پیشنهاد ویژه‌ی لینگمی برای شروع زبان‌آموزی

تبریک می‌گم! قدم اول زبان‌آموزی رو با پر کردن فرم و اعلام اینکه تصمیم گرفتی زبان یاد بگیری برداشتی! حالا می‌رسیم به قدم دوم که انتخاب بهترین مسیر زبان‌آموزیه. من اینجام که بهت کمک کنم این قدم رو درست برداری و یه پیشنهاد خیلی ویژه هم از سمت لینگمی برات دارم.

حالا چرا اصلا برای انتخاب مسیر زبان‌آموزی نیاز به کمک داری؟

 چون توی دنیایی که هستیم منابع زبان‌آموزی چه رایگان و چه غیررایگان بیشمارند، بنابراین اگه بخوای خودت تک‌تک این منابع رو امتحان کنی باید وقت خیلی زیادی رو بگذاری. همچنین با انتخاب یه منبع اشتباه یا روش و کلاسی که مناسبت نیست پیشرفتت رو کند می‌کنی که این باعث می‌شه انگیزه‌ت هم از بین بره و یا بدتر یه نکته رو به اشتباه یاد بگیری و بعدها چندین برابر وقت بیشتر برای اصلاحش بذاری.

حالا که از اهمیت انتخاب درست مسیر زبان‌آموزی باخبر شدی می‌خوام یه پیشنهادی بهت بدم که به قول پدر‌خوانده نتونی ردش کنی.

godfather

 پیشنهاد من اینه که با سیستم مدرسه‌ی لینگمی، انگلیسی رو از صفر شروع کنی و در یک و نیم سال به سطح پیشرفته برسی.

 

۳۰ درصد تخفیف برای ترم اول

 برای ثبت‌نام در ترم اولت ۳۰ درصد تخفیف می‌گیری که این بزرگ‌ترین تخفیفیه که تا به حال روی کلاس‌های لینگمی گذاشتیم.

نکته‌ی مهم: مهلت استفاده‌ از این تخفیف هم فقط تا هفتم خرداده که البته این فقط در صورتیه که تا اون موقع همچنان کلاس‌هامون ظرفیت داشته باشن.

۴ ورکشاپ برای مرور و تمرین مهارت‌‌های زبان‌آموزی

 علاوه بر ورکشاپ‌های فعلی لینگمی، میتونی قبل از شروع کلاس ورکشاپی رو رایگان ثبت‌نام‌ کنی که مخصوص ترم اولی‌هاست. که هم با سیستم کلاس‌هامون آشنا شی و هم نکات اولیه‌ی انگلیسی مثل الفبا رو با هم مرور کنیم و هم اینکه از تکنیک‌های مهم زبان‌آموزی برات بگیم که بتونی قدم‌های بعدیت رو اصولی برداری.

ولی حالا چرا اصلا مدرسه‌ی لینگمی رو بهت پیشنهاد می‌کنم؟

 چون بعد از دو سال که سیستم کلاس‌ها در جریانه، الان می‌‌تونم با قطعیت بگم که از نظر کیفیت، خلاقیت، به روز بودن واقعا حرف اول رو می‌زنه و داری با شرکت در کلاس‌هامون یکی از بهترین مسیر‌های زبان‌آموزی رو انتخاب می‌کنی. ما سیستم رو در به جایی رسوندیم که نه تنها همه‌ی نیازهای زبان‌آموزیت رو پوشش می‌ده، بلکه فوق‌العاده منظمه و محتوایی هم که طراحی کردیم دقیقا مطابق نیاز‌های زبان‌آموزهای ایرانی بوده. همچنین محتوای کلاس‌هامون جامع‌ست و دیگه نیازی به خرید کتاب و جزوه‌ی تمرین اضافه نداری. و معلم‌هامون هم از حرفه‌ای‌ترین‌ها هستند. و نکته‌ی مهم دیگه اینه که همه‌ی اینها زیرنظر یه تیم آموزشی دلسوز در جریانه و با پشتیبانی شبانه‌روزی که دریافت می‌کنی خیالت راحته که در تمام مسیر در کنارت هستیم و راهنماییت می‌کنیم.

قدم‌های بعدی که باید برداری

اگه تا حالا انگلیسی نخوندی، فقط در حد الفبا و چند کلمه‌ی ابتدایی با زبان آشنا هستی، همین طور دنبال این هستی که همین الان انگلیسی رو شروع کنی و تصمیم گرفتی زبان‌آموزیت رو با کلاس‌های لینگمی استارت بزنی، کافیه قدم‌های زیر رو به ترتیب برداری:

 

  1. اگه حساب کاربری در سایت لینگمی نداری اول ثبت‌نام کن.
  2. بعد ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در سایت لینگمی، به صفحه تعیین سطح برو و روی دکمه «از سطح 1 شروع می‌کنم» کلیک کن، تا سطحت رو بدون امتحان تعیین سطح به 1 تبدیل کنی.
  3. بعد از این کار، کافیه که به صفحه ثبت‌نام در کلاس جامع انگلیسی کلیک کنید و جزییات کلاس، مثل روز و ساعت برگزاریشون رو ببینی و انتخاب کنی.
  4. بعد از انتخاب کلاس مورد نظرت، به صفحه پرداخت منتقل میشی، که در اینجا کافیه کدتخفیف (لینگو کد) زیر رو وارد کنی تا 30 درصد تخفیف اعمال بشه.
  5. بعد از پرداخت هزینه ثبت‌نام، به کلاست اضافه میشی و میتونی از داشبورد بهش دسترسی داشته باشی و منتظر بمونی تا روز شروع کلاس برسه.

می‌تونی وارد این لینک بشی تا سوالات رایج مربوط به کلاس‌ها رو بخونی و جزئیات بیشترشون رو هم ببینی و اینجا هم می‌تونی تقویم آموزشی سالیانه رو ببینی. باز هم اگه سوالی داشتی می‌تونی بهمون به آدرس زیر یه ایمیل بزنی که سریع‌ بررسی کنیم: info@lingemy.com

وقتش رسیده که قدم بعدی رو برداری

 دونستن زبان‌انگلیسی مثل وارد شدن به یه دنیای بزرگ‌تره که درهای جدیدی رو به روت باز می‌کنه. برای رسیدن به این دنیای بزرگ‌تر باید تلاش کنی و مسیر زبان‌آموزی رو با استمرار طی کنی. ما می‌تونیم بهت کمک کنیم این مسیر تا حد ممکن برات ساده‌تر و سرراست‌تر باشه و همه‌ی تلاشمون اینه که بهترین تجربه‌ی زبان‌آموزی رو بهت ارائه بدیم.

این پیشنهاد من بود برای تو و از اینجا به بعد تصمیم با توئه که قدم بعدی رو برداری.

grade1

با کد تخفیف بالا می‌تونید برای ثبت‌نام در کلاس‌های لینگمی در سطح 1، تا 7 خرداد 30 درصد تخفیف بگیرید.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد