تصحیح رایتینگ آیلتس

به نظرِ گروه بزرگی از زبان‏‌آموزان، سخت‏‌ترین قسمتِ آمادگی برای آزمون آیلتس بهبود مهارت نوشتاریشونه (Writing). درسته که کلاس رفتن و آموزشِ درست دیدن یکی از مهم‌‏ترین قسمت‏‌های این آماده‌‏سازیه، ولی دریافت فیدبک و رفع اشکال هم به همون اندازه مهمه؛ نکته‌‏ای که متأسفانه خیلی وقت‏‌ها نادیده گرفته می‏‌شه و زبان‌‏آموز در چرخه‌‏ی نامتناهیِ کلاس رفتن می‏‌افته که فقط منجر به اتلاف وقت و هزینه می‏شه.

پیشنهاد بُردِ آموزش لینگمی به شما اینه: یک مدرّس باتجربه‏‌ی آیلتس که رایتینگ رو درست و اصولی بهتون آموزش بده پیدا کنید (چه به صورت کلاس خصوصی و چه گروهی؛ این به شرایط و انتخاب شما بستگی داره)، و بعد از این‏‌که آموزش دیدید، به صورت منظم و منسجم بنویسید و فیدبک بگیرید. شرکت در چندین کلاس مختلف رایتینگ با مدرّس‌‏ها و روش‌‏های مختلف لزوماً به معنای موفقیت شما نیست. نکته‏‌ی اصلی، نوشتنِ مداوم بر اساس آموزشی که دیدید و دریافت فیدبک اصولی و رفع اشکالاتتونه که به شکل مستمر انجام بشه. دریافت فیدبک به همون اندازه‏‌ی آموزش رایتینگ مهمه. پس برای انتخاب مصحّح رایتینگ به همون اندازه‏‌یِ انتخاب مدرّس وقت بذارید.

توی لینگمی، رایتینگ شما توسط مصحّحین کارکشته‏‌ی آزمون آیلتس تصحیح و تحلیل، و دو نوع فیدبک صوتی و کتبی بهتون داده می‌‏شه. پَک تصحیح رایتینگ لینگمی شامل موارد زیره:

 • تصحیح متنِ رایتینگ شما
 • فیدبک کتبی به همراه تخمین نمره برای هر یک از چهار معیار ارزیابی در هر تسک و تخمین نمره در آزمون رسمی آیلتس
 • فیدبک صوتی (بین ۵ تا ۷ دقیقه‌)
  فیدبک رایتینگ می‏‌تونه شامل بررسی اشتباهات شما در حوزه‏‌ی واژگان، املاء کلمه‏‌ها، گرامر، علامت‏‌گذاری، ساختار پاراگراف‌‏ها، روندِ بسطِ ایده، همراه با اشاره به جایگزین مناسب و پیشنهاد برای بهبود وضعیتِ شما در این موارد باشه.

می‌تونید نمونه‏‌ی تصحیح رایتینگِ لینگمی رو از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده کنید.

نمونه تصحیح رایتینگ آیلتس - تسک 1

شامل تصحیح متن، فیدبک کتبی و فیدبک صوتی

نمونه تصحیح رایتینگ آیلتس - تسک 2

شامل تصحیح متن، فیدبک کتبی و فیدبک صوتی

شرایط تصحیح رایتینگ آیلتس

قبل از پر کردن فرم زیر و پرداخت، این شرایط رو مطالعه کنید:

 1. انتخاب سوال فقط از سوالهای استاندارد کتابهای Cambridge امکان‌پذیره. اگه به این سوالات دسترسی ندارید، تمامی سوالها از این کتاب به تفکیک روی سایت لینگمی موجوده و می‌تونید از اینجا (دانلود نمونه سوالات رایتینگ آیلتس) دانلود کنید.
 2. برای Task 1 حدودا 20 دقیقه و برای Task 2 حدودا 40 دقیقه در نظر بگیرید. برای دقیق‌تر بودن ارزیابی، سعی کنید در شرایطی شبیه به آزمون به سوال پاسخ دهید.
 3. حداکثر تعداد کلمات مورد قبول در تسک اول ۲۰۰ کلمه و در تسک دوم ۳۲۰ کلمه هست. همین طور برای تسک اول، تعداد کلمات نباید کمتر از 150 کلمه و برای تسک دوم کمتر از 250 کلمه باشه. فایلهای حاوی کلمات بیشتر از این تعداد تصحیح نخواهند شد.
 4. فایل بارگذاری شده می‌بایست فقط شامل یک نوع تسک (تسک ۱ یا ۲) باشه که سوال یا توضیحات هر تسک در ابتدای فایل ذکر شده باشه.( مانند نمونه های تصحیح رایتینگ که در لینگمی قرار داده شده که می‌تونید از اینجا دانلود کنید)
 5. جهت تصحیح Writing به صورت واضح‌تر با امکان درج کامنت توسط لینگمی، متن رو به صورت تایپ شده و فقط در قالب فایل Word با فرمت Docx ارسال کنید.
 6. متون اسکن شده یا عکس گرفته شده از متن دست نویس و فایل‌هایی که در قالب فرمت PDF هستند امکان ارسال ندارند و اگه در فرمت docx هم ارسال شوند، تصحیح نخواهند شد. پس لطفا قبل از ارسال و پر کردن فرم، حواستون به این موضوع باشه.

تصحیح رایتینگ آیلتس

تسک 1
هزار تومان 290
 • تصحیح متن
 • فیدبک کتبی
 • فیدبک صوتی

تصحیح رایتینگ آیلتس

تسک 2
هزار تومان 390
 • تصحیح متن
 • فیدبک کتبی
 • فیدبک صوتی

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
 • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
 • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد