یادگیری کامل انگلیسی بدون اتلاف وقت

شاید همیشه دنبال این بودی که بهترین کلاس زبان رو پیدا کنی تا بتونی یک بار برای همیشه انگلیسی رو استارت بزنی و تا آخرش بری. شاید هم از خوندن کتاب‌های قدیمی درسی و نکاتی که به دردت نمی‌خورن خسته شدی. و یا شاید هم حجم زیاد اطلاعات و منابع موجود در اینترنت ترسوندتت. 
ولی دیگه جای نگرانی نیست. 
دوره‌ی جامع انگلیسی لینگمی با متدی اصولی و کاملا کاربردی دقیقا برای کسی مثل تو طراحی شدن که کمکت کنند بدون اتلاف وقت و با دسترسی به بهترین اساتید زبان و محتوای اختصاصی در سریع‌ترین زمان همه‌ی مهارت‌های زبانیت رو عالی کنی.

پخش ویدیو

اساتید حرفه‌ای و الهام‌بخش

اساتیدی که با لینگمی همکاری می‌کنن از بین صدها نفر دست‌چین شدن و  از حرفه‌ای‌ترین‌ها هستن. این حساسیت بالا به خاطر این بوده که می‌دونیم یک معلم خوب چقدر می‌تونه در آینده‌ی زبان‌آموزی تاثیر داشته باشه. 


دوره‌ی جامع انگلیسی در یک نگاه

دوره‌ از ده سطح تشکیل شده که از مبتدی تا پیشرفته ادامه داره. طول هر سطح ۶ هفته‌ست که به صورتی طراحی شده که بدون اتلاف وقت بتونید در یک الی یک و نیم سال به انگلیسی مسلط شید.  هر ترم شامل جلسات آنلاین نیمه‌‌خصوصی٬ محتوای جامع اختصاصی٬ تمرین٬ فیدبک و پروژه‌ست. برای دقیقه به دقیقه‌ی ترم و جلسات‌ آنلاین برنامه‌ریزی کردیم تا بیشترین بازدهی رو داشته باشن. شما در جلسات آنلاین مدام در حال تمرین٬ اشکال‌گیری و گرفتن فیدبک از استادتون هستید. 

تعداد جلسات آنلاین و زبان‌آموزان در کلاس

بر خلاف بیشتر موسسات، ما کلاس‌ها رو با تعداد حداکثر هشت زبان‌آموز برگزار می‌کنیم تا هر کس زمان کافی برای یادگیری٬ تمرین مکالمه و اشکال‌گیری در کلاس رو داشته باشه. دوره‌ی ما در دو مدل برگزار می‌شه: بیسیک و پریمیوم. تفاوت این دو مدل در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی نیمه‌ خصوصی ۹۰ دقیقه‌ای خواهید داشت یعنی به عبارتی یک جلسه در هفته در ترم ولی در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه‌ی آنلاین نیمه خصوصی دارید یا به عبارتی دو جلسه در هفته در هر ترم. در صورتی که فرصتش رو دارید پیشنهاد می‌کنیم در مدل پریمیوم شرکت کنید چون هر چقدر تمرین بیشتری داشته باشید بهتر و سریع‌تری زبانتون پیشرفت می‌کنه. تقویم آموزشی رو هم میتونید در پایین این صفحه مطالعه کنید.

«طراحی تمرین و روند مطالعاتی کلاس‌ها به نظرم خیلی خیلی عالی بود و اگر جزء دانش آموزان منضبط و با پشتکار زبان انگلیسی باشیم بسیار می‌تونیم بیاموزیم و با کمک مدرسین خوب‌مون پیشرفت کنیم. ولی قطعا نظم و پشتکار در مطالعه کلید اصلی پیشرفت و بهره وری از تمرینات مدرسه هست. چون تمرینات هوشمندانه تعریف شدند اینکه ما ازشون بهره ببریم به خودمون وابسته‌ست!»

محتوای اصولی و اختصاصی کلاس‌ها

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی ما نیازی به خرید کتاب درسی ندارید و بعد از ثبت‌نام در کلاستون می‌‌تونید به محتوای دوره از داشبوردتون دسترسی داشته باشید. محتوایی بسیار جامع و متفاوت طراحی کردیم تا دقیقا مناسب نیازهای زبان‌آموزی شما باشه. تمرکز محتوای هر سطح بر روی انگلیسی کاربردی و سناریوهای روزمره‌ در آمریکا و کاناداست که شامل ساعت‌ها فایل ضبط شده٬ متن مکالمات کاربردی، ویدئو، سوال و تمرینه. برای ضبط خیلی از فایل‌های صوتی از همکار ایرانی آمریکایی تیممون کمک گرفتیم که متولد و بزرگ‌شده‌ی آمریکاست. هزینه‌ی بسیار زیادی برای طراحی و ضبط و ادیت محتوا شده چون کیفیت برای ما حرف اول رو می‌زنه.

پوشش‌‌دهی تمامی مهارت‌های زبانی به صورت کامل

در دوره‌ی جامع انگلیسی٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی لازم از جمله گرامر٬ تلفظ٬ نگارش٬ ریدینگ و لیسنینگ به صورت کامل و کاربردی آموزش داده شده. همچنین در هر ترم لیست بلندی از لغات مورد نیاز در انواع موضوعات رو هم یاد می‌گیرید و تمرین می‌کنید. در کنار این مهارت‌ها حتی نکات مهمی از انگلیسی برای بیزنس یا کسب و کار رو برای کسایی که قصد کار با شرکت‌های ‌خارجی دارن و یا به تازگی مهاجرت کردن پوشش دادیم.  

فیدبک مستمر در طول ترم

یکی از مهم‌ترین بخش‌های زبان‌آموزی گرفتن فیدبک یا همون بازخورده. بدون فیدبک گرفتن مستمر ممکنه وقت شما تلف شه و نکته‌ای که اشتباه برداشت کردید رو در ذهنتون نهادینه کنید. در طول هر ترم شما یک سری تمرین مکالمه دارید تحت عنوان Action Plan که برای انجامشون باید صداتون رو ضبط کنید و برای معلمتون ارسال کنید تا فیدبک بگیرید. در کنار اکشن پلن‌ها٬ در انتهای هر جلسه‌ی آنلاین هم معلم بهتون فیدبک عملکردتون در اون جلسه رو می‌ده و در کنارش بهتون راهکار هم ارائه می‌ده که چطور دفعه‌ی بعدی حضور بهتری داشته باشید. در کنار همه‌ی این‌ها٬ در انتهای ترم و همچنین برای  پروژه‌ نیز بازخورد می‌گیرید. معتقدیم فیدبکی که در طول ترم‌های ما دریافت می‌کنید از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردارند و بسیار موثر هستند.

«مدرس محترم خیلی با حوصله و دقیق حواسشون به تک تک‌ بچه‌ها هست، تکالیف رو خیلی جزئی بررسی می‌کنن و کامنت‌های راه‌گشا میدن، تمرین‌ها و طرح‌واره دروس خیلی فکر شده و درسته. مرور همه جای کلاس و سایت هست خوشبختانه و مشکلی تا به حال ندیدم.»
حسین اسکندری
زبان‌آموز لینگمی

سخت‌گیری در نمره‌ی قبولی

برای قبولی در هر سطح باید نمره‌‌‌ی خوبی کسب کنید که جزئیاتش رو بعد از ثبت‌نام در کلاس خواهید دید. همه‌ی عملکرد شما در طول ترم با ارزش و مهمه و شامل بخشی از نمره‌ی قبولی شما می‌شه. معلم‌های ما از این نظر سخت‌گیر هستن تا مطمئن شیم کسی که به سطوح بالاتر می‌ره واقعا از نظر آموزشی پیشرفت کرده باشه. این سخت‌گیری به نفع زبان‌آموزه چون باعث یک‌دست شدن کلاس‌ها و بالاتر رفتن کیفیت آموزشی می‌شه و هم کمک می‌‌کنه زبان‌آموز تمرین بیشتری در طول ترم داشته باشه و تمرکز و استرسش از امتحان پایان ترم برداشته بشه. 

تیم پشتیبانی و ساپورت همه جانبه

رضایت زبان‌آموز برای ما از همه چی مهم‌تره. به همین خاطر سعی کردیم در طول ترم همیشه همراه زبان‌آموز باشیم تا اگه مشکل فنی و یا آموزشی داشت بتونیم کمکش کنیم. بعد از ثبت‌نام در کلاس‌ می‌تونی از طریق ارسال تیکت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشی. تیم پشتیبانی ما هر روز هفته و در اکثر ساعات روز فعال هستن و در سریع‌ترین فرصت مشکلات شما رو پیگیری می‌کنن.

برای شرکت در این دوره به چه چیزهایی نیاز دارم؟

یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر

برای بالاتر بردن کیفیت زبان‌آموزیت نیازه حتما از یک سیستم مناسب برای شرکت در کلاس‌ها و مطالعه‌ی درس‌ها استفاده کنی. پیشنهاد ما یک لپ‌تاپ و یا کامپیوتره. خوبه که در کنار سیستمت یک کاغذ و قلم هم داشته باشی تا از نکاتی که معلمت سر کلاس می‌گه نوت‌برداری کنه. 

آیا برای شرکت در جلسات آنلاین نرم‌افزار خاصی باید نصب کنم؟

کلاس‌های لینگمی روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن و از داخل صفحه‌ی کلاس در سایت لینگمی برگزار می‌شن. برای ورود به جلسات فقط کافیه وارد سایت بشید و نیازی به نصب اپلیکیشن خاصی ندارید. اگه برای شرکت در جلسات مشکل فنی داشته باشید، پشتیبانان ما آنلاین هستن و باهاتون در ارتباطن تا مشکلتون رو سریع پیگیری کنن.

اینترنت مناسب

متوجه اختلالات اینترنت ایران هستیم و به همین خاطر از سرویس‌های داخل ایران استفاده کردیم تا زبان‌آموزانمون مشکلی از این بابت نداشته باشند، اما در صورتی که مشکل اینترنت سراسری نباشد و فقط مختص اینترنت شخصی یک زبان‌آموز باشد، کمکی از جانب ما برنمی‌آید و کلاسی کنسل نمی‌شود، بنابراین قبل از شرکت در کلاس‌های آنلاین از سرعت اینترنتتون مطمئن بشید. برای تست سرعت کافیه ببینید آیا در باز کردن سایت‌های ایرانی و ویدئوهای سایت‌های ایرانی مشکل دارید یا نه؟

محیطی ساکت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین لینگمی باید وب‌کم خودت رو روشن کنی و در جلسه صحبت کنی، بنابراین حتما باید در فضایی آروم در کلاس حاضر شی که تمرکز خودت و هم‌کلاسی‌هات به هم نخوره و کیفیت بالای کلاس حفظ شه. 

شرکت در تعیین‌سطح لینگمی

برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی اول باید در تعیین‌سطح ما شرکت کنید.

تعیین‌سطح لینگمی آنلاین برگزار می‌شه و از یک سری سؤال تستی، جای خالی، صوتی، و ضبط‌ کردنی تشکیل شده. سؤال ضبط کردنی در واقع سؤالیه که برای جواب دادنش یه فایل صوتی برای ما ضبط می‌کنید. این موضوع به ما کمک می‌کنه از نتایج تعیین‌سطح مطمئن‌تر بشیم. این بخش برای سنجیدن بهتر مهارت حرف‌زدن و تلفظ شماست.

تعیین‌سطح حدوداً نیم‌ساعت زمان می‌بره و بعد از اتمامش تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد نتیجه‌ش مشخص می‌شه که می‌تونید از داخل داشبورد ببینید.

در حال حاضر، فقط برای شرکت در دوره‌ی جامع انگلیسی باید تعیین‌سطح بشید و برای تهیه‌ی بسته‌های آموزشی خودخوان نیازی به تعیین‌سطح ندارید.

برای شرکت در تعیین‌سطح باید اول در سایت عضو شید و بعد از داشبورد روی شرکت در تعیین سطح بزنید. هزینه تعیین سطح در لینگمی 50 هزار تومانه.

سطح‌بندی کلاس‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

هر سطح یا گرید در یک ترم فشرده‌ی شش هفته‌ای آموزش داده ‌می‌شه. 

تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها

برای اینکه تقویم آموزشی و برنامه‌ی کلاس‌ها رو ببینید کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.

تقویم آموزشی سالیانهبرنامه‌ی کلاس‌های ترم پیش رو

پریمیوم

تومان 2,370,000 برای هر سطح
 • پیشنهاد لینگمی
 • ‌ ۱۲ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • پروژه‌ی ترم
 • بخش‌های ویژه‌ی آموزشی
 • ثبت‌نام رایگان در ورکشاپ‌های ماهانه
 • دو جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

بیسیک

تومان ۱,۳۷۰,۰۰۰ برای هر سطح
 •  
 • ۷ جلسه‌ی آنلاین ۹۰ دقیقه‌ای
 • ظرفیت حداکثر 8 نفر
 • کلاس‌های نیمه‌خصوصی
 • اساتید حرفه‌ای
 • محتوای اختصاصی
 • فیدبک مستمر
 • یک جلسه در هفته
 • طول ترم: 6 هفته
 •  

ورکشاپ‌های پریمیوم لینگمی

ورکشاپ‌های لینگمی مخصوص شاگردهای کلاس پریمیوم جامع انگلیسیه. هزینه شرکت در این ورکشاپ‌ها به صورت عادی 200 هزارتومنه اما با ثبت‌نام در کلاس پریمیوم لینگمی میتونید از محتوای اختصاصی این ورکشاپ‌ها هم استفاده کنید و در ورکشاپ مربوط به سطح خودتون به صورت رایگان شرکت کنید. کافیه بعد از ثبت‌نام در کلاس‌های ترم پیش رو، ورکشاپ انتخابی خودتون رو از برنامه زیر از طریق پشتیبانی سایت اعلام کنید تا در این ورکشاپ‌ها ثبت‌نام بشید. ظرفیت این ورکشاپ‌ها محدوده و اولویت با کسانی‌ست که زودتر ثبت‌نام میکنند.

سوالات متداول

در کلاس‌های جامع انگلیسی  همه‌ی مهارت‌های زبانی رو  از صفر تا صد از جمله مکالمه پوشش دادیم. برای مشاهده‌ی جزئیات کلاس‌ها اینجا رو کلیک کنید. 
بله‌٬ می تونید در دوره‌ی جامع انگلیسی ما شرکت کنید و از سطح مبتدی شروع به یادگیری کنید. برای دیدن جزئیات بیشتر اینجا رو کلیک کنید.
خیر. در حال حاضر تمامی کلاس‌ها و سرویس‌های لینگمی آنلاین ارائه می‌شن.

هر کلاس‌ دوره‌ی جامع انگلیسی ما حداکثر هشت نفره و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شه.

بله٬ همه‌ی مهارت‌های زبانی از جمله گرامر٬ نگارش٬ متن‌خوانی٬ شنیداری و تلفظ به صورت کامل آموزش داده می‌شوند.

 اینترنت پرسرعت و ترجیجاً لپ‌تاپ به جای گوشی یا تبلت.

شما می‌توانید در دوره‌های رایگان ما شرکت کنید تا آماده‌ی سطح یک کلاس‌های جامع انگلیسی بشید.

برای برگزاری جلسات‌‌آنلاین هر کلاس از سرویس بیگ‌بلو‌باتن استفاده شده که توی سایت لینگمی اجرا می‌شه و نیازی به استفاده‌ از یه نرم‌افزار جدا نیست.

خیر، همه‌ی محتوای مورد نیاز دوره به همراه تمرین‌٬ تکلیف و پروژه توسط تیم ما طراحی شده و در اختیارتون قرار می‌گیره.

فعلا‌ً خیر، اما پیشنهاد می‌کنیم بعد از اتمام همه‌ی سطوح هدفتون رو شرکت در یک آزمون بین‌المللی مثل آیلتس و گرفتن نمره‌ای بالا قرار بدید که از مدرک پایان دوره معتبرتره.

Grade 1:  A1.1/Grade 2: A1.2/Grade 3: A2.1/Grade 4: A2.2/Grade 5: B1.1/Grade 6: B1.2/Grade 7: B2.1/Grade 8: B2.2/Grade 9: C1.1/Grade 10: C1.2

تدریس همه‌ی مهارت‌ها در به صورت فایل صوتی و تصویری٬ به همراه تمرینات مختلف، آموزش لغات و اصطلاحات در قالب مکالمه و دیالوگ، آموزش تلفظ، رایتینگ٬ تمرین متن‌خوانی و نکات مهمی در خصوص انگلیسی برای کسب و کار و یادگیری بهتر زبان.

همگی توسط تیم ما طراحی و ضبط شدن و در ضبط محتوا هم از همکار آمریکایی‌ایرانی استفاده شده.

بله. از طریق بخشی از سایت به اسم گروه گفت‌وگو که مثل یه گروه واتس‌اپی هست امکان ارتباط برقراره. توی گروه گفت‌وگوی کلاسی اشکالاتتون رو بپرسید تا استادتون با بررسی اونها، در رفع اون مشکل و یادگیری کامل اون مورد بهتون کمک کنه.

تفاوت اصلی در تعداد جلسات آنلاینه. در مدل بیسیک شما ۷ جلسه‌ی آنلاین دارید و در مدل پریمیوم ۱۲ جلسه. پیشنهاد ما شرکت در دوره‌ی پریمیوم هست تا تمرین بیشتری داشته باشید. 

بله٬ لینگمی در کانادا ثبت شده و ثبت‌نام کلاس برای مهاجران به زودی شروع می‌شه. 

نظرات زبان‌آموزان لینگمی

نمایش 326 - 344 از 344

koosha sadeghi

koosha sadeghi

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

جلسات آنلاین و درس هایی که برای هر جلسه مشخص شده بود خیلی خوب بودند ! تمرینات همه ی قسمت ها ( گرامر و ...) را شامل می شدن و با خواندن درس ها و پیگیری منتور جلسات آنلاین هم میتونست بیشترین زمان برای مکالمه رو فراهم کنه !
همینطور شیوه تمرینات و مشخص کردن اسپیکیگ پارتنر هم به مکالمه کمک میکرد ! ممنون

میترا کوچه مشکی

میترا کوچه مشکی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

سلام و خسته نباشید
به نظر من موسسه لینگمی هرچیزی که یک نفر برای یادگیری زیان نیاز داره رو براتون فراهم میکنه از محتوای عالی و به روز و کاربردی گرفته تا تمرین ها و پروژه های کاربردی، منتورهای حرفه ای و دلسوز که هر هفته وقت زیادی برای دانشجو ها میزارن. و بهترین قسمت آموزشی در لینگمی بهتر شدن سطح مکالمه زبان شما به واسطه داشتن شریک صحبت و منتور و به چالش کشیده شدن شما در هر هفته در کلاس های آنلاین است. همین طور یکی از مزایای عالی لینگمی برگزاری آنلاین دوره ها و آزمون ها است که نیازی به رفت و آمد و هدر دادن وقت نداری و هر سوالی هم داری میتونی خیلی راحت آنلاین بپرسی. در کل که تجربه خیلی خوبیه یادگیری زبان با این موسسه و تا حالا فکر کنم به ده نفر پیشنهاد دادم و اونها هم همین نظر رو دارند. خیلی ممنون از یاسی و تیم حرفه ایش🙏

FATEMEH MOUSAVI

FATEMEH MOUSAVI

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

محتوا و متد آموزش خیلی خوبه، دو تا منتوری هم که من باهاشون کلاس داشتم عالی بودن، تنها ضعف مجموعه در تعیین سطح و ازمون پایان ترمِ، در واقع آزمونی برای سنجش زبان‌آموز برگذار نمیشه و تقریبا صرف گذروندن و اتمام دوره شما میتونید برای سطح بعد ثبت نام کنید (مگر اینکه خیلی ضعف شدیدی داشته باشید) که باعث میشه همه زبان‌آموزان برای دوره بعد توی یک سطح نباشن. و مورد دوم اینکه سطح تمرینهایی که توی کلاس انجام میشه از محتوای آموزش ضعیفترِ که انتطار میره تمرین و مرور کمی حرفه‌ای تر باشه. ولی در کل برای من از دوره‌های ترمیک دیگه مفیدتر بود.
باتشکر از تیم خوب لینگمی

یاسمن مدنی

یاسمن مدنی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

کلاس‌های لینگمی فرصت خوبی بود برای من که با سیستم متفاوتی آموزش زبان را تجربه کنم.
تمرین‌ها میتوانست چاکش برانگیز تر باشه و نکات گرامری بیشتر در تمرین‌ها آموزش داده بشه. در واقع انجام تمرین‌ها یک جاهایی خسته کننده بود برام چون فقط یک ساختاری داشت تکرار میشد و شاید اگر در تمرین‌های جلسه ششم که مرور کل ترم بود، این تمرین‌ها در هم از همه گرامر ترم بودند بهتر بود.
در مجموع در حد یک ترمی که در این سیستم خواندم راضی بودم .

محمد انور ملازائی

محمد انور ملازائی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

اینطور به نظر می رسه که آدم های کاردرستی مبدع این روش آموزشی هستند. امیدوارم برای سطوح بعدی و بعدی تا انتهای دوره ها، همچنان مجذوب و پیگیر ادامه دادن با مجموعه لینگمی بمونم. البته اونهم بستگی نوع تدریس منتورهای دوره ها داره. من که از تدریس منتور سطح 1 راضی بودم.
شاد باشین

شهاب نوری گودرزی

شهاب نوری گودرزی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

واقعا از لحاظ برنامه ریزی و محتوا عالیه

Zahra Gheydi

Zahra Gheydi

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

اولین بار هست که من کلاس زبان آنلاین شرکت میکنم. من از سطح2 تو لینگمی شرکت کردم و الان آخر سطح3 هستم. خیلی گشتم تا یه موسسه زبان که آنلاین باشه و کارایی خوبی داشته باشه پیدا کنم که لینگمی رو پیدا کردم. از نظر من زمان کلاس که 90دقیقه روی اسپیکینگ کار میشه و منتور محترم حواسش به همه هست و آخر هر پارت فیدبک میده خیلی جالب و عالیه. محتوای تکالیف مربوط به هر جلسه هم کامل و مفیده. من تو این دو سطح با خیلی از نکات کاربردی برای گرامر و گفتگو آشنا شدم. اکشن پلن ها هم یه ایده جالبی هست که بنظرم همه مهارتهای زبان آموز رو به چالش میکشه. من که راضی هستم و میخوام تا سطح آخر ادامه بدم. ممنونم از تیم خوب لینگمی و منتور خوبمون فاطمه محمدی.

بنیامین خسروانی

بنیامین خسروانی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

من دوره جامع رو نبت نام کردم و متاسفانه شرایط کاری (اعلام انحلال شرکت و بعد روانی اون ) نتونستم توی کلاس ها شرکت کنم و زبان بخونم

سپیده علیزاده

سپیده علیزاده

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

لینگمی بهترین کلاس آموزش زبانیه که من تجربه کرده‌م. به خاطر مدیریت زمانی که توی درس خوندن بهم می‌ده، محتواهای کاملی که داره و منتورهای عموما حرفه‌ای به دیگران هم توصیه‌ش می‌کنم. ای کاش سیستم نمره‌دهی به منتور و نظرسنجی درباره عملکرد منتورها توی کلاس و گروه گفتگو هم وجود داشت تا فضای فیدبک دادن و بهتر کردن تجربه دانش آموز هم باز باشه.

محمد امین کجوری

محمد امین کجوری

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
شرکت نکردم

تیم بسیار حرفه ایی و دلسوزی دارن

میثا داودی

میثا داودی

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

دقیقا دوره ای بودش که من میخواستم، با محوریت اسپسکینگ، من لازم داشتم که در فضایی قرار بگیرم که صحبت کنم و ایراداتم برطرف شه و ممنون از رکسانای عزیزم که تو اون دوره استاد بودن.

Ali Sharafi

Ali Sharafi

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

کلاس های لینگمی از نظر کیفیت مطالب و دسته بندی واقعا عالی هستن و بنظر من مهم ترین نقطه ی قوتش امکان تمرین کردن در هر زمان و هر مکانی هستش. توی دوره های لینگمی تمرین های خیلی زیادی وجود داره که هر بخش از گرامر یا لغات جدید کامل یاد گرفته بشه اما یک نکته ی ضعف مهمی وجود داشت زمانی که هنوز هفته ای یک جلسه داشتند اونهم این بود که فرصت مکالمه ی زیادی نداشتین. در کل اینطوری بود که شما حجم دیتای خیلی زیادی رو خیلی خوب یاد میگرفتین ولی امکان تمرین اسپیکینگ زیاد وجود نداشت( با اینکه امکان انتخاب پارتنر وجود داشت ولی خب بدلیل حجم کارهای شخصی هرکسی هیچوقت موقعیت مناسب برای تمرین نبود) اما الان که میبینم دو روز در هفته شده کلاسهای لینگمی فکر میکنم این ضعف تا حدود خوبی پوشش داده شده باشه.

مهدی ورسه

مهدی ورسه

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

یک نکته خوبی که کلاس‌های لینگمی دارن اینه که مسیر خوبی داره و بعد از چند ترم همه مباحث زندگی رومره رو مسلط میشی

سمیه مینایی

سمیه مینایی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
شرکت نکردم

برنامه کلاس های جامع خیلی از دغدغه های من رو برای برنامه ریزی خوندن زبان بدون بیراهه رفتن حذف کرده. من معمولا خیلی باید آزمون و خطا میکردم تا بهترین روشو پیدا کنم و زمان زیادی میگرفت. ابتکار خیلی خوبی در برنامه کلاس ها مشاهده میشه.دوره خودخوان لغات ایلتس هم که واقعا بسته فوق العاده محشری هستش و من کلی باهاش به دایره لغاتم اضافه کردم بی دردسر

niloofar papei

niloofar papei

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

من از گرید سه با لینگمی شروع کردم و الان گرید هفت هستم، بنظرم اسم جامع برازنده کلاسهاست ، محتوی خوب، تمرینات کافی، منتورها و پشتیبانی عالی هستن.

فاطمه جعفری

فاطمه جعفری

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

از هر جهت عالی هستند، ولی اگر برای ادامه دوره های بعدی هم تعداد نفرات کلاس شش نفر بود خیلی بهتر بود. به نظرم ۸نفر تعداد بالایی هست.

سید علیرضا مرتضوی

سید علیرضا مرتضوی

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
یکبار

سلام و وقت بخیر،
تشکر فراوان از تمام پرسنل خوب گروه لینگمی. بنده در یک دور ه 7 هفته ای مکالمه لینگمی شرکت کردم و این دوره تجربه ی بسیار خوبی برای من بود. تنها نکته منفی که میتونم بهش اشاره کنم تعداد کم زبان آموزان داخل کلاس بود که تنها 3 نفر حضور داشتند. و البته مشکلات اینترنت که البته از اختیار همه ی ما خارج هست. منتور دوره، خانم هنرمند بسیار عالی و خوش برخورد در تمامی جلسات و همینطور با حوصله جواب تمامی سوالات رو میدادند. باز هم تشکر میکنم از این مجموعه خوب و انشالا در دوره های بعدی هم بتوانم از تجربیات خوب همکاران شما استفاده کنم.

Faezeh Bababdost

Faezeh Bababdost

امتیاز:
عالی (5 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
سه بار یا بیشتر

من از ترم سه در کلاسهای جامع شرکت کردم و تا الان که ترم 6 هستم ادامه دادم و قطعا تا انتها با این تیم پیش میرم .
نکات زیادی وجود داره برای انتخابم ولی یکی از اصلی ترین دلایلم مطالب منسجم و جامع که در هر هفته دسته بندی شده و سردرگمی و نگرانی استفاده از منابع زیاد رو از بین میبره ، وجود منتور بجای تیچر ، و دقت منتورها به تک تک افراد حاضر در کلاس و دادن فیدبک با جزئیات و در انتها وجود وقت کافی در جلسات تمرینی برای صحبت کردن.

hoda mohammadi

hoda mohammadi

امتیاز:
خوب (4 out of 5 stars)
تعداد شرکت در کلاس‌ جامع انگلیسی:
دوبار

بخش بندی درس های هر هفته بسیار جامع و کامل می باشد و نحوه ی تدریس هم خیلی خوب است ولی تنها اشکالی که داره اینه که منتورها اونجوری که باید فیدبک لازم را نمیدهند. حجم مطالب موجود در هر هفته بسیار زیاد است و برای بنده که شاغل هستم و متاهل واقعا سخته خودمو به تمام بخش ها برسونم. ولی در کل راضی هستم و امیدوارم که بتونم اونجوری که انتظار دارم زبان رو یاد بگیرم و روان صحبت کنم بتونم با لینگمی پیش برم.
با تشکر

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
 • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد