یادگیری کامل انگلیسی بدون اتلاف وقت

شاید همیشه دنبال این بودی که بهترین کلاس زبان رو پیدا کنی تا بتونی یک بار برای همیشه انگلیسی رو استارت بزنی و تا آخرش بری. شاید هم از خوندن کتاب‌های قدیمی درسی و نکاتی که به دردت نمی‌خورن خسته شدی. و یا شاید هم حجم زیاد اطلاعات و منابع موجود در اینترنت ترسوندتت. 
ولی دیگه جای نگرانی نیست. 
دوره‌ی جامع انگلیسی لینگمی با متدی اصولی و کاملا کاربردی دقیقا برای کسی مثل تو طراحی شدن که کمکت کنند بدون اتلاف وقت و با دسترسی به بهترین اساتید زبان و محتوای اختصاصی در سریع‌ترین زمان همه‌ی مهارت‌های زبانیت رو عالی کنی.

پخش ویدیو

اساتید حرفه‌ای و الهام‌بخش

اساتیدی که با لینگمی همکاری می‌کنن از بین صدها نفر دست‌چین شدن و  از حرفه‌ای‌ترین‌ها هستن. این حساسیت بالا به خاطر این بوده که می‌دونیم یک معلم خوب چقدر می‌تونه در آینده‌ی زبان‌آموزی تاثیر داشته باشه. 


دوره‌ی جامع انگلیسی در یک نگاه

دوره‌ از ده سطح تشکیل شده که از مبتدی تا پیشرفته ادامه داره. طول هر سطح ۶ هفته‌ست که به صورتی طراحی شده که بدون اتلاف وقت بتونید در یک الی یک و نیم سال به انگلیسی مسلط شید.  هر ترم شامل جلسات آنلاین نیمه‌‌خصوصی٬ محتوای جامع اختصاصی٬ تمرین٬ فیدبک و پروژه‌ست. برای دقیقه به دقیقه‌ی ترم و جلسات‌ آنلاین برنامه‌ریزی کردیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشن. شما در جلسات آنلاین مدام در حال تمرین٬ اشکال‌گیری و گرفتن فیدبک از استادتون هستید. 

تعداد جلسات آنلاین و زبان‌آموزان در کلاس

بر خلاف بیشتر موسسات، ما کلاس‌ها رو با تعداد حداکثر هشت زبان‌آموز برگزار می‌کنیم تا هر کس زمان کافی برای یادگیری٬ تمرین مکالمه و اشکال‌گیری در کلاس رو داشته باشه. دوره‌ی ما در دو مدل برگزار می‌شه: بیسیک و پریمیوم. تفاوت این دو مدل در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی نیمه‌ خصوصی ۹۰ دقیقه‌ای خواهید داشت یعنی به عبارتی یک جلسه در هفته در ترم ولی در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه‌ی آنلاین نیمه خصوصی دارید یا به عبارتی دو جلسه در هفته در هر ترم. در صورتی که فرصتش رو دارید پیشنهاد می‌کنیم در مدل پریمیوم شرکت کنید چون هر چقدر تمرین بیشتری داشته باشید بهتر و سریع‌تری زبانتون پیشرفت می‌کنه. تقویم آموزشی رو هم میتونید در پایین این صفحه مطالعه کنید.

«طراحی تمرین و روند مطالعاتی کلاس‌ها به نظرم خیلی خیلی عالی بود و اگر جزء دانش آموزان منضبط و با پشتکار زبان انگلیسی باشیم بسیار می‌تونیم بیاموزیم و با کمک مدرسین خوب‌مون پیشرفت کنیم. ولی قطعا نظم و پشتکار در مطالعه کلید اصلی پیشرفت و بهره وری از تمرینات مدرسه هست. چون تمرینات هوشمندانه تعریف شدند اینکه ما ازشون بهره ببریم به خودمون وابسته‌ست!»

محتوای اصولی و اختصاصی کلاس‌ها

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی ما نیازی به خرید کتاب درسی ندارید و بعد از ثبت‌نام در کلاستون می‌‌تونید به محتوای دوره از داشبوردتون دسترسی داشته باشید. محتوایی بسیار جامع و متفاوت طراحی کردیم تا دقیقا مناسب نیازهای زبان‌آموزی شما باشه. تمرکز محتوای هر سطح بر روی انگلیسی کاربردی و سناریوهای روزمره‌ در آمریکا و کاناداست که شامل ساعت‌ها فایل ضبط شده٬ متن مکالمات کاربردی، ویدئو، سوال و تمرینه. برای ضبط خیلی از فایل‌های صوتی از همکار ایرانی آمریکایی تیممون کمک گرفتیم که متولد و بزرگ‌شده‌ی آمریکاست. هزینه‌ی بسیار زیادی برای طراحی و ضبط و ادیت محتوا شده چون کیفیت برای ما حرف اول رو می‌زنه.

پوشش‌‌دهی تمامی مهارت‌های زبانی به صورت کامل

در دوره‌ی جامع انگلیسی٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی لازم از جمله گرامر٬ تلفظ٬ نگارش٬ ریدینگ و لیسنینگ به صورت کامل و کاربردی آموزش داده شده. همچنین در هر ترم لیست بلندی از لغات مورد نیاز در انواع موضوعات رو هم یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید. در کنار این مهارت‌ها حتی نکات مهمی از انگلیسی برای بیزنس یا کسب و کار رو برای کسایی که قصد کار با شرکت‌های ‌خارجی دارن و یا به تازگی مهاجرت کردن پوشش دادیم.  

فیدبک مستمر در طول ترم

یکی از مهم‌ترین بخش‌های زبان‌آموزی گرفتن فیدبک یا همون بازخورده. بدون فیدبک گرفتن مستمر ممکنه وقت شما تلف شه و نکته‌ای که اشتباه برداشت کردید رو در ذهنتون نهادینه کنید. در طول هر ترم شما یک سری تمرین مکالمه دارید تحت عنوان Action Plan که برای انجامشون باید صداتون رو ضبط کنید و برای معلمتون ارسال کنید تا فیدبک بگیرید. در کنار اکشن پلن‌ها٬ در انتهای هر جلسه‌ی آنلاین هم معلم بهتون فیدبک عملکردتون در اون جلسه رو می‌ده و در کنارش بهتون راهکار هم ارائه می‌ده که چطور دفعه‌ی بعدی حضور بهتری داشته باشید. در کنار همه‌ی این‌ها٬ در انتهای ترم و همچنین برای  پروژه‌ نیز بازخورد می‌گیرید. معتقدیم فیدبکی که در طول ترم‌های ما دریافت می‌کنید از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردارند و بسیار موثر هستند.

«مدرس محترم خیلی با حوصله و دقیق حواسشون به تک تک‌ بچه‌ها هست، تکالیف رو خیلی جزئی بررسی می‌کنن و کامنت‌های راه‌گشا میدن، تمرین‌ها و طرح‌واره دروس خیلی فکر شده و درسته. مرور همه جای کلاس و سایت هست خوشبختانه و مشکلی تا به حال ندیدم.»
حسین اسکندری
زبان‌آموز لینگمی

سخت‌گیری در نمره‌ی قبولی

برای قبولی در هر سطح باید نمره‌‌‌ی خوبی کسب کنید که جزئیاتش رو بعد از ثبت‌نام در کلاس خواهید دید. همه‌ی عملکرد شما در طول ترم با ارزش و مهمه و شامل بخشی از نمره‌ی قبولی شما می‌شه. معلم‌های ما از این نظر سخت‌گیر هستن تا مطمئن شیم کسی که به سطوح بالاتر می‌ره واقعا از نظر آموزشی پیشرفت کرده باشه. این سخت‌گیری به نفع زبان‌آموزه چون باعث یک‌دست شدن کلاس‌ها و بالاتر رفتن کیفیت آموزشی می‌شه و هم کمک می‌‌کنه زبان‌آموز تمرین بیشتری در طول ترم داشته باشه و تمرکز و استرسش از امتحان پایان ترم برداشته بشه. 

تیم پشتیبانی و ساپورت همه جانبه

رضایت زبان‌آموز برای ما از همه چی مهم‌تره. به همین خاطر سعی کردیم در طول ترم همیشه همراه زبان‌آموز باشیم تا اگه مشکل فنی و یا آموزشی داشت بتونیم کمکش کنیم. بعد از ثبت‌نام در کلاس‌ می‌تونی از طریق ارسال تیکت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشی. تیم پشتیبانی ما هر روز هفته و در اکثر ساعات روز فعال هستن و در سریع‌ترین فرصت مشکلات شما رو پیگیری می‌کنن.

برای شرکت در این دوره به چه چیزهایی نیاز دارم؟

یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر

برای بالاتر بردن کیفیت زبان‌آموزیت نیازه حتما از یک سیستم مناسب برای شرکت در کلاس‌ها و مطالعه‌ی درس‌ها استفاده کنی. پیشنهاد ما یک لپ‌تاپ و یا کامپیوتره. خوبه که در کنار سیستمت یک کاغذ و قلم هم داشته باشی تا از نکاتی که معلمت سر کلاس می‌گه نوت‌برداری کنه. 

آیا برای شرکت در جلسات آنلاین نرم‌افزار خاصی باید نصب کنم؟

کلاس‌های لینگمی روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن و از داخل صفحه‌ی کلاس در سایت لینگمی برگزار می‌شن. برای ورود به جلسات فقط کافیه وارد سایت بشید و نیازی به نصب اپلیکیشن خاصی ندارید. اگه برای شرکت در جلسات مشکل فنی داشته باشید، پشتیبانان ما آنلاین هستن و باهاتون در ارتباطن تا مشکلتون رو سریع پیگیری کنن.

اینترنت مناسب

متوجه اختلالات اینترنت ایران هستیم و به همین خاطر از سرویس‌های داخل ایران استفاده کردیم تا زبان‌آموزانمون مشکلی از این بابت نداشته باشند، اما در صورتی که مشکل اینترنت سراسری نباشد و فقط مختص اینترنت شخصی یک زبان‌آموز باشد، کمکی از جانب ما برنمی‌آید و کلاسی کنسل نمی‌شود، بنابراین قبل از شرکت در کلاس‌های آنلاین از سرعت اینترنتتون مطمئن بشید. برای تست سرعت کافیه ببینید آیا در باز کردن سایت‌های ایرانی و ویدئوهای سایت‌های ایرانی مشکل دارید یا نه؟

محیطی ساکت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین لینگمی باید وب‌کم خودت رو روشن کنی و در جلسه صحبت کنی، بنابراین حتما باید در فضایی آروم در کلاس حاضر شی که تمرکز خودت و هم‌کلاسی‌هات به هم نخوره و کیفیت بالای کلاس حفظ شه. 

شرکت در تعیین‌سطح لینگمی

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی اول باید در تعیین‌سطح ما شرکت کنید.

تعیین‌سطح لینگمی آنلاین برگزار می‌شه و از یک سری سؤال تستی، جای خالی، صوتی، و ضبط‌ کردنی تشکیل شده. سؤال ضبط کردنی در واقع سؤالیه که برای جواب دادنش یه فایل صوتی برای ما ضبط می‌کنید. این موضوع به ما کمک می‌کنه از نتایج تعیین‌سطح مطمئن‌تر بشیم. این بخش برای سنجیدن بهتر مهارت حرف‌زدن و تلفظ شماست.

تعیین‌سطح حدوداً نیم‌ساعت زمان می‌بره و بعد از اتمامش تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد نتیجه‌ش مشخص می‌شه که می‌تونید از داخل داشبورد ببینید.

در حال حاضر، فقط برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی باید تعیین‌سطح بشید و برای تهیه‌ی بسته‌های آموزشی خودخوان نیازی به تعیین‌سطح ندارید.

برای شرکت در تعیین‌سطح باید اول در سایت عضو شید و بعد از داشبورد روی شرکت در تعیین سطح بزنید. هزینه تعیین سطح در لینگمی 50 هزار تومانه.

سطح‌بندی کلاس‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

هر سطح یا گرید در یک ترم فشرده‌ی شش هفته‌ای آموزش داده ‌می‌شه. 

تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها

برای اینکه تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها رو ببینید کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

تقویم آموزشی سالیانهبرنامه‌ی کلاس‌های ترم پیش رو

پریمیوم

تومان 2,370,000 برای هر سطح
 • پیشنهاد لینگمی
 • ‌ ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • پروژه‌ی ترم
 • بخش‌های ویژه‌ی آموزشی
 • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌های ماهانه
 • دو جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

بیسیک

تومان ۱,۳۷۰,۰۰۰ برای هر سطح
 •  
 • ۷ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • یک جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

ورکشاپ‌های پریمیوم لینگمی

ورکشاپ‌های لینگمی مخصوص شاگردهای کلاس پریمیوم جامع انگلیسیه. هزینه شرکت در این ورکشاپ‌ها به صورت عادی 200 هزارتومنه اما با ثبت‌نام در کلاس پریمیوم لینگمی میتونید از محتوای اختصاصی این ورکشاپ‌ها هم استفاده کنید و در ورکشاپ مربوط به سطح خودتون به صورت رایگان شرکت کنید. کافیه بعد از ثبت‌نام در کلاس‌های ترم پیش رو، ورکشاپ انتخابی خودتون رو از برنامه زیر از طریق پشتیبانی سایت اعلام کنید تا در این ورکشاپ‌ها ثبت‌نام بشید. ظرفیت این ورکشاپ‌ها محدوده و اولویت با کسانی‌ست که زودتر ثبت‌نام میکنند.

سوالات متداول

در کلاس‌های جامع انگلیسی  همه‌ی مهارت‌های زبانی رو  از صفر تا صد از جمله مکالمه پوشش دادیم. برای مشاهده‌ی جزئیات کلاس‌ها اینجا رو کلیک کنید. 
بله‌٬ می تونید در دوره‌ی جامع انگلیسی ما شرکت کنید و از سطح مبتدی شروع به یادگیری کنید. برای دیدن جزئیات بیشتر اینجا رو کلیک کنید.
خیر. در حال حاضر تمامی کلاس‌ها و سرویس‌های لینگمی آنلاین ارائه می‌شن.

هر کلاس‌ دوره‌ی جامع انگلیسی ما حداکثر هشت نفره و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شه.

بله٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی از جمله گرامر٬ نگارش٬ متن‌خوانی٬ شنیداری و تلفظ به صورت کامل آموزش داده می‌شوند.

 اینترنت پرسرعت و ترجیجاً لپ‌تاپ به جای گوشی یا تبلت.

شما می‌توانید در دوره‌های رایگان ما شرکت کنید تا آماده‌ی سطح یک کلاس‌های جامع انگلیسی بشید.

برای برگزاری جلسات‌‌آنلاین هر کلاس از سرویس بیگ‌بلو‌باتن استفاده شده که توی سایت لینگمی اجرا می‌شه و نیازی به استفاده‌ از یه نرم‌افزار جدا نیست.

خیر، همه‌ی محتوای مورد نیاز دوره به همراه تمرین‌٬ تکلیف و پروژه توسط تیم ما طراحی شده و در اختیارتون قرار می‌گیره.

فعلا‌ً خیر، اما پیشنهاد می‌کنیم بعد از اتمام همه‌ی سطوح هدفتون رو شرکت در یک آزمون بین‌المللی مثل آیلتس و گرفتن نمره‌ای بالا قرار بدید که از مدرک پایان دوره معتبرتره.

Grade 1:  A1.1/Grade 2: A1.2/Grade 3: A2.1/Grade 4: A2.2/Grade 5: B1.1/Grade 6: B1.2/Grade 7: B2.1/Grade 8: B2.2/Grade 9: C1.1/Grade 10: C1.2

تدریس همه‌ی مهارت‌ها در به صورت فایل صوتی و تصویری٬ به همراه تمرینات مختلف، آموزش لغات و اصطلاحات در قالب مکالمه و دیالوگ، آموزش تلفظ، رایتینگ٬ تمرین متن‌خوانی و نکات مهمی در خصوص انگلیسی برای کسب و کار و یادگیری بهتر زبان.

همگی توسط تیم ما طراحی و ضبط شدن و در ضبط محتوا هم از همکار آمریکایی‌ایرانی استفاده شده.

بله. از طریق بخشی از سایت به اسم گروه گفت‌وگو که مثل یه گروه واتس‌اپی هست امکان ارتباط برقراره. توی گروه گفت‌وگوی کلاسی اشکالاتتون رو بپرسید تا استادتون با بررسی اونها، در رفع اون مشکل و یادگیری کامل اون مورد بهتون کمک کنه.

تفاوت اصلی در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی آنلاین دارید و در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه. پیشنهاد ما شرکت در دوره‌ی پریمیوم هست تا تمرین بیشتری داشته باشید. 

بله٬ لینگمی در کانادا ثبت شده و ثبت‌نام کلاس برای مهاجران به زودی شروع می‌شه. 

نظرات زبان‌آموزان لینگمی

نمایش 51 - 75 از 344

Shamim zolfaghari

Shamim zolfaghari

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

سلام،وقت بخیر
بسیار راضی بودم از تجربه ی شرکت در کلاس های لینگمی، فقط به نظرم اگر سر کلاس موارد بیشتری آموزش داده باشه می تونه بهتر باشه ، محتوای مطالب خودآموز خیلی زیاد و مفید هست ولی اگر مقدار بیشتری از موارد توسط معلم تدریس بشه می تونه مفید تر هم باشه. ممنونم

Sepideh Naderi

Sepideh Naderi

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

ba salam. man az kelas ha razi hastam. Be khosoos inke baraye kasai keshaghel hastand va ya kharej az keshvar hastan besyer monasebhast az nazare zamani. Sabke Lingemy ham besyad jalebbe.

Jaber Sabeti

Jaber Sabeti

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

باتوجه به اینکه همه ی افراد داخل کلاس به یک اندازه میتونن صحبت کنن و خودشون رو به چالش بکشن واقعا جذاب تر از کلاس های حضوری و بقیه دوره های انلاینی هست که قبلا شرکت کردم

فاطمه توکلیان

فاطمه توکلیان

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاسهای لینگمی از نظر ساختار و تمرینات به بهترین شکل طراحی شده است و باعث می شود گرامر و لغات به بهترین نحو در ذهن ثبت شود.
جو کلاس بسیار مهیج و اکتیو می باشد.
شرکت در کلاسها رو به بقیه توصیه می کنم.

هدی محمدی

هدی محمدی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

کلاس ها کاملا مفید هستند و مطالب خیلی خوب دسته بندی شده اند.
ممنون از لینگمی

فاطمه پورحسن

فاطمه پورحسن

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

از آموزش های کاربردی سایت و جلسات گروهی با سطح متناسب و محیط انگیزه بخش لینگمی خیلی راضی بودم

راحیل خادمی

راحیل خادمی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

پلن آموزشی لینگمی خیلی خوبه . اینکه قبل از کلاس محتوای خودخوان رو میخونیم و بعد رفع اشکال هست وجه تمایز لینگمی با سایر کلاسهای اموزشی انگلیسی هست .

Alireza hashemi

Alireza hashemi

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

ای کاش برای مطالعه شخصی یک ویژگی خاصی رو اضافه میکردن مثل ریمایندر یا مثلاً یه روش برنامه ریزی برای مطالعه بهمون یاد میدادن

شکیبا مریخی

شکیبا مریخی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاسها روند خوبی دارن باعث میشه که ترس شما برای صحبت کردن بریزه و تمرین داشته باشید، اینکه ۲ بار در هفته کلاس برگزار میشه خیلی خوبه، به نظرم پلتفرم برگزاری کلاسها جای پیشرفت داره.
ممنون از تیم لینگمی

Naghme Babapour

Naghme Babapour

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

من واقعا از کلاس لینگمی راضیم، چون مدام دارم از تیچرم فیدبک میگیرم و اعتماد به نفسم برای حرف زدن خیلی بالا رفته. این واقعا برام با ارزشه چون هیچوقت جسارت ویس دادن و حرف زدن نداشتم

مهرداد موسوی

مهرداد موسوی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
شرکت نکردم

بسیار عالی

homa

homa

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
شرکت نکردم

روش تدریس جالبی دارن. خسته کننده نیس اصلا. واقعا ادم با ذوق دنبال میکنه.

الهام جباری

الهام جباری

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

محتوای کلاس ها کاملا برنامه ریزی شده است، تمرین ها هدفمند و تلاش بر این هست که مطالب چندین بار تکرار بشه
از همه مهمتر تیم خوب لینگمی و پاسخ گویی خوب آنهاست.

Milad bahreman

Milad bahreman

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس های خوب و متود جالب برای یادگیری زبان

بابک ستارتبار

بابک ستارتبار

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با توجه به تعداد مناسب زبان آمزها در هر دوره،واقعا خیلی خوب فرصت داده میشه برای صحبت کردن...همچنین برنامه ی آموزشی مدونی که هست باعث میشه آدم کاملا از مسیری که طی می کنه و اینکه کجای راه هستش،کاملا آگاه باشه...

Elham Nozari

Elham Nozari

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

از محتوا بسیار راضی هستم. اگر مدبریت زمان ذاشته باشیم میتونیم این دوره را به یکی از کاربردی ترین دوره ها تبدیل کنیم.

رویا قاسمیان

رویا قاسمیان

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

به جرات می‌تونم بگم کلاس‌های لینگمی فوق‌العاده‌س! علاوه بر اینکه محتواهای اموزشی خیلی حرفه‌ای و عالی برنامه‌ریزی و تهیه شده، تمرین‌ها و مطالبی که سر کلاس‌ها کار می‌شن هم واقعا عالیه و به تثبیت و مرور مطالب آموزش‌ داده شده کمک می‌کنن. از طرفی فیدبک‌های مستمر منتورها واقعا به پیشرفت زبان‌آموز کمک می‌کنه.
فقط به عنوان پیشنهاد ای کاش می‌شد تعداد جلسات آنلاین در هفته بیشتر می‌شد، کلاس‌های دو جلسه در هفته خیلی خیلی خوبن ولی اگر امکانش باشه که بیشتر هم بشه بنظرم عالی می‌شه.
با تشکر فراوان از مجموعه لینگمی🌹

reza kharazmi

reza kharazmi

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با سلام و وقت بخیر.
من در یک دوره کلاس شرکت کردم و محتوای کلاسها را بسیار عالی برآورد کردم.کاملا مشخصه که برای این سیستم آموزشی وقت گذاشته شده و برنامه ریزی شده.نحوه اجرای کلاس و اپلیکیشن کلاس هم خوب و بدون نقص بود.
از تیم لینگمی ممنونم

سحر سوییزی

سحر سوییزی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

مطالب کلاس بسیار کاربردی و کاملا مطابق با نیازهای روزمره زندگی در کشورهای آمریکای شمالی هستن طوری که من هر جلسه میگفتم کاش این مطالب رو زودتر یاد گرفته بودم! تایم کلاس فرصت خیلی خوبی برای تمرین مکالمه است. چیزی که من خیلی دوست دارم اینه که میتونستم گرامرهایی که همیشه بلد بودم خیلی کاربردی تمرین کنم.

Zahra Haghifam

Zahra Haghifam

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

کلاسهای خودخوان با محتوای بسیار عالی و کاربردی هستن. تمرینهای بسیار زیاد و عالی و مفهومی باعث تثبیت بهتر مطالب میشن.
کلاسهای آنلاین هم محیط عالی برای تمرین بیشتر و صحبت بیشتر هستند .
در کل لینگمی یک روش آموزش جدید و جذاب برای آموزش زبان انگلیسی هست

شبنم شرفی

شبنم شرفی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

شرکت تو کلاس های لینگمی برای من تجربه ی خیلی خوب بود. اول اینکه تمرین ها و محتوای آموزشی به شکل خیلی جامعی طراحی شده بودند و در پایان شما کاملا به اون مبحث مسلط می شدید.
تجربه ی کلاس های آنلاین هم عالی بود، اصلا کلاس ها خسته کننده و حوصله سر بر نبود، که از این بابت از معلم خوبمون تشکر می کنم. تنها نکته ای که به ذهن میرسه به عنوان انتقاد اینه که من دلم می خواست وقتی بچه ها صحبت می کنن mistake های بیشتری ازشون گرفته بشه، چون فکر می کنم این سخت گیری می تونه به accuracy بچه ها خیلی کمک کنه. در پایان از تیم خوب لینگمی تشکر می کنم و بهشون خسته نباشید میگم.

امیرحسین آرمان طاهری

امیرحسین آرمان طاهری

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

متدهایی که برای تدریس انتخاب شده خیلی عالی هستند مخصوصا سطح بندی و محتوای قرار داده شده برای هر سطح. بازخورد هایی که اساتید در هر جلسه و برای هر تمرین به دانشجویان منتقل میکنند کاملا موثر است. نکته ای که شاید لازم است به آن توجه شود تکمیل محتوای اختیاری جهت مطالعه برای هر جلسه در هر سطح است تا افرادی که اشتیاق و زمان کافی دارند با مطالعه و تمرین بیشتر از بخش های اختیاری با تسلط بالاتری سطح خود را افزایش دهند.

Farah Agahi

Farah Agahi

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با تشکر از زحمات تیم شما و آرزوی موفقیت بیشتر برای شما بنظرم کلاسهای خوبیه و امیدوارم برای من هم مفید باشه.

Azadeh

Azadeh

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

من به چند دلیل این کلاس ها برام مفید بوده،
محتوای کلاس متفاوته و برای نوشتن تکالیف و تمرین ها مجموعه ی ویدیو و تکست و ... در اختیارته؛
هرجایی به این محتوا دسترسی داری و میتونی چندین بار تمرینشون کنی.
منتورها کاملا همراهن و همیشه میتونی سوال کنی.
اگه بچه های کلاستون پایه باشن میتونی توی طول هفته هم تمرین کنی و به روان تر صحبت کردنت کمک میکنه.

حورا بیگدلی

حورا بیگدلی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

محتوای کلاس ها و تمرینات خیلی هوشمندانه انتخاب شده و آدم بدون اینکه خسته بشه انقدر مطالب رو تکرار و تمرین میکنه که حتی خودش هم متوجه نمیشه کی انقدر زبانش خوب شده.
از نظر ساعت کلاس ها هم اینکه این اپشن رو داری که شب ها کلاس زبان شرکت کنی برای منی که تا ساعت ۶ عصر سر کارم خیلی مزیت کلیدیی هست.
از همه نظر عالی، کانتنت، منتور، ساعت کلاس ها و ...

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
 • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد