یادگیری کامل انگلیسی بدون اتلاف وقت

شاید همیشه دنبال این بودی که بهترین کلاس زبان رو پیدا کنی تا بتونی یک بار برای همیشه انگلیسی رو استارت بزنی و تا آخرش بری. شاید هم از خوندن کتاب‌های قدیمی درسی و نکاتی که به دردت نمی‌خورن خسته شدی. و یا شاید هم حجم زیاد اطلاعات و منابع موجود در اینترنت ترسوندتت. 
ولی دیگه جای نگرانی نیست. 
دوره‌ی جامع انگلیسی لینگمی با متدی اصولی و کاملا کاربردی دقیقا برای کسی مثل تو طراحی شدن که کمکت کنند بدون اتلاف وقت و با دسترسی به بهترین اساتید زبان و محتوای اختصاصی در سریع‌ترین زمان همه‌ی مهارت‌های زبانیت رو عالی کنی.

پخش ویدیو

اساتید حرفه‌ای و الهام‌بخش

اساتیدی که با لینگمی همکاری می‌کنن از بین صدها نفر دست‌چین شدن و  از حرفه‌ای‌ترین‌ها هستن. این حساسیت بالا به خاطر این بوده که می‌دونیم یک معلم خوب چقدر می‌تونه در آینده‌ی زبان‌آموزی تاثیر داشته باشه. 


دوره‌ی جامع انگلیسی در یک نگاه

دوره‌ از ده سطح تشکیل شده که از مبتدی تا پیشرفته ادامه داره. طول هر سطح ۶ هفته‌ست که به صورتی طراحی شده که بدون اتلاف وقت بتونید در یک الی یک و نیم سال به انگلیسی مسلط شید.  هر ترم شامل جلسات آنلاین نیمه‌‌خصوصی٬ محتوای جامع اختصاصی٬ تمرین٬ فیدبک و پروژه‌ست. برای دقیقه به دقیقه‌ی ترم و جلسات‌ آنلاین برنامه‌ریزی کردیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشن. شما در جلسات آنلاین مدام در حال تمرین٬ اشکال‌گیری و گرفتن فیدبک از استادتون هستید. 

تعداد جلسات آنلاین و زبان‌آموزان در کلاس

بر خلاف بیشتر موسسات، ما کلاس‌ها رو با تعداد حداکثر هشت زبان‌آموز برگزار می‌کنیم تا هر کس زمان کافی برای یادگیری٬ تمرین مکالمه و اشکال‌گیری در کلاس رو داشته باشه. دوره‌ی ما در دو مدل برگزار می‌شه: بیسیک و پریمیوم. تفاوت این دو مدل در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی نیمه‌ خصوصی ۹۰ دقیقه‌ای خواهید داشت یعنی به عبارتی یک جلسه در هفته در ترم ولی در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه‌ی آنلاین نیمه خصوصی دارید یا به عبارتی دو جلسه در هفته در هر ترم. در صورتی که فرصتش رو دارید پیشنهاد می‌کنیم در مدل پریمیوم شرکت کنید چون هر چقدر تمرین بیشتری داشته باشید بهتر و سریع‌تری زبانتون پیشرفت می‌کنه. تقویم آموزشی رو هم میتونید در پایین این صفحه مطالعه کنید.

«طراحی تمرین و روند مطالعاتی کلاس‌ها به نظرم خیلی خیلی عالی بود و اگر جزء دانش آموزان منضبط و با پشتکار زبان انگلیسی باشیم بسیار می‌تونیم بیاموزیم و با کمک مدرسین خوب‌مون پیشرفت کنیم. ولی قطعا نظم و پشتکار در مطالعه کلید اصلی پیشرفت و بهره وری از تمرینات مدرسه هست. چون تمرینات هوشمندانه تعریف شدند اینکه ما ازشون بهره ببریم به خودمون وابسته‌ست!»

محتوای اصولی و اختصاصی کلاس‌ها

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی ما نیازی به خرید کتاب درسی ندارید و بعد از ثبت‌نام در کلاستون می‌‌تونید به محتوای دوره از داشبوردتون دسترسی داشته باشید. محتوایی بسیار جامع و متفاوت طراحی کردیم تا دقیقا مناسب نیازهای زبان‌آموزی شما باشه. تمرکز محتوای هر سطح بر روی انگلیسی کاربردی و سناریوهای روزمره‌ در آمریکا و کاناداست که شامل ساعت‌ها فایل ضبط شده٬ متن مکالمات کاربردی، ویدئو، سوال و تمرینه. برای ضبط خیلی از فایل‌های صوتی از همکار ایرانی آمریکایی تیممون کمک گرفتیم که متولد و بزرگ‌شده‌ی آمریکاست. هزینه‌ی بسیار زیادی برای طراحی و ضبط و ادیت محتوا شده چون کیفیت برای ما حرف اول رو می‌زنه.

پوشش‌‌دهی تمامی مهارت‌های زبانی به صورت کامل

در دوره‌ی جامع انگلیسی٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی لازم از جمله گرامر٬ تلفظ٬ نگارش٬ ریدینگ و لیسنینگ به صورت کامل و کاربردی آموزش داده شده. همچنین در هر ترم لیست بلندی از لغات مورد نیاز در انواع موضوعات رو هم یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید. در کنار این مهارت‌ها حتی نکات مهمی از انگلیسی برای بیزنس یا کسب و کار رو برای کسایی که قصد کار با شرکت‌های ‌خارجی دارن و یا به تازگی مهاجرت کردن پوشش دادیم.  

فیدبک مستمر در طول ترم

یکی از مهم‌ترین بخش‌های زبان‌آموزی گرفتن فیدبک یا همون بازخورده. بدون فیدبک گرفتن مستمر ممکنه وقت شما تلف شه و نکته‌ای که اشتباه برداشت کردید رو در ذهنتون نهادینه کنید. در طول هر ترم شما یک سری تمرین مکالمه دارید تحت عنوان Action Plan که برای انجامشون باید صداتون رو ضبط کنید و برای معلمتون ارسال کنید تا فیدبک بگیرید. در کنار اکشن پلن‌ها٬ در انتهای هر جلسه‌ی آنلاین هم معلم بهتون فیدبک عملکردتون در اون جلسه رو می‌ده و در کنارش بهتون راهکار هم ارائه می‌ده که چطور دفعه‌ی بعدی حضور بهتری داشته باشید. در کنار همه‌ی این‌ها٬ در انتهای ترم و همچنین برای  پروژه‌ نیز بازخورد می‌گیرید. معتقدیم فیدبکی که در طول ترم‌های ما دریافت می‌کنید از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردارند و بسیار موثر هستند.

«مدرس محترم خیلی با حوصله و دقیق حواسشون به تک تک‌ بچه‌ها هست، تکالیف رو خیلی جزئی بررسی می‌کنن و کامنت‌های راه‌گشا میدن، تمرین‌ها و طرح‌واره دروس خیلی فکر شده و درسته. مرور همه جای کلاس و سایت هست خوشبختانه و مشکلی تا به حال ندیدم.»
حسین اسکندری
زبان‌آموز لینگمی

سخت‌گیری در نمره‌ی قبولی

برای قبولی در هر سطح باید نمره‌‌‌ی خوبی کسب کنید که جزئیاتش رو بعد از ثبت‌نام در کلاس خواهید دید. همه‌ی عملکرد شما در طول ترم با ارزش و مهمه و شامل بخشی از نمره‌ی قبولی شما می‌شه. معلم‌های ما از این نظر سخت‌گیر هستن تا مطمئن شیم کسی که به سطوح بالاتر می‌ره واقعا از نظر آموزشی پیشرفت کرده باشه. این سخت‌گیری به نفع زبان‌آموزه چون باعث یک‌دست شدن کلاس‌ها و بالاتر رفتن کیفیت آموزشی می‌شه و هم کمک می‌‌کنه زبان‌آموز تمرین بیشتری در طول ترم داشته باشه و تمرکز و استرسش از امتحان پایان ترم برداشته بشه. 

تیم پشتیبانی و ساپورت همه جانبه

رضایت زبان‌آموز برای ما از همه چی مهم‌تره. به همین خاطر سعی کردیم در طول ترم همیشه همراه زبان‌آموز باشیم تا اگه مشکل فنی و یا آموزشی داشت بتونیم کمکش کنیم. بعد از ثبت‌نام در کلاس‌ می‌تونی از طریق ارسال تیکت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشی. تیم پشتیبانی ما هر روز هفته و در اکثر ساعات روز فعال هستن و در سریع‌ترین فرصت مشکلات شما رو پیگیری می‌کنن.

برای شرکت در این دوره به چه چیزهایی نیاز دارم؟

یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر

برای بالاتر بردن کیفیت زبان‌آموزیت نیازه حتما از یک سیستم مناسب برای شرکت در کلاس‌ها و مطالعه‌ی درس‌ها استفاده کنی. پیشنهاد ما یک لپ‌تاپ و یا کامپیوتره. خوبه که در کنار سیستمت یک کاغذ و قلم هم داشته باشی تا از نکاتی که معلمت سر کلاس می‌گه نوت‌برداری کنه. 

آیا برای شرکت در جلسات آنلاین نرم‌افزار خاصی باید نصب کنم؟

کلاس‌های لینگمی روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن و از داخل صفحه‌ی کلاس در سایت لینگمی برگزار می‌شن. برای ورود به جلسات فقط کافیه وارد سایت بشید و نیازی به نصب اپلیکیشن خاصی ندارید. اگه برای شرکت در جلسات مشکل فنی داشته باشید، پشتیبانان ما آنلاین هستن و باهاتون در ارتباطن تا مشکلتون رو سریع پیگیری کنن.

اینترنت مناسب

متوجه اختلالات اینترنت ایران هستیم و به همین خاطر از سرویس‌های داخل ایران استفاده کردیم تا زبان‌آموزانمون مشکلی از این بابت نداشته باشند، اما در صورتی که مشکل اینترنت سراسری نباشد و فقط مختص اینترنت شخصی یک زبان‌آموز باشد، کمکی از جانب ما برنمی‌آید و کلاسی کنسل نمی‌شود، بنابراین قبل از شرکت در کلاس‌های آنلاین از سرعت اینترنتتون مطمئن بشید. برای تست سرعت کافیه ببینید آیا در باز کردن سایت‌های ایرانی و ویدئوهای سایت‌های ایرانی مشکل دارید یا نه؟

محیطی ساکت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین لینگمی باید وب‌کم خودت رو روشن کنی و در جلسه صحبت کنی، بنابراین حتما باید در فضایی آروم در کلاس حاضر شی که تمرکز خودت و هم‌کلاسی‌هات به هم نخوره و کیفیت بالای کلاس حفظ شه. 

شرکت در تعیین‌سطح لینگمی

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی اول باید در تعیین‌سطح ما شرکت کنید.

تعیین‌سطح لینگمی آنلاین برگزار می‌شه و از یک سری سؤال تستی، جای خالی، صوتی، و ضبط‌ کردنی تشکیل شده. سؤال ضبط کردنی در واقع سؤالیه که برای جواب دادنش یه فایل صوتی برای ما ضبط می‌کنید. این موضوع به ما کمک می‌کنه از نتایج تعیین‌سطح مطمئن‌تر بشیم. این بخش برای سنجیدن بهتر مهارت حرف‌زدن و تلفظ شماست.

تعیین‌سطح حدوداً نیم‌ساعت زمان می‌بره و بعد از اتمامش تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد نتیجه‌ش مشخص می‌شه که می‌تونید از داخل داشبورد ببینید.

در حال حاضر، فقط برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی باید تعیین‌سطح بشید و برای تهیه‌ی بسته‌های آموزشی خودخوان نیازی به تعیین‌سطح ندارید.

برای شرکت در تعیین‌سطح باید اول در سایت عضو شید و بعد از داشبورد روی شرکت در تعیین سطح بزنید. هزینه تعیین سطح در لینگمی 50 هزار تومانه.

سطح‌بندی کلاس‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

هر سطح یا گرید در یک ترم فشرده‌ی شش هفته‌ای آموزش داده ‌می‌شه. 

تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها

برای اینکه تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها رو ببینید کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

تقویم آموزشی سالیانهبرنامه‌ی کلاس‌های ترم پیش رو

پریمیوم

تومان 2,370,000 برای هر سطح
 • پیشنهاد لینگمی
 • ‌ ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • پروژه‌ی ترم
 • بخش‌های ویژه‌ی آموزشی
 • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌های ماهانه
 • دو جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

بیسیک

تومان ۱,۳۷۰,۰۰۰ برای هر سطح
 •  
 • ۷ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • یک جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

