تصحیح رایتینگ آیلتس > تسک 2

شرایط تصحیح رایتینگ آیلتس

قبل از پر کردن فرم زیر و پرداخت، این شرایط رو مطالعه کنید:

  1. انتخاب سوال فقط از سوالهای استاندارد کتابهای Cambridge امکان‌پذیره. اگه به این سوالات دسترسی ندارید، تمامی سوالها از این کتاب به تفکیک روی سایت لینگمی موجوده و می‌تونید از اینجا (دانلود نمونه سوالات رایتینگ آیلتس) دانلود کنید.
  2. برای Task 2 حدودا 40 دقیقه در نظر بگیرید. برای دقیق‌تر بودن ارزیابی، سعی کنید در شرایطی شبیه به آزمون به سوال پاسخ دهید.
  3. حداکثر تعداد کلمات مورد قبول در تسک دوم ۳۲۰ کلمه هست. همین طور برای تسک دوم کمتر از 250 کلمه باشه. فایلهای حاوی کلمات بیشتر از این تعداد تصحیح نخواهند شد.
  4. فایل بارگذاری شده می‌بایست فقط شامل یک تسک 2 باشه که سوال یا توضیحات تسک در ابتدای فایل ذکر شده باشه.( مانند نمونه های تصحیح رایتینگ که در لینگمی قرار داده شده که می‌تونید از اینجا دانلود کنید)
  5. جهت تصحیح Writing به صورت واضح‌تر با امکان درج کامنت توسط لینگمی، متن رو به صورت تایپ شده و فقط در قالب فایل Word با فرمت Docx آپلود و ارسال کنید.
  6. متون اسکن شده یا عکس گرفته شده از متن دست نویس و فایل‌هایی که در قالب فرمت PDF هستند امکان ارسال ندارند و اگه در فرمت docx هم ارسال شوند، تصحیح نخواهند شد. پس لطفا قبل از ارسال و پر کردن فرم، حواستون به این موضوع باشه.

تکمیل فرم تصحیح رایتینگ آیلتس - تسک 2

بعد از تکمیل فرم زیر، به صفحه پرداخت هدایت می‌شید که بعد از پرداخت موفق، فرم شما برای کارشناسان لینگمی جهت تصحیح و فیدبک صوتی و کتبی ارسال میشه.

"*" indicates required fields

Accepted file types: docx, Max. file size: 1 MB.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد