کد تخفیف 40% دوره آیلتس به مدت بسیار محدود: IELTS40

معرفی لینگمی​

چقدر با لینگمی آشنایی داری؟ می‌دونی اینجا چه خدماتی به زبان‌آموزها ارائه می‌شه؟ دوست داری بدونی که از لینگمی قراره چی به‌دست بیاری و به‌عنوان یه زبان‌آموز چه کمکی بهت بشه؟

درباره‌ی لینگمی

اولین چیزی که در لینگمی برای ما مهمه اینه که همه‌ی زبان‌آموزها از هرجای دنیا بتونن به‌راحتی زبان یاد بگیرن. توی لینگمی، محدودیت جغرافیایی مانع رسیدن به هدفت یعنی یادگیری زبان نمی‌شه. برای همین سعی کردیم به کمک سایت‌مون که با داشتن یه گوشی هوشمند و اینترنت در دسترس همه‌مون هست، در هرجای دنیا که هستی باهات در ارتباط باشیم و پروسه‌ی یادگیری زبان رو برات جذاب‌تر کنیم تا هدفمند پیش بری.

لینگمی یه استارت‌آپ آموزشیه با هدف آموزش هوشمند زبان در هر جا و هر مکان. خدمات لینگمی شامل کلاس‌های انگلیسی جامع و دوره‌های خودخوانه.

کلاس‌های آنلاین با بهره‌گیری از یه متد آموزشی جدید و متفاوت با عنوان Flipped Classroom روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن برگزار می‌شن. سیستم آموزش در مدرسه‌ی لینگمی ترکیبی از کلاس‌های آنلاین و محتوای خودخوانه تا همه‌ی زبان‌آموزها با صرف کمترین زمان ممکن، با تقویم آموزشی لینگمی زبان یاد بگیرن.

دوره‌های خودخوان، محصول دیگه‌ای از استارت‌آپ لینگمی، با هدف آموزش زبان به روش امروزی برای افرادی تهیه شدند که امکان شرکت در کلاس‌های ترمیک رو ندارن و می‌خوان از یک محتوای آموزشی مدون و با برنامه‌ریزی شخصی پیش برن. این دوره‌ها پشتیبانی دارن و به شکلی طراحی شدند که پاسخگوی نیازهای زبان‌آموز امروزی باشن.

علاوه‌بر این خدمات، لینگمی در اینستاگرام، لینکداین، توییتر و یوتیوب هم فعالیت داره و در هرجا و هر زمان آماده‌ی پاسخگویی به زبان‌آموزهاست.

کلاس‌های انگلیسی جامع لینگمی

لینگمی کلاس‌هایی رو برگزار می‌کنه که با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای آموزشی در اختیار زبان‌آموزها در هرجای دنیا قرار گرفته. بنابراین فرقی نداره که کجا باشی؛ برای یادگیری کافیه لپ‌تاپت رو باز کنی و به اینترنت دسترسی داشته باشی تا بتونی در کلاس‌های مدرسه شرکت کنی.

سیستم آموزش در لینگمی ترکیبی از کلاس‌های آنلاین و محتوای خودخوانه تا همه‌ی زبان‌آموزها با صرف کمترین زمان ممکن و با برنامه‌ریزی هدفمند بتونن زبان یاد بگیرن. طرح درس و محتوای آموزشی طوری طراحی شده که نیازی به برنامه‌ریزی از سمت شما نداشته باشه و طبق برنامه‌ای که ما برات تعیین کردیم بهترین نتیجه رو بگیری و در کنارش هم از مطالعه‌ی منابع متعدد بی‌نیاز بشی. چی از این بهتر؟!

آشنایی با کلاس‌های انگلیسی جامع لینگمی

این کلاس‌ها در ۱۰ گرید از سطح مبتدی تا پیشرفته و طبق متد لینگمی طراحی شده. هر گرید هم در مدت زمان شش هفته و در قالب یک دوره‌ آموزش داده می‌شه.
توی دوره‌ی مکالمه که به‌صورت ترمیک برگزار می‌شه، چهار مهارت اصلی رو تمرین می‌کنی، کلمات و عبارت‌هایی رو که توی اون سطح باید بلد باشی یاد می‌گیری و مهم‌تر از همه، با گرامر و ساختار جملاتی که برای هر سطح باید بلد باشی آشنا می‌شی. به‌این شکل تمام موارد ضروری رو یاد می‌گیری، تمرین می‌کنی، در جلسات آنلاین و تمرین‌های هفتگی فیدبک می‌گیری و مهارت مکالمه (speaking) رو در خودت حسابی تقویت می‌کنی.
برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، سطوح مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

دوره‌های خودخوان لینگمی

یکی دیگه از خدماتی که در آکادمی لینگمی ارائه می‌کنیم، دوره‌های خودخوان لینگمی هستن که این دوره‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی با اهداف مختلف طراحی شدن. بیا با هر کدوم از این دوره‌ها بیشتر آشنا بشیم.

دوره لغات آیلتس

این دوره مرجع شماست برای لغت و اسپیکینگ آزمون آیلتس. برای طراحی این دوره از ۶ کتاب برتر لغت استفاده شده و لغت‌های خوب و مورد نیاز هر کدوم از این کتاب‌ها در قالب سوال‌ وجواب و در کانتکس مناسب آموزش داده شدن تا شما با یه تیر دو نشون بزنید: هم لغت‌ها رو کاربردی یاد بگیرید و هم مهارت اسپیکینگتون قوی‌ شه.

مجموعه دوره‌‌های English Activated

این مجموعه شامل ده دوره‌ست که همه‌ی مهارت‌های زبانی رو از صفر تا صد پوشش می‌ده. با کمک این مجموعه می‌‌تونی انگلیسی رو یک بار و برای همیشه اصولی و کاربردی طبق زمان‌بندی خودت یاد بگیری. مباحث گرامر و مکالمه خیلی مبتکرانه و در قالب مکالمات و سناریوهای روزمره‌ی ‌آمریکای شمالی طراحی و ضبط شدن و یه خط داستانی جذاب رو دنبال می‌کنن.

دوره‌ی لغات۵۰۴

این دوره با یه نگاه متفاوت به کتاب «۵۰۴ واژه» بهتون کمک می‌کنه لغات کاربردی مناسب برای رسیدن به سطح متوسط رو یاد بگیرید.

دورهٔ ۵۰۴ شامل ۶۰ درس می‌شه و توی بخش‌های مختلف، علاوه‌بر لغات اصلی کتاب، نکات گرامری موردنیاز برای مطالعهٔ این دوره رو هم یاد می‌گیرید. کلمات این دوره در متن درس و در قالب جدول کلمات آموزش داده شدن.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد