کد تخفیف 40% دوره آیلتس به مدت بسیار محدود: IELTS40

مجموعه دوره‌‌های خودآموز English Activated

این مجموعه شامل ده دوره‌ست که همه‌ی مهارت‌های زبانی رو از صفر تا صد پوشش می‌ده. با کمک این مجموعه می‌‌تونی انگلیسی رو یک بار و برای همیشه اصولی و کاربردی طبق زمان‌بندی خودت یاد بگیری. مباحث گرامر و مکالمه خیلی مبتکرانه و در قالب مکالمات و سناریوهای روزمره‌ی ‌آمریکای شمالی طراحی و ضبط شدن و یه خط داستانی جذاب رو دنبال می‌کنن.

این مجموعه دوره برای چه کسانی مناسبه؟

مخاطبین این مجموعه مهاجران و زبان‌آموزهایی هستن که هدف اصلیشون یادگیری کاربردی انگلیسی روزمره‌ست و فرصت شرکت در کلاس رو ندارن.

مهم: محتوای این دوره‌ها در کلاس‌های آنلاین لینگمی آموزش داده می‌شه بنابراین اگه در کلاس‌‌ها شرکت می‌کنی نیازی به خرید دوره‌ی سطح خودت نداری اما پیشنهاد می‌‌کنیم محتوای سطوح پایین‌تر رو برای مرور و تسلط بیشتر تهیه کنی. 

هر دوره شامل چه قسمت‌هایی می‌شه؟

این مجموعه شامل ده دوره‌ست که از سطح مبتدی تا پیشرفته‌ رو پوشش می‌دن. دوره‌های یک تا سه سطح مبتدی٬ دوره‌های چهار تا شش سطح متوسط٬ دوره‌های هفت و هشت سطح نیمه پیشرفته و دوره‌های نه و ده معادل سطح پیشرفته هستن.
هر دوره از بخش‌های آموزش گرامر٬ مکالمه٬ تلفظ٬ رایتینگ٬ لیسنینگ و ریدینگ به همراه صدها تمرین و پروژه تشکیل شده. همچنین با تهیه‌ی هر دوره به طور کامل پشتیبانی فنی و آموزشی می‌شی.

چه تفاوتی بین این دوره و سایر دوره‌های موجود در بازار هست؟

طراحی ابتکاری درس‌ها

هر دوره شامل شش قدم آموزشیه که پیشنهاد می‌شه هر قدم در یک یا حداکثر دو هفته مطالعه شه. محتوای هر قدم شامل دروس گرامر٬ مکالمه٬ تلفظ٫ لیسنینگ٬ ریدیدنگ و رایتینگه. دروس گرامر و مکالمه در قالب دیالوگ‌هایی بین دو دوست طراحی شدن که بهشون گوش می‌دی و پیش می‌ری. همچنین در کنار این درس‌ها٬ راوی در قالب فایل‌های صوتی از ابتدا تا انتهای هر قدم همراهیت می‌کنه تا هر بخش رو مرور و تمرین کنی.

استفاده از نیتیو اسپیکرها

برای ضبط همه‌ی درس‌ها از نیتیو اسپیکرها و یا افرادی از تیم که دقیقا مانند یک آمریکایی صحبت می‌کنن کمک گرفتیم. به عنوان مثال از یکی از بچه‌های تیم که بزرگ شده‌ی آمریکاست برای ضبط درس‌های تلفظ٬ مکالمه و گرامر کمک گرفتیم. همه‌ی درس‌ها در یک استودیوی صدابرداری ضبط شدن تا کیفیت محتوا بی‌نظیر باشه.

استفاده از انواع مدیا برای آموزش

تنوع درس‌ها در این مجموع بدون شک بی‌نظیره. درس‌ها در قالب یک پادکست٬ انیمیشن و یا ویدئو توسط تیم لینگمی طراحی و اجرا شدن. هدف این تنوع این بوده که جز به جز مسیر یادگیری برات لذت‌بخش باشه و انواع سبک‌های آموزشی رو تجربه کنی.

تمرکز روی سناریوهای کاربردی آمریکای شمالی

زبان انگلیسی استفاده شده در هر کشور تفاوت‌های خاص خودش رو داره. متاسفانه خیلی از آموزش‌های موجود در بازار این مورد مهم رو در نظر نمی‌گیرن و کلمات و نکاتی رو شامل می‌شن که ممکنه مخلوطی از انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی باشن. ما در این مجموعه تصمیم گرفتیم روی انگلیسی آمریکایی متمرکز بشیم و همچنین برای طراحی دروس از سناریوهای کاربردی و روزمره در آمریکای شمالی استفاده کنیم.

سطح‌بندی دوره‌ها

برای سطح‌بندی از متد کالج ترینیتی کمک گرفتیم و با یک سری تغییرات، کل مبتدی تا پیشرفته رو در ده سطح طراحی کردیم که طبق جدول زیر می‌تونی معادل سطح‌های ما رو به CEFR ببینی.

چه مدت زمان برای مطالعه‌ی این مجموعه نیازه؟

برای تمرین و مطالعه‌ی هر یک از دوره‌های این مجموعه حدودا ۳۰ ساعت زمان نیاز هست. هر دوره به شش قسمت یا قدم تقسیم بندی‌شده که پیشنهاد می شه هر قدم در یک یا حداکثر دو هفته مطالعه شه. به طور میانگین می‌توان هر دوره رو در شش الی دوازده هفته مطالعه کرد.

آیا برای تهیه‌ی دوره‌ها نیاز به تعیین‌سطح هست؟

خیر نیازی به تعیین‌سطح نیست. سرفصل‌ها و سطح هر دوره رو از جدول زیر می‌تونی ببینی و طبق نیازت دوره‌ی مورد نظر رو خریداری کنی. اما اگه مطمئن نیستی کدوم دوره برات مناسب‌تره٫ پیشنهاد می‌کنیم از تعیین‌سطح آنلاین لینگمی استفاده کنی.

سطح مبتدی

دوره English Activated - سطح 1

این دوره، سطح 1 از مجموعه English Activated هستش. پس از اتمام این دوره می‌تونین به صورت ساده به انگلیسی ارتباط برقرار کنین، اما با سرعت پایین و احتمالا با تکرار. همچنین می‌تونین درباره موضوعات آشنا، سوالات بسیار ساده بپرسین و به اونها به صورت کوتاه پاسخ بدین.
 

دوره English Activated - سطح 2

این دوره، سطح 2 از مجموعه English Activated هستش. با این دوره می‌تونین با کمک طرف مقابلتون درباره موضوعات ساده و مشخص ارتباط برقرار کنین. همچنین می‌تونین در مورد موضوعات روزمره، سوالات کوتاه بپرسین و پاسخ‌های کوتاه بدین. در حیطه این موضوعات می تونین بدون ورود به جزییات از پس صحبت های ساده بربیاین.

دوره English Activated - سطح 3

این دوره، سطح 3 از مجموعه English Activated هستش. پس از اتمام این دوره می تونین با استفاده از مجموعه‌ای از کلمات و جملات ساده، خانواده و دوستان، زندگی روزمره، اتفاقات در حال رویداد، شغل و تحصیلات خودتون رو توصیف کنین. همچنین می تونین با جزییات اندک این موضوعات رو بسط بدین.

سطح متوسط

دوره English Activated - سطح 4

پس از اتمام این دوره می تونین جمله‌های مختلف رو درک کنین و از اصطلاحات پرکاربرد استفاده کنین. با جملات ساده به تبادل اطلاعات مورد نیازتون بپردازین و ارتباط برقرار کنین. همچنین می تونین خصوصیات مربوط به گذشته خودتون و شرایط زندگی و کارتون رو به راحتی بیان کنین.

 

دوره English Activated - سطح 5

پس از اتمام این دوره می تونین در هنگام سفر به یک کشور خارجی، در موضوعات عادی و روزمره گلیم خودتون رو از آب بیرون بکشین. می‌توانید بدون آمادگی قبلی در موضوعات آشنا شروع به صحبت بکنین و با طرف مقابل به گفتگو و تبادل نظر بپردازین. درباره‌ی موضوعاتی نظیر خانواده، سرگرمی‌ها و علایق، کار، مسافرت و وقایع جاری صحبت می کنین.

دوره English Activated - سطح 6

پس از اتمام این دوره می تونین به صورت ساده و نسبتا روان، جملاتی درباره موضوع مورد علاقه خودتون بسازین و اون رو بسط بدین. می تونین برای نظرات و افکار خودتون، توضیح و دلیل بیارین. همچنین گنجینه‌ی زبانی کافی برای بیان نظرات خودتون با کمی مکس و تفکر خواهید داشت.

 

سطح نیمه پیشرفته

دوره English Activated - سطح 7

پس از اتمام این دوره می تونین به آسانی درباره موضوعات متفاوت با دیگران صحبت کنین و از واژه‌های رسمی هم در صحبت‌های خودتون بهره بگیرین. می تونین با افراد native ارتباط برقرار کرده و در مورد موضوعات نه چندان دشوار با اونها به بحث و گفتگو بپردازین.

دوره English Activated - سطح 8

پس از اتمام این دوره می تونین به روشنی و با ارائه جزئیات، درباره موضوعاتی که روی آنها تسلط دارین صحبت کنین. دیگه شما می تونین گفت‌وگو را شروع کنین، هر وقت لازم دیدین مکالمه را با ظرافت پایان بدین. گستره‌ی کارآمدی از زبان خواهید داشت تا توصیفات روشنی ارائه بدین و دیدگاه‌های خودتون رو درباره‌ی اغلب موضوعات عمومی بدون مکس بیان کنین.

سطح پیشرفته

دوره English Activated - سطح 9

این دوره، سطح 9 از مجموعه English Activated هستش. پس از اتمام این دوره می تونین میزان بالایی از دقت رو بصورت پیوسته در جملاتتون حفظ کنید و به ندرت اشتباه می کنین. اشتباهاتی که به سختی می شه تشخیصشون داد و عموماً بعد از بروز اصلاح می‌شن. می تونین دیدگاه‌های خودتون رو در گستره بزرگی از موضوعات روان و روشن بیان کنین. همچنین می تونین عبارات مناسب رو بی‌درنگ انتخاب کنین و به شکلی ماهرانه مقابل دیگران گفتگو کنید.

زمان انتشار دوره‌ دهم در سایت لینگمی

 

0%

زمان انتشار: بزودی

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد