آموزش زمان فعل‌های انگلیسی

در این دوره، سعی شده که در 9 قسمت به صورت رایگان، تمام زمان فعل‌های انگلیسی به صورت روان و آسان به صورت ویدیویی آموزش داده بشه. در هر بخش از این دوره، می‌تونید ویدیو ی آموزشی رو نگاه کنید، جزوه‌ی آموزشی رو دانلود کنید و در بخش کامنت‌ها هم می‌تونید هم با ما و هم با بقیه کاربران در ارتباط باشید.

Present Simple

این اولین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Present Simple یا همون حال ساده صحبت می‌کنیم.

Present Continuous

این دومین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Present Continuous یا همون حال استمراری صحبت می‌کنیم.

Present Prefect

این سومین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Present Prefect یا همون حال کامل صحبت می‌کنیم.

Past Simple

این چهارمین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Past Simple یا همون گذشته ساده صحبت می‌کنیم.

Past Continuous

این پنجمین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Past Continuous یا همون گذشته استمراری صحبت می‌کنیم.

Past Prefect

این ششمین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Past Prefect یا همون گذشته کامل (ماضی بعید) صحبت می‌کنیم.

Simple Future

این هفتمین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Simple Future یا همون آینده ساده صحبت می‌کنیم.

Future Continuous

این هشتمین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Future Continuous یا همون آینده استمراری صحبت می‌کنیم.

Future Prefect

این آخرین قسمت از مجموعه‌ی 9 قسمتی آموزش رایگان همه‌ی زمان‌های انگلیسیه. در این پست و ویدئو در مورد زمان Future Prefect یا همون آینده کامل صحبت می‌کنیم.

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش زمان فعل‌های انگلیسی»

 1. ریحانه فدایی

  سلام
  ببخشید قسمت گذشته ماضی قابل دسترس نیست لینک فعال نیست

  1. رامین صفاری

   مشکلی در لینک ها نیست، لطفا مجددا امتحان کنید و همه قسمت های مربوط به گذشته و ماضی منتشر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
 • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد