تا 15 مرداد می‌تونید با کد premium15 در کلاس پریمیوم با 15 درصد تخفیف ثبت‌نام کنید.

دانلود نمونه آموزش محتوای کلاس‌های آنلاین و دوره‌های جامع English Activated

در کنار کلاس‌های آنلاین، پکیج‌های خودخوان هم ارائه می‌دیم تا زبان‌آموزانی که دوست دارن طبق زمان‌بندی خودشون درس بخونن ازشون استفاده کنن. جدیدا محتوای کلاس‌های آنلاین رو به صورت خودخوان در ده سطح و به اسم English Activated در سایت موجود کردیم تا اگه دوست داشتی در کنار کلاست سطح‌های پایین‌تر رو مرور کنی، بتونی تهیه‌شون کنی. همچنین اگه مشکل اینترنت داری و یا به خاطر مشغله و یا هر مورد دیگه‌ای نمی‌تونی در کلاس‌هامون شرکت کنی، بهت پیشنهاد می‌کنیم از این پکیج‌ها برای اینکه درس‌ها رو خودت بخونی و پیش بری، استفاده کنی.

محتوایی که در کلاس‌ها و پکیج‌ها در اختیارت قرار می‌گیره به صورت کامل از صفر تا صد انگلیسی کاربردی رو بهت آموزش می‌دن. این محتوا رو خودمون طراحی و آماده کردیم و از اساتیدی که در کانادا و آمریکا بزرگ شدن برای سناریوها و ضبط محتوا کمک گرفتیم. درس‌ها شامل ساعت‌ها فایل صوتی و تصویری، تمرین‌های متنوع اسپیکینگ، نوشتاری و پروژه‌ست و تمرکز هم کاملا روی یادگیری کاربردی انگلیسیه.

حالا شاید برات سوال باشه که کیفیت این محتوا به چه شکله؟

توی این صفحه یه نمونه از تدریس‌ گرامر رو برات ضمیمه کردیم که بتونی با یک نمونه آموزش محتوای کلاس‌های آنلاین و دوره‌های جامع English Activated آشنا شی.

فایل صوتی رو گوش بده و پی‌دی‌اف متنش رو هم بخون و اگه دیدی این مدل یادگیری برات جذابه یه سری به صفحات دوره‌های خودخوان‌مون بزن تا این محتوا رو کامل و با یه قیمت کم تهیه کنی.
اگه هم فرصت کلاس رفتن رو داری پیشنهاد می‌‌کنیم قبل از تموم شدن تخفیف کلاس‌هامون که کد تخفیفش رو برات ایمیل ارسال کردیم، برای ترم جدید ثبت‌نام کنی.

جعبه مخفی لینگمی

محتویات این جعبه تا انتهای انتشار این دوره، با هر قسمت جدید عوض می‌شه. یادت باشه هر سری این جعبه رو چک کنی. شاید چیزی توش باشه که نیاز داری.

کد تخفیف

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین
Q6UBAWWR
  • مهلت استفاده تا 19 دی ماه
25 درصد

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا 23 دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد

جعبه مخفی لینگمی

کد تخفیف

خرید دوره لغات آیلتس
IELTS30
  • مهلت استفاده تا آخر دی‌ماه
30 درصد