پیشنهاد ویژه‌ی لینگمی برای نوروز

راهنمای استفاده از بیگ بلو باتن

شما با ورود به کلاس آنلاین لینگمی بطور خودکار وارد فضای بیگ بلو باتن می‌شی و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارید.

موقع ورود به کلاس و قبل از اینکه ارتباط شما با بقیه برقرار بشه، باید چندتا تنظیم ساده رو انجام بدید. مثلاً باید انتخاب کنید که آیا به عنوان “تنها شنونده” وارد می‌شید یا با “میکروفن”، که البته شما گزینه میکروفن رو باید انتخاب کنید، چون قرار نیست که توی کلاس فقط شنونده باشید!

بعداز دسترسی دادن میکروفن به مرورگر، باید یک تست اکو صدا بدید تا از درست کار کردن میکروفنتون مطمئن شید. بعدش دیگه وارد کلاس می‌شی و همه صدات رو می‌شنوند.
سعی کن توی محیطی باشی که در طول جلسه تمرین، کسی مزاحمت نمی‌شه و سر و صدا هم نیست. البته مواقعی که مشغول صحبت نیستی یا مثلاً یه هلیکوپتر داره از بالای خونه‌تون رد می‌شه، می‌تونی دکمه “حالت بی‌صدا” رو بزنی تا صدای زمینه برای همکلاسی‌هات پخش نشه!
علاوه بر صحبت کردن و گوش کردن، یکی دیگه از ملزومات کلاس اینه که همه بتونن همدیگه رو ببینن پس بعد از ورود به کلاس حتماً دکمه “اشتراک گذاری دوربین” رو بزن تا بقیه هم بتونن تو رو ببینن. البته جای نگرانی نیست، چون قبل از اینکه تصویرت پخش بشه می‌تونی تصویر خودت رو ببینی و دوربین رو تنظیم کنی.
استفاده در گوشی های هوشمند و تبلت نیز همانند دسکتاپ و لبتاپ بوده و پیچیدگی خاصی ندارد. فقط می بایست مرورگر دستگاه خود را باز کنید و اطلاعات دسترسی را وار نمایید.

اتصال با دستگاه های آیفون ios :

– بیگ بلو باتن در دستگاه‌های آیفون از ورژن‌های بالاتر از 12 ios پشتیبانی می کند.

– مرورگر پیشنهادی در آیفون، آخرین نسخه اپلیکیشن سافاری یا مرورگر کروم می‌باشد.

اتصال با دستگاه های اندروید:

– کلاس‌ها در دستگاه‌های اندروید از ورژن بالاتر از 4 اندروید پشتیبانی می‌کند.

– مرورگرهای پیشنهادی در اندروید، آخرین نسخه اپلیکیشن های کروم و فایرفاکس می‌باشد.

نکته مهم:

– در صورت بروز خطا و عدم اتصال صدای میکروفون یا وبکم در تبلت و گوشی‌های هوشمند، لطفا اپلیکیشن های دیگری که از میکروفون یا دوربین استفاده می کنند را ببندید و در صورت حل نشدن مشکل یکبار دستگاه خود را ریستارت نمایید.