معرفی لینگمی​

چقدر با لینگمی آشنایی داری؟ می‌دونی اینجا چه خدماتی به زبان‌آموزها ارائه می‌شه؟ دوست داری بدونی که از لینگمی قراره چی به‌دست بیاری و به‌عنوان یه زبان‌آموز چه کمکی بهت بشه؟

درباره‌ی لینگمی

اولین چیزی که در لینگمی برای ما مهمه اینه که همه‌ی زبان‌آموزها از هرجای دنیا بتونن به‌راحتی زبان یاد بگیرن. توی لینگمی، محدودیت جغرافیایی مانع رسیدن به هدفت یعنی یادگیری زبان نمی‌شه. برای همین سعی کردیم به کمک سایت‌مون که با داشتن یه گوشی هوشمند و اینترنت در دسترس همه‌مون هست، در هرجای دنیا که هستی باهات در ارتباط باشیم و پروسه‌ی یادگیری زبان رو برات جذاب‌تر کنیم تا هدفمند پیش بری.

لینگمی یه استارت‌آپ آموزشیه با هدف آموزش هوشمند زبان در هر جا و هر مکان. خدمات لینگمی شامل کلاس‌های جامع انگلیسی و دوره‌های خودخوان، تصحیح رایتینگ آیلتس و ورکشاپ‌های لینگمی میشه.

کلاس‌های جامع انگلیسی آنلاین با بهره‌گیری از یه متد آموزشی جدید و متفاوت با عنوان Flipped Classroom روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن برگزار می‌شن. سیستم آموزش در مدرسه‌ی لینگمی ترکیبی از کلاس‌های آنلاین و محتوای خودخوانه تا همه‌ی زبان‌آموزها با صرف کمترین زمان ممکن، با تقویم آموزشی لینگمی زبان یاد بگیرن.

دوره‌های خودخوان: محصول دیگه‌ای از استارت‌آپ لینگمی، با هدف آموزش زبان به روش امروزی برای افرادی تهیه شدند که امکان شرکت در کلاس‌های ترمیک رو ندارن و می‌خوان از یک محتوای آموزشی مدون و با برنامه‌ریزی شخصی پیش برن. این دوره‌ها پشتیبانی دارن و به شکلی طراحی شدند که پاسخگوی نیازهای زبان‌آموز امروزی باشن.

سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس: می‌دونیم که تمرین رایتینگ سخت‌ترین قسمت آمادگی برای آزمون آیلتسه٬ که در صورت نگرفتن فیدبک مناسب و سازنده می‌تونه هم هزینه‌ی بیشتری برای زبان‌آموز داشته باشه و هم موجب استرس شه. با کمک این سرویس و با ارائه‌ی فیدبکی بی‌نظیر و کامل بهتون کمک می‌کنیم که نمره‌ی رایتینگ خودتون رو بالاتر ببرید.

 

علاوه‌بر این خدمات، لینگمی در اینستاگرام، لینکداین، توییتر و یوتیوب هم فعالیت داره و در هرجا و هر زمان آماده‌ی پاسخگویی به زبان‌آموزهاست.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد