پیشنهاد ویژه‌ی لینگمی برای نوروز

کلاس پریمیوم نوروزی

خیلی از ما از شروع سال جدید به‌عنوان نقطه‌ی آغاز تصمیم‌های تازه و برنامه‌ریزی برای سال پیش رو استفاده می‌کنیم؛ تصمیم‌هایی درباره‌ی شروع کردن به ورزش، روی آوردن به عادات تغذیه‌ی سالم، یاد گرفتن مهارت‌های جدید، و حتی صَرف زمانِ بیش‌تر برای خودمون. فکر می‌کنم یکی از تصمیم‌های شما، به احتمال خیلی بالا، مربوط به تقویت و بهبود دانش زبان انگلیسیتون باشه.
با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی، ما در لینگمی، به سیاق گذشته، تصمیم گرفتیم تا با دوره‌های نوروزی فرصت یادگیری مفید و فشرده رو برای زبان‌آموزهامون فراهم کنیم. طراحیِ ویژه‌ی این دوره‌ها با تمرکز روی استفاده‌ی حداکثری و بهینه از زمانِ تعطیلات انجام شده و برنامه‌ای رو ارائه می‌دیم که زبان‌آموز بتونه در 10 روز یک سطح آموزشیِ لینگمی (Grade) رو با بازدهیِ بالا بگذرونه.

چرا این دوره رو پیشنهاد می‌دیم؟

دوره‌ی نوروزیِ لینگمی از نظر زمانی به این شکل برگزار می‌شه که شما هر یک روز در میان دو جلسه کلاس آنلاین نیمه‌خصوصی دارید که هر جلسه 90 دقیقه طول می‌کشه. بین این دو جلسه 15 دقیقه زمان استراحت هم در نظر گرفته شده. یعنی شما هر یک روز در میان، سه ساعتِ مفید کلاس خواهید داشت. پس از نظر زمانی وقت چندانی در طول اون روز صَرف سرِ کلاس بودن نمی‌شه و برای بقیه‌ی روزتون می‌تونید برنامه‌ریزی کنید. هر جلسه رو با تمرین‌های مکالمه و زبانی غَنی کردیم که بتونید مدام سر کلاس صحبت کنید و از اون مطالبی که یاد گرفتید استفاده کنید تا مدرّس بهتون فیدبک بده، براتون رفع اشکال انجام بده، و کمکتون کنه آموخته‌هاتون رو activate کنید.

درسته که دوره‌ی نوروزی فشرده‌‌ست و 10 روز شما هر یک روز در میان کلاس خواهید داشت، اما طراحیِ ویژه‌ی برنامه‌ی هر کلاس طوری پیش رفته که دوره مفید پیش بره. جلسه‌های تمرینِ متمرکز، فیدبک مستمر، و محیط آموزشیِ حمایت‌گر به شما در بالا بردن اعتماد به‌نفستون کمک زیادی می‌کنند. پس درسته که شاید به نظرتون حجم مطالب دوره زیاد باشه، اما تمام تلاشمون این بوده که دوره‌ی فشرده صِرفاً از نظر زمانی و طول دوره فشرده نباشه، و مطالب به‌صورت بهینه و مفید آموزش داده بشن. این رو هم در نظر بگیرید که دوره‌های فشرده معمولاً به بالا بردن سطح انگیزه‌ی شرکت‌کننده‌های اون کلاس کمک زیادی می‌کنن، چون زمان زیادی برای هدر دادن وجود نداره، اکثر شرکت‌کننده‌ها در دوره با انگیزه و هدف سر کلاس حاضر می‌شن، و این کمک می‌کنه به ایجاد اون «فشار مثبتی» که نیاز داریم تا بهتر و مفیدتر عمل کنیم.

همون‌طور که بالاتر گفتیم، می‌دونیم که تعطیلاتِ بلند‌مدت نوروز همیشه با برنامه‌ریزی‌های مختلف شروع می‌شن. یک لیست بلند‌بالا از تمام کارهایی که می‌خوایم انجام بدیم و New Year’s Resolutionsمون می‌نویسیم، و قبل از شروع سال جدید به خودمون قول می‌دیم که همه رو تا پایانِ سال تیک بزنیم و به تمام اهدافمون برسیم. بماند که خیلی وقت‌ها چون این هدف‌ها به‌صورت واقع‌گرایانه سِت نمی‌شن، نمی‌تونیم به همه‌شون جامه‌ی عمل بپوشونیم و در نهایت شاید سرخورده بشیم. اما توی دنیای امروز که دونستن زبان انگلیسی، اگر نگیم مهم‌ترین، از مهم‌ترین مهارت‌هاییه که هر انسانی باید داشته باشه‌ست، قطعاً یکی از مواردی که توی این لیستمون قرار می‌گیره باید شروع به یادگیری یا بهبود زبان انگلیسی باشه. توی این مسیر، ما مثل همیشه کنارتون و هم‌قدمتون خواهیم بود. دوره‌ی نوروزی لینگمی این فرصت رو به شما می‌ده که این یک موردِ لیستتون رو از یک آرزوی صرفاً روی کاغذ به «عمل» تبدیل کنید.

تیم پشتیبانی و ساپورت همه جانبه

رضایت زبان‌آموز برای ما از همه چی مهم‌تره. به همین خاطر سعی کردیم در طول ترم همیشه همراه زبان‌آموز باشیم تا اگه مشکل فنی و یا آموزشی داشت بتونیم کمکش کنیم. بعد از ثبت‌نام در کلاس‌ می‌تونید از طریق ارسال تیکت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا هر سوالی در رابطه با مسائل فنی و یا آموزشی داشتید از ما بپرسید. تیم پشتیبانی ما هر روز هفته و در اکثر ساعات روز فعال هستند و در سریع‌ترین فرصت مشکلات شما رو پیگیری می‌کنند. تیم پشتیبانی لینگمی تشکیل شده از بهترین مدرس‌های ماست که بتونن هم در مسائل فنی و هم در آموزشی بهترین راهنمایی‌ها رو بهتون بکنند.

نظرات زبان‌آموزان کلاس‌های آنلاین لینگمی

 فروزان فرزین نژاد
فروزان فرزین نژاد
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی: یک ترم
ادامه مطلب
کلاس ها پویا، تعاملی، با شیوه جدید هستند. برای هر جلسه واقعا اشتیاق برای انجام تکالیف و یادگیری مباحث جدید هست. اصلا مثل کلاسهای سنتی و با کتاب های سنتی نیست و بسیار تجربه لذت بخشی هست.
همچنین در تکالیف برای هر مبحث انقدر تکرار وجود دارد که کاملا مبحث در ذهن میشینه. مطالبی هم که اموزش داده میشن بسیار کاربردی هستند.
باسپاس فراوان از تیم لینگمی
 Asena Sonji
Asena Sonji
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی: سه ترم یا بیشتر
ادامه مطلب
من از گرید یک شروع کردم الان گرید سه هستم. هر سه گرید استادهاش متفاوت بود . یکی از یکی بهتر. از صفر شروع کردم ولی خیلی پیشرفت کردم. لینگمی ممنونم ازت 🌸
 نگار بن عباس
نگار بن عباس
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی: یک ترم
ادامه مطلب
خلاقیت در نحوه ی تدریس و برگزاری کلاس واقعا جذابه، کلاس ها کاملا پویاست و بازده خیلی زیادی داره و جو راحت و صمیمی ای وجود داره که باعث میشه موقع مکالمه، استرس زیادی حس نشه. خیلی زیاد پیشنهاد میکنم حداقل برای یک بار هم که شده به خودتون این کلاس ها رو هدیه بدید :))
 سید محمد عباسی هارونی
سید محمد عباسی هارونی
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی: سه ترم یا بیشتر
ادامه مطلب
چیزی که می‌دونم اینه که زمان به عقب برنمیگرده، زمان و هزینه ای که من برای شرکت در کلاس های آموزشگاه های دیگه صرف کردم و هیچ نتیجه ای حاصل نشده. ولی امروز احساس می‌کنم هر ساعتی که من با لینگمی می‌گذرونم نتیجه‌ش برام مشهوده و همین موضوع تشویقم می‌کنه به ادامه راه. ممنونم لینگمی.
 فرح فرخاری
فرح فرخاری
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی: یک ترم
ادامه مطلب
سلام.
مدل کلاسها طوری هست که میتونی متناسب با زمان خودت زبان یاد بگیری و چون همه محتوا روی سایت موجود هست، میتونی به راحتی از زمان های هدر رفته در روز برای یادگیری زبان استفاده کنی.
تکالیف طوری طراحی شده که همزمان همه مهارت های لازم برای تقویت زبان انگلیسی رو درگیر میکنه و در عین حال خسته کننده نیست. همینطور برگزاری جلسات انلاین مخصوصا برای تقویت مهارت اسپیکینگ در کنار باقی مهارت ها، بسیار مفیده.
با تشکر از گروه لینگمی
 مونا غریب‌دوست
مونا غریب‌دوست
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی: سه ترم یا بیشتر
ادامه مطلب
صمیمانه قدردان تیم توانمند و مسئولیت‌پذیر لینگمی هستم.
محتویات آموزشی، شیوهٔ آموزش، تمرینهای روزانه فردی و تمرین‌های کلاسی همگی به بهترین شکل ممکن طراحی و تدوین شده‌اند. در سه ترم گذشته تجربه یادگیری از مربیانی مجرب، زیرک و صبور را داشته‌ام.
معتقدم لینگمی یکی از بهترین فرصت‌های یادگیری زبان انگلیسی را برای افراد فراهم کرده است.
 ریحانه سارخانی
ریحانه سارخانی
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی: سه ترم یا بیشتر
ادامه مطلب
من اصلا با انگلیسی صحبت کردن راحت نبودم و ترجیح میدادم صحبت نکنم و گوش بدم.
مکالمه محور بودن کلاس ها باعث شد اعتماد به نفسم تو صحبت کردن خیلی بهتر بشه و بتونم روون تر و راحت تر حرف بزنم.
محتوای خودخوان و اکشن پلن ها باعث میشه یادگیریم فقط خلاصه در جلسه انلاین نباشه و در هفته استمرار داره و تمرین بیشتری داشته باشم.
ممنونم از تیم لینگمی و اینکه واقعا ممنونم از مدرس‌های عزیزم که واقعاا عالی و حرفه ای بودن.
قبل
بعدی

تقویم آموزشی پریمیوم نوروزی

مدت زمان ترم: 10 روز

زمان شروع ترم روزهای کلاس زمان پایان ترم زمان ثبت‌نام
۴ فروردین
۴ فروردین جلسه اول و‌ دوم
۶ فروردین جلسه سوم و چهارم
۸ فروردین جلسه پنجم و ششم
۱۰ فروردین جلسه هفتم و هشتم
۱۲ فروردین جلسه نهم و دهم
۱۴ فروردین یازدهم
۱۴ فروردین
۲۲ بهمن تا ۱۰ اسفند
۵ فروردین
۵ فروردین جلسه اول و‌ دوم
۷ فروردین جلسه سوم و چهارم
۹ فروردین جلسه پنجم و ششم
۱۱ فروردین جلسه هفتم و هشتم
۱۳ فروردین جلسه نهم و دهم
۱۵ فروردین یازدهم
۱۵ فروردین
۲۲ بهمن تا ۱۰ اسفند

پریمیوم نوروزی

11 جلسه آنلاین در 10 روز
تومان 2,620,000
  • ‌ ۱۱ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
  • دو جلسه در روز
  • طول ترم: 10 روز
  • ظرفیت حداکثر 8 نفر
  • اساتید حرفه‌ای
  • محتوای اختصاصی
  • فیدبک مستمر
  • بخش‌های ویژه‌ی آموزشی
  • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌ فروردین

تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها

برای اینکه تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها رو ببینید کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

تقویم آموزشی سالیانهبرنامه‌ی کلاس‌های ترم پیش رو

نظرات زبان‌آموزان لینگمی

برای دیدن نظرات بیش 1000 نظر زبان‌آموزان لینگمی کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.