تقویم آموزشی کلاس‌های پریمیوم و اکسپرس

معرفی لینگمی​

چقدر با لینگمی آشنایی دارید؟ می‌دونید اینجا چه خدماتی به زبان‌آموزها ارائه می‌شه؟ دوست دارید بدونید که از لینگمی قراره چی به‌دست بیارید و به‌عنوان یه زبان‌آموز چه کمکی بهتون میشه؟

درباره‌ی لینگمی

اولین چیزی که در لینگمی برای ما مهمه اینه که همه‌ی زبان‌آموزها از هرجای دنیا بتونند به‌راحتی زبان یاد بگیرند. توی لینگمی، محدودیت جغرافیایی مانع رسیدن به هدفت یعنی یادگیری زبان نمی‌شه. برای همین سعی کردیم به کمک سایت‌مون که با داشتن یه گوشی هوشمند و اینترنت در دسترس همه‌مون هست، در هرجای دنیا که هستید باهات در ارتباط باشیم و پروسه‌ی یادگیری زبان رو براتون جذاب‌تر کنیم تا هدفمند پیش برید.

لینگمی یه استارت‌آپ آموزشیه با هدف آموزش هوشمند زبان در هر جا و هر مکان. خدمات لینگمی شامل کلاس‌های جامع انگلیسی و دوره‌های خودخوان، تصحیح رایتینگ آیلتس و ورکشاپ‌های لینگمی میشه.

کلاس‌های جامع انگلیسی آنلاین با بهره‌گیری از یه متد آموزشی جدید و متفاوت با عنوان Flipped Classroom روی پلتفرم بیگ‌بلوباتن برگزار می‌شن. سیستم آموزش در مدرسه‌ی لینگمی ترکیبی از کلاس‌های آنلاین و محتوای خودخوانه تا همه‌ی زبان‌آموزها با صرف کمترین زمان ممکن، با تقویم آموزشی لینگمی زبان یاد بگیرند. در لینگمی دو کلاس مختلف به اسم‌های پریمیوم و اکسپرس مهاجران وجود داره کامل در صفحاتشون توضیح و جزییاتشون رو شرح دادیم.

دوره‌های خودخوان: محصول دیگه‌ای از استارت‌آپ لینگمی، با هدف آموزش زبان به روش امروزی برای افرادی تهیه شدند که امکان شرکت در کلاس‌های ترمیک رو ندارن و می‌خوان از یک محتوای آموزشی مدون و با برنامه‌ریزی شخصی پیش برن. این دوره‌ها پشتیبانی دارن و به شکلی طراحی شدند که پاسخگوی نیازهای زبان‌آموز امروزی باشن.

سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس: می‌دونیم که تمرین رایتینگ سخت‌ترین قسمت آمادگی برای آزمون آیلتسه٬ که در صورت نگرفتن فیدبک مناسب و سازنده می‌تونه هم هزینه‌ی بیشتری برای زبان‌آموز داشته باشه و هم موجب استرس شه. با کمک این سرویس و با ارائه‌ی فیدبکی بی‌نظیر و کامل بهتون کمک می‌کنیم که نمره‌ی رایتینگ خودتون رو بالاتر ببرید.

علاوه‌بر این خدمات، لینگمی در اینستاگرام، لینکداین، توییتر و یوتیوب هم فعالیت داره و در هرجا و هر زمان آماده‌ی پاسخگویی به زبان‌آموزهاست.