ورکشاپ‌های پریمیوم لینگمی

ورکشاپ‌های لینگمی مخصوص شاگردهای کلاس پریمیوم جامع انگلیسیه. هزینه شرکت در این ورکشاپ‌ها به صورت عادی 200 هزارتومنه اما با ثبت‌نام در کلاس پریمیوم لینگمی میتونید از محتوای اختصاصی این ورکشاپ‌ها هم استفاده کنید و در ورکشاپ مربوط به سطح خودتون به صورت رایگان شرکت کنید. کافیه بعد از ثبت‌نام در کلاس‌های ترم پیش رو، ورکشاپ انتخابی خودتون رو از برنامه زیر از طریق پشتیبانی سایت اعلام کنید تا در این ورکشاپ‌ها ثبت‌نام بشید. ظرفیت این ورکشاپ‌ها محدوده و اولویت با کسانی‌ست که زودتر ثبت‌نام میکنند.

سوالات متداول

در کلاس‌های جامع انگلیسی  همه‌ی مهارت‌های زبانی رو  از صفر تا صد از جمله مکالمه پوشش دادیم. برای مشاهده‌ی جزئیات کلاس‌ها اینجا رو کلیک کنید. 
بله‌٬ می تونید در دوره‌ی جامع انگلیسی ما شرکت کنید و از سطح مبتدی شروع به یادگیری کنید. برای دیدن جزئیات بیشتر اینجا رو کلیک کنید.
خیر. در حال حاضر تمامی کلاس‌ها و سرویس‌های لینگمی آنلاین ارائه می‌شن.

هر کلاس‌ دوره‌ی جامع انگلیسی ما حداکثر هشت نفره و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شه.

بله٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی از جمله گرامر٬ نگارش٬ متن‌خوانی٬ شنیداری و تلفظ به صورت کامل آموزش داده می‌شوند.

 اینترنت پرسرعت و ترجیجاً لپ‌تاپ به جای گوشی یا تبلت.

شما می‌توانید در دوره‌های رایگان ما شرکت کنید تا آماده‌ی سطح یک کلاس‌های جامع انگلیسی بشید.

برای برگزاری جلسات‌‌آنلاین هر کلاس از سرویس بیگ‌بلو‌باتن استفاده شده که توی سایت لینگمی اجرا می‌شه و نیازی به استفاده‌ از یه نرم‌افزار جدا نیست.

خیر، همه‌ی محتوای مورد نیاز دوره به همراه تمرین‌٬ تکلیف و پروژه توسط تیم ما طراحی شده و در اختیارتون قرار می‌گیره.

فعلا‌ً خیر، اما پیشنهاد می‌کنیم بعد از اتمام همه‌ی سطوح هدفتون رو شرکت در یک آزمون بین‌المللی مثل آیلتس و گرفتن نمره‌ای بالا قرار بدید که از مدرک پایان دوره معتبرتره.

Grade 1:  A1.1/Grade 2: A1.2/Grade 3: A2.1/Grade 4: A2.2/Grade 5: B1.1/Grade 6: B1.2/Grade 7: B2.1/Grade 8: B2.2/Grade 9: C1.1/Grade 10: C1.2

تدریس همه‌ی مهارت‌ها در به صورت فایل صوتی و تصویری٬ به همراه تمرینات مختلف، آموزش لغات و اصطلاحات در قالب مکالمه و دیالوگ، آموزش تلفظ، رایتینگ٬ تمرین متن‌خوانی و نکات مهمی در خصوص انگلیسی برای کسب و کار و یادگیری بهتر زبان.

همگی توسط تیم ما طراحی و ضبط شدن و در ضبط محتوا هم از همکار آمریکایی‌ایرانی استفاده شده.

بله. از طریق بخشی از سایت به اسم گروه گفت‌وگو که مثل یه گروه واتس‌اپی هست امکان ارتباط برقراره. توی گروه گفت‌وگوی کلاسی اشکالاتتون رو بپرسید تا استادتون با بررسی اونها، در رفع اون مشکل و یادگیری کامل اون مورد بهتون کمک کنه.

تفاوت اصلی در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی آنلاین دارید و در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه. پیشنهاد ما شرکت در دوره‌ی پریمیوم هست تا تمرین بیشتری داشته باشید. 

بله٬ لینگمی در کانادا ثبت شده و ثبت‌نام کلاس برای مهاجران به زودی شروع می‌شه. 

نظرات زبان‌آموزان لینگمی

نمایش 26 - 50 از 344

هستی حیدری

هستی حیدری

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

بسیار عالی

احسان هارونی

احسان هارونی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

تجربه شرکت در کلاس های لینگمی فوق العاده بود. من همیشه نگران این بودم که نشه به اندازه کافی به انگلیسی صحبت کنم و ایراداتم گرفته بشه که با لینگمی این مشکل حل شد.

سعید میرزاده

سعید میرزاده

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

سلام و خسته نباشید به تیم عالی لینگمی به نظرم محتوا کلاس و نحوه تدریس عالی فقط تعدادکلاس های یک جلسه ای رو بیشتر کنید چون خیلی زود پر میشه و درضمن همه توانایی پرداخت هزینه اش رو ندارند و استراحت بین ترم ها هم کمتر بشه

امیرمحمد قدیمی

امیرمحمد قدیمی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس ها در طول این یک ترم برای من خیلی مفید بود چون حالت تعاملی داشت و خیلی روی مهارت اسپیکینگ کار میشد. منتور هم خیلی خوب فیدبک میداد و اصلاح میکرد. تنها چیزی که از نظرم خوب نبود، زیاد بودن محتوای درسی در طول یک هفته بود که به نظرم برای تسلط بهشون یک هفته خیلی زمان کمی بود (بعضی هفته ها). به طور کلی کلاس های لینگمی رو توصیه میکنم به کسانی که شک دارند ثبت نام کنند یا نه.

مليسا سليماني

مليسا سليماني

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

كلاس ها بسيار خوب بود و تمام يك ساعتو نيم هر جلسه خيلي مفيد گذشت و اين سبك كلاس مكالمه بسيار كمك كننده هست.

محمدجعفر نیری

محمدجعفر نیری

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس بسیار عالی است.

MohamadAmin Sarlak

MohamadAmin Sarlak

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

قبل از ثبت نام توی کلاس های لینگمی، من فقط تجربه selfstudy رو داشتم، بیشتر موقع ها فقط در حال گوش کردن یا خواندن مطالب انگلیسی بودم، اما بدون وجود یه منتور و یک جمعی که بتونی چیزایی که یاد گرفتی رو ارائه بدی و در موردشون صحبت کنی رود پیشرفتو خیلی کند می کنه، اما ثبت نام توی کلاس های لینگمی منو مجبور به صحبت کردن کرد که بتونم اون اعتماد به نفس مورد نظرمو تا حدی بدست بیارم و همچنین به صورت هدفمند و اصولی یادگیری زبان انگلیسی رو ادامه بدم. ممنون از تیم حرفه ای لینگمی

پیمان طوسی

پیمان طوسی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با توجه به اینکه شغل من طوری که همیشه احتمال سفر دارم یک دلگرمی برام شده و کیفیت عالی که داره محتوای آموزشی من تشویق میکنه به ادام

فاطمه حمزه نیا

فاطمه حمزه نیا

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

من قبل از اشنایی با لینگمی اصلا اعتماد به نفس حرف زدن به انگلیسی رو نداشتم و انگار توی زبان انگلیسی قفل بودم و فکر میکردم که هیچوقت نمیتونم پیشرفت کنم ولی با شرکت در کلاس لینگمی واقعا اعتماد به نفسم رفته بالاتر و حس توانمندیم که میتونم صحبت کنم واقعا در من به وجود اومده و خیلییی خوشحالم که بالاخره تونستم با مجموعه ی لینگمی اشنا بشم چون قبلا از اشنایی با لینگمی همش معلم عوض میکردم مرسی از تیم لینگمی

زهرا قیدی

زهرا قیدی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

همه چیز عالیه. خیلی بهتر از کلاسهای زبان دیگر موسسات هست. من که از سطح2 با لینگمی هستم تا حدودی از روند پیشرفت خودم راضیم. ممنون از تیم لینگمی و منتورهای عزیز.

Marzieh Rhn

Marzieh Rhn

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

به نظرم، لینگمی یه محیط خیلی خوب برای فرار نکردن از یادگیری فراهم کرده. چون هم آنلاینه، هم دوستانه ست و هم انعطاف‌پذیره (زبان‌آموز ساعتی که میتونه کلاس داشته باشه و تکلیف انجام بده رو واسه خودش تعیین می‌کنه) پس افرادی مثل من دیگه بهانه‌ای ندارن که یادگیری انگلیسی رو در اولویت قرار ندن.
درباه‌ ی محتوا و آموزش هم من بسیار راضی بودم مخصوصا که محتوای خودخوان اکثرا به چندین مدل ارائه شده (ویدئو، صوت، متن) و همچنین قابلیت شنیدن تلفظ کلمات رو تنها با یه کلیک روی هر کلمه‌ای ایجاد کرده که بسیار عالی‌است.
تنها پیشنهادم اینه که زبان‌آموز هم به محتوای pdf که منتور سر کلاس ارائه میده دسترسی داشته باشه، چون نکات زیادی رو شامل میشن که بعد از کلاس برای داشتن اون نکات، مجبور نباشیم کل ویدئوی کلاس رو از ابتدا ببینیم و بررسی کنیم.
یک انتقاد کوچک هم به تعداد زبان‌آموزهاست که به نظر من بیش از ۶ نفر برای دوره‌ئ آنلاین مطلوب نیست.

آتنا منظم

آتنا منظم

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

بنظرم یادگیری به شیوه لینگمی اون غول بزرگ ترسناک یادگیری زبان رو از بین میبره یادگیری گام به گام بدون فشار خاصی و در محیطی دوستانه هرچند مجازی، برای من تجربه زیبایی بود. باتشکر از تمامی تیم عزیز لینگمی.

علیرضا شامی

علیرضا شامی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

روند آموزشی خوب است فقط با توجه به اینکه کل پروسه بر اساس سیستم سلف استادی برنامه ریزی شده است به نظر من نیاز به جلسات فری دیسکاشن برای ایجاد فرصتی برای مکالمه بیشتر و یادگیری بهتر دارد تا افراد همزمان با جلسات هفتگی فرصت شرکت در این جلسات و افزایش توانایی ها و مرور مطالب جلسات هفتگی را داشته باشند

سمیرا دبیری

سمیرا دبیری

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

به نظرم کلاسهای خوبی هستن چون ایده جدیدی رو ارایه میکنن؛ زبان آموزان میتونن همه مهارت های زبانی خودشون رو در یک کلاس به اشتراک بگذارن. از مربیان خوبی بهره منده که میتونن با زبان آموزاشون رابطه خوبی برقرار کنن و اونا رو در ارایه توانایی هاشون یاری بدن. البته اگه سهم مکالمه بیشتر میشد و سهم گرامر اندکی کمتر شاید بهتر می بود . اگه اجبار بیشتری به صحبت کردن زبان آموزان به زبان انگلیسی می شد هم شاید در نهایت بهتر بود.

atefeh bashiri

atefeh bashiri

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

man kheili razi hastam az budan sar class vaghean lezat mibaram va tamrinhaye kheili khoobi ham vasamun dar nazar migiran

Forough Paydar

Forough Paydar

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

I am very grateful and happy for the opportunity.
the quality of the courses is very high and my english has improved a lot lately

Shadow

Shadow

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

کلاسهای لینگمی برای من طوری هستن که من در طول جلسه اصلا احساس خستگی نمیکنم و متوجه گذر زمان نمیشم و مطمئنم بین همه زبان آموزها شاید این چیز رایجی باشه و لینگمی در این زمینه خیلی موفقه... درباره محتوایی که ارائه میشه به نظر من خیلی محتوای جذاب و باحالی هستن و همه نکات گفته میشه اما به نظرم بهتر میشه که با توضیحات بیشتری بعضی از نکات گرامری رو بگن که صرفا بهتر جا بیفته.
راجع به کلاسها هم بگم که این ترم لینگمی همه تمرکزشو گذاشته بود روی کلاسهای پریمیوم؛در حالی که در معرفی لینگمی نوشته شده که کلاسها به دو صورت بیسیک و پریمیوم برگزار میشن و اصلا معقول نبود. درخواست میکنم که برای ترمهای بعد کلاسهای بیسیک رو هم تا اندازه ای که تعادل برقرار بشه افزایش بدین.
نکته دیگه ایم که هم خودم باهاش مواجه شدم و از دوستانم هم شنیدم این بود که منتور های خیلی دیر فیدبک میدن و تمرینات رو بررسی میکنن... به نظرم خیلی خوب میشه که بعد از تموم شدن کلاس همون روز فیدبک رو ارسال کنن.
ممنونم که خواندید✨

مینا نجیب

مینا نجیب

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

با سلام و خسته نباشید.
جالب ترین کلاس آنلاینی که تا الان شرکت کردم.آموزش های سایت فوق العاده پیشرفته است و اصلا خسته کننده نیست. منتور کلاس بسیار کار بلد و حرفه‌ای و مهربون و با حوصله.

فاطمه امین مقدسی

فاطمه امین مقدسی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

برای من که مادر یک نوزاد هستم و زمان هام چندان قابل پیش بینی نیست تمارین خود آموز با نظارت استاد بهترین مدل برای زبان آموزیه. همچنین رفت و آمد تو ترافیک تهران هم برام مشکل بود که با کلاس های محدود اون هم به صورت آنلاین این مشکل رو هم نداشتم. خوشبختانه اساتید لینگمی خیلی همراه و حامی هستند و مدیریت کلاسشون خیلی عالیه. از تیم لینگمی به خاطر نظارت درست و حرفه ایشون ممنونم. من همیشه ترس از مکالمه داشتم و هیچ وقت با زبان مانوس نبودم الان یه جوری شده با اشتیاق تمارینم رو دنبال میکنم و شیرینی یادگیری رو واقعا احساس میکنم. اصلا همین که همون لحظه تو هر تمرین فیدبک میگیرم خیلی تو یادگیری موثره. بابت طراحی و تدوین تمارین خیلی ازتون سپاسگزارم واقعا اینکه تو سایته باعث میشه هر جا که گوشی دستم باشه و وقت داشته باشم برم سراغش و از تمام زمان های مرده ام استفاده میکنم. اصلا انگار این موسسه برا امثال من طراحی شده که بتونن زبان رو تو زندگی شلوغ پلوغشون بگونجونن و نتیجه بگیرن😀😉 فقط تنها چیزی که تو این دو ترم دیدم خیلی قابل اجرا نبود تمرین خارج از کلاس با پارتنر بود که واقعا نیاز بود ولی خیلی نمیشد انگار. البته کلاس های پریمیوم تا حدی این نقص رو جبران کرد چون فرصت مکالمه بیشتر شد. یک پیشنهاد دیگه هم دارم اونم اینکه کاش روند ارزیابیمون رو هم در اختیارمان بذارید تا توی فرصت باقیمونده از ترم بتونیم یه جوری جبرانش کنیم. مثلا من ترم قبل خیلی فعال بودم و اکشن پلن ها و تمارین رو تقریبا کامل انجام دادم، غیبت یا نداشتم یا خیلی کم اتفاق افتاد ولی مشروط پاس شدم و خیلی تعجب کردم! فکر میکردم نمره ی بالایی بگیرم. و نمیدونستم دیگه چه کار باید میکردم. ترم بعدی خورد به ماه رمضون و متاسفانه زمانبندی هام خیلی تغییر کرد و خیلی غیبت داشتم اینه که امیدم خیلی کمه بتونم پاس شم. خلاصه که از بابت روند ارزیابی و پاس شدن ها و فیل شدن ها یه کم گیج و گنگم. فک میکنم لازمه راهکاری براش بیندیشید که طی ترم ما بفهمیم اوضاعمون چطوریه و کجای کاریم.

Bahar

Bahar

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

You are the best 🩵😍

Alireza ghobadi

Alireza ghobadi

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

محیط دوستانه و راحت
کیفیت آموزش بالا
تمرکز کافی روی هر مهارت
خلاقیت در یادگیری و تمرینات

Forugh johari

Forugh johari

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

لینگمی فوق العاده س .. سپاس

ثمین کاکایی

ثمین کاکایی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

متدهای اموزش، خاص مجموعه لینگمی و خیلی کارامد هستن. از action plan ها تا محتوای خوداموز و فیدبک های مداوم. و بخش مورد علاقه من سناریو ها که به شدت قدرت speaking رو تقویت میکنه. همه یه مجموعه کاملی رو تشکیل میدن.

یوسف یاسمی

یوسف یاسمی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

کلاس ها بسیار عالی است فقط کاش ظرفیت آنها افزایش پیدا نمیکرد و تعداد دوره های تک جلسه انقدر کم نمی شد.

محمدرضا محمودیان

محمدرضا محمودیان

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

سلام، کلاسها بسیار عالی، محتوا خیلی جذاب، مدرس بسیار باانگیزه و مشوق (در هر دو ترم با خانم سوها هنرمند جوان کلاس داشتم.). درخواست من اضافه کردن فایل PDF خلاصه مطالب اصلی درس به محتوای آموزشی است تا در کنار سایت بتوان جزوه جهت مرور داشت. با تشکر

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
 • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد