه پیش برید. ضمناً بین جلساتتون فاصله بندازید تا فرصت کافی برای تمرین کردن داشته باشید. مورد بعدی اینه که می‌تونید یک بار هم‌زمان که دارید فایل صوتی رو گوش می‌دید، متن درس‌ها رو مطالعه کنید. بعد یک بار متن رو جداگانه مطالعه کنید، و بعد برید سراغ کلمات و عبارات داخل جدول. 

بعد از این مراحل می‌تونید تمرین اون بخش رو انجام بدید.

در انتها می‌تونید باتوجه به کلماتی که یاد گرفتید، یه متن کوتاه دررابطه با همون موضوع بنویسید و یا صداتون روضبط کنید و بااستفاده از کلماتی که یاد گرفتید، درباره‌ی اون موضوع حرف بزنید.

تمام این تمرین‌ها رو نگه دارید و در انتهای ماه اونها رو بررسی کنید و باهم مقایسه کنید تا اشکالاتتون رو هم پیدا کنید.

تمام توضیحات لازم برای استفاده از دوره‌های خودخوان توی بخش «توضیحات» هر دوره اومده. علاوه‌بر اون، سطح موردنیاز برای استفاده از دوره، هزینه‌ی دوره، تعداد درس‌ها و اطلاعات سرفصل‌ها توی صفحه‌ی مربوط به هر دوره اضافه شده که با اطلاعات کافی دوره‌ی موردنیازتون رو بخرید.

سؤالات متفرقه

لطفاً در مواقع این چنینی چند نکته رو رعایت کنید. اول از همه، از مرورگر آپدیت‌شده‌ی کروم استفاده کنید. اگه vpn روشنه اون رو خاموش کنید. cache تون رو پاک کنید و مجدد وارد سایت و حساب کاربریتون بشید. اگه مشکل ادامه پیدا کرد، از طریق دایرکت اینستاگرام صفحه‌ی لینگمی این مشکل رو پیگیری کنید.

بله. از اینجا می‌تونید وارد کانال تلگرام لینگمی بشید و در جریان اطلاع‌رسانی‌های ما قرار بگیرید.

کتاب‌های Oxford Word Skills که سه‌جلدی هستن، کتاب‌های خیلی خوبی برای یاد‌گیری لغات و استفاده در مکالمه محسوب می‌شن. همچنین توصیه می‌کنیم در دوره‌ی جامع انگلیسی مدرسه‌ی لینگمی شرکت کنید چون تمرکز در این دوره روی تقویت مهارت اسپیکینگه.

کتاب‌های گرامر زیادی توی بازار موجوده، اما اگه بخوایم به یه منبع کامل اشاره کنیم، کتاب‌های گرامر Betty Azar رو پیشنهاد می‌کنیم.

مجموعه کتاب‌های Oxford Word Skills، که خودتون به‌راحتی می‌تونید توی خونه بخونید؛ کتابKey Words for Fluency ، و همین‌طور Tactics for Listening. این کتاب‌ها سطح‌های مختلفی دارن. پیشنهاد ما اینه که براساس سطح خودتون این کتاب‌ها رو خریداری کنید.

504 Absolutely Essential Words

601 Words You Need to Know to Pass Your Exam


English Grammar Digest


English Grammar in Use


Essential words for the TOEFL


Longman Preparation Course for the TOEFL Test

برای زبان‌آموز‌های مبتدی، اول از همه کلاس گروهی پیشنهاد می‌شه؛ اما اگه شرایط رفتن به کلاس رو ندارید، از این کتاب‌ها می‌تونید استفاده کنید: کتاب‌های درسی Touchstone رو خودتون می‌تونید به‌صورت خودآموز مطالعه کنید؛ برای مکالمه و یادگیری لغات، کتاب Oxford Word Skills رو پیشنهاد می‌کنیم که دارای سه سطح هست و شما باید کتاب Basic رو تهیه کنید؛ برای تقویت مهارت شنیداری هم کتاب Tactics for Listening می‌تونه منبع مفیدی براتون باشه.

متأسفانه، یکی از ضعف‌های رایج زبان‌آموزها همین ترک‌کردن کلاس‌ها‌ست. خیلی وقت‌ها، زبان‌آموز‌ها آموزشگاه دیگه‌ای رو پیدا می‌کنن و دیگه کلاس‌ها رو ادامه نمی‌دن، و یا فکر می‌کنن اون‌طور که باید پیشرفت نداشتن. ما بهتون پیشنهاد می‌کنیم به‌جای اینکه وقتتون رو صرف پیداکردن بهترین آموزشگاه کنید، یه جا رو انتخاب کنید و مرتب در کلاس‌ها شرکت کنید و در کنارش از مطالعه و تمرین غافل نشید. راه‌حل ساده‌تری هم هست، اون هم اینه که از دوره‌های آنلاین شروع کنید و با تمرین و مرور روزانه‌ی درس‌ها، انگیزه‌ی اولیه رو برای ادامه در خودتون ایجاد کنید. یکی از جنبه‌های مثبت دوره‌های آنلاین، دسترسی همیشگی به اون‌ها‌ست، چه توی منزل و چه محل کار.

آیلتس

سیستم بین‌المللی ارزیابی زبان انگلیسی (IELTS) محبوب‌ترین آزمون تسلط به زبان انگلیسی برای تحصیلات عالی و مهاجرت جهانیه.
آیلتس آکادمیک ‌(IELTS Academic) ‌‌‌برای افرادی که قصد ادامهٔ تحصیل در مقطع ارشد به بالا و در‌واقع مهاجرت تحصیلی دارن، مناسبه. آیلتس جنرال یا عمومی‌‌ (IELTS General)‌‌‌ برای افرادی که قصد مهاجرت به یکی از کشور‌های انگلیسی‌زبان (استرالیا، کانادا، نیوزیلند، بریتانیا) یا تحصیل در مقاطع متوسطه و کالج رو دارن و یا برای کار یا برنامه‌های آموزشی دارن مهاجرت می‌کنن، مناسبه. بخش‌های listening و speaking آکادمیک و جنرال کاملاً یکسان هستن ولی سؤالات توی بخش writing و reading فرق دارن.
آزمون آیلتس شامل چهار بخش Listening (٣٠ دقیقه)، Reading (۶٠ دقیقه)، Writing (۶٠ دقیقه)، و Speaking (١١ تا ١۴ دقیقه) می‌شه. کل زمان آزمون ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه‌ست. سه قسمت اول آزمون رو توی همون روز و به این ترتیب می‌گذرونید: listening، reading، و writing (هیچ وقفه‌ای بین این آزمون‌ها نیست). بر‌اساس هماهنگی‌های محل آزمون، آزمون Speaking شما یا همون روز، یا هفت روز قبل، و یا دو روز بعد از اون برگزار می‌شه.
هزینهٔ آزمون متغیره و زمانی که به‌صورت آنلاین برای آزمون ثبت‌نام می‌کنید، هزینه رو به شما اعلام می‌کنن.
برای گرفتن مدرک آیلتس باید سطح زبانتون به Intermediate برسه. بعد از رسیدن به این سطح، می‌تونید خوندن کتاب‌های آیلتس رو شروع کنید. پس پیشنهاد ما به شما اینه که یه آموزشگاه خوب پیدا کنید و در کلاس‌هاش شرکت کنید. یا اینکه از دوره‌های آنلاین لینگمی استفاده کنید و در وقت و هزینه‌تون هم صرفه‌جویی کنید. یادتون نره که در طول این مسیر باید صبور باشید چون راه درازی رو در پیش دارید؛ نا‌امید نشید و تلاش کنید.
شما حتماً این مدرک‌ها رو برای مهاجرت می‌خواید درسته؟ پس باید ببینید کشوری رو که قصد مهاجرت بهش دارید از شما نمرهٔ کدوم امتحان رو می‌خواد.
کتاب‌های Mindset for IELTS خیلی مفید هستن. همین‌طور خود کتاب‌های کمبریج که مختص آزمون آیلتس هستن.
کتاب‌هایKey Words for Fluency ،English Collocations in Use ، Vocabulary for IELTS. این کتاب‌ها سطح‌بندی دارن و هر شخصی باید براساس سطح خودش اون‌ها رو مطالعه کنه.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